Wygraj spotkanie z depeche MODE przed koncertem w Warszawie

Ruszyła aukcja charytatywna skierowana do fanów depeche MODE, dzięki której możecie spotkać się z zespołem przed koncertem 2 sierpnia w Warszawie.

Aukcja wystawiona jest w serwisie Allegro w ramach Allegro Charytatywnie.

Aukcja trwa do 29 lipca, do godziny 19:00. Zacytujmy fundację Care, która jest organizatorem aukcji:

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej licytacji, dzięki której Fundacja CARE International in Poland zbiera środki na pomoc dzieciom i młodzieży z Ukrainy dotkniętej kryzysem uchodźczym.

Jedyna w swoim rodzaju okazja zobaczenia na żywo Depeche Mode podczas koncertu w Warszawie (2 sierpnia 2023 r.) w ramach trasy Memento Mori. Obejrzyj wspaniały występ muzyków oraz poznaj osobiście artystów: Martina Gore’a i Dave’a Gahana.

Fundacja Care

W momencie pisania tekstu na liczniku jest już 4150 PLN.

Rejestr NGO dla Care International

Obok spotkania z zespołem zwycięzca otrzyma zestaw gadżetów, który normalnie otrzymują fani kupujący bilety EE i VIP, oraz podpisany przez zespół album Memento Mori. pozostałe szczegóły pakietu zwycięzcy:

  • Dwa bilety najwyższej klasy na koncert Depeche Mode w ramach trasy „Memento Mori” na PGE Narodowym w Warszawie 2 sierpnia 2023 r.
  • Uczestnictwo dwóch osób w spotkaniu Meet & Greet z członkami zespołu (przywitanie się z członkami zespołu, krótkie spotkanie i wspólne zdjęcie).
  • Płyta winylowa „Memento Mori” z autografami członków zespołu.
  • Zestaw gadżetów Depeche Mode (np. t-shirt, bluza, czapka; możliwość wyboru konkretnych przedmiotów przez zwycięzcę).

Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *