1981-09-19, Londyn, UK

< 1981-09-19 LondynHamburg 1981-09-25 >

Setlista niepotwierdzona *

Any Second Now [Instrumental]
New Life
Puppets
Just Can’t Get Enough
What’s Your Name?

The Price Of Love

Dreaming Of Me


Wczesne utwory – 1(?)
Speak & Spell – 6(?)
Razem: 7(?)

LEG: 0 | Koncert nr: 004
Data: 1981.09.19 (sobota), godzina 20:00
Lokalizacja: The Venue, 160 Victoria St, London SW1E 5LB, UK
Support:
Publiczność: nominalna: – / faktyczna: –

Bilety:

  • 2,00 GBP

Rozkład jazdy:

  • Drzwi – 17:00

Bootlegi: nie / 0

Komentarz: Drugi z serii koncertów charytatywnych zagrany na rzecz Amnesty International. To jest dowód na to, że depeche MODE potrafiło grać takie koncerty, ale nie kiedy byli sławni, lecz w momencie, gdy byli ledwo rozpoznawalną gwiazdą. Jest to drugi koncert z rzędu zagrany tego dnia tego samego wieczoru. Na początku kariery nie był to wcale coś niespotykanego. Później jeszcze w Japonii potrafili grać dwa koncerty tego samego dnia. I set był krótszy i sił jakby więcej.

Z relacji wiadomo, że na obu koncertach pojawiły się na pewno te utwory. Kolejność jest prawdopodobna, a reszta setu nieznana. Z dużym prawdopodobieństwem można dopisać do tej set-listy również Television Set, gdyż był to ich ulubiony numer w owym czasie i raczej na pewno grali go na każdym koncercie. Nie mniej brak informacji sprawia, że nie ma go w tym okrojonym zestawieniu. Drugi koncert był przygotowany dla osób pełnoletnich. Późniejsza pora z alkoholem w czasie i po występie.

Koncert, który jest jakby zajafką, próbą przed główną trasą koncertową. Trzeba tu zauważyć, że to, co widzicie to nie jest pełna setlista. Jedynie utwory, które w relacjach o tym koncercie pojawiały się w artykułach oraz od fanów.


SPEAK & SPELL TOUR
MODEontheROAD
STATYSTYKI TRAS
BACKSTAGE / FANZONE
BOOTLEGS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »
%d bloggers like this: