PGE Narodowy

KILKA POŻYTECZNYCH INFORMACJI PRZED KONCERTEM W Warszawie

Pierwszy koncert depeche MODE w Polsce co raz bliżej, niedawno operator stadionu ogłosił kilka ważnych szczegółów koncertu. Do tego zebrałem kilka przydatnych porad w oparciu o poprzednie koncerty na stadionie. Warto się wcześniej przygotować, żeby dobrze zaplanować dzień.

Najważniejsze godziny dla fanów wyglądają następująco:

GODZINY WEJŚCIA

  • Drzwi EE – 16:00 (tbc)
  • Drzwi – 17:00
  • Support – 19:45
  • depeche MODE – 20:45
  • Cisza nocna – 23:00

Podane godziny są orientacyjne. Koncert to wydarzenie dynamiczne, więc zawsze należy to brać pod uwagę, że czasy mogą się zmienić. Zresztą będę aktualizował na bieżąco ten wpis.

W 2017 przygotowałem poradnik, wraz z dodatkowymi teksami na temat przydatnych spraw około koncertowych:

2017 – SZCZEGÓŁY KONCERTU I KILKA PRZYDATNYCH RAD KONCERTOWYCH.

Od jakiegoś czasu nie wolno wnosić na koncerty toreb większych niż format A4. Oznacza to, że każdą torbę większą, niż wspomniany format będzie trzeba odnieść do depozytu.

Koszulki i inne gadżety

Cały merch dostępny jest tylko w hali po przekroczeniu bramek. Na koncertach poza Polską można było płacić kartą, tu póki co bark jeszcze tej informacji. UWAGA! Nie ma tourbooka, jest jedynie limitowany do ok 400 szt. plakat, który na koncertach w Holandii i Niemczech kosztował 45 EUR.

Plan obiektu / scena

Sugeruję również zapoznać się z planem obiektu, na który jedziemy. Organizator przydzielił konkretne wejścia różnym typom biletów. Ważne jest to szczególnie dla tych, którzy przyjeżdżają autem. Warto upewnić się gdzie stawiamy auto i jak daleka droga jest do naszego wejścia.

Widok na powyższym obrazku jest trochę mylący. Scena będzie dużo głębiej ustawiona, niż to jest pokazane. Poniżej widok sceny z różnych ujęć w czasie budowy rusztowań w 2017. Baaaaardzo podobnie to ma wyglądać w obecnie:

Parkingi

Samochód można zostawić na parkingu obok stadionu lub pod stadionem. Ceny wyglądają jak na obrazku poniżej. Kliknij link, aby przejść do sklepu, gdzie kupisz kwit. Parkowanie pod stadionem ma wiele zalet, ale też ma wiele wad. Jedną z nich może być problem z wyjazdem po koncercie.

Dlatego warto rozważyć pozostawienie samochodu na parkingu wielopoziomowym na ul. Nowogrodzkiej i potem komunikacją, przez Most Poniatowskiego, dotrzeć na koncert. Po koncercie zapewne z buta przez most będzie można wrócić po samochód. Drugą opcją jest pozostawienie samochodu na parkingu pod Pałacem Kultury, następnie Metrem — Linią M2 można dojechać na stadion. Po koncercie tą samą drogą wrócić po samochód. Jeżeli wybierasz się na After Show Party w Progresji można zostawić tam samochód na parkingu pod klubem, a potem komunikacją, taksówką lub czymś podobnym dostać się na stadion. Parking przy Progresji jest spory, ale może szybko się zapełnić i po koncercie będzie problem z parkowaniem. Może się okazać, że opcje 2 do 4 będą szybsze i sprawniejsze, niż parkowanie pod stadionem, szczególnie w temacie wyjazdu.

Na koniec coś o słynnym dachu na PGE Narodowym. Kiedy dach jest zamknięty, a kiedy otwarty, a może raczej jest złożony lub rozłożony.

DACH ZAMKNIĘTY, DACH OTWARTY – CZYLI WŁAŚCIWIE CO?

Pozostałe informacje, również dla osób z niepełnosprawnościami możecie przeczytać na stronie PGE Narodowego, również w wersji angielskiej.


After Show Party w klubie Progresja

Ekipa fanklubu Back To Violator z przyjaciółmi zaprasza wszystkich fanów zespołu do klubu Progresja na ATER SHOW PARTY! Będziemy się bawić przy dźwiękach ulubionego zespołu, ale after show party to także niepowtarzalna okazja do spotkań towarzyskich fanów z całej Polski i Europy. Nawet jeśli ktoś z Was nie wybiera się na sam koncert może zawitać na after show party, które mamy nadzieję na długo pozostanie w Waszej pamięci.

<LINK do WYDARZENIA>

Muzycznie imprezę poprowadzi warszawska ekipa FC Back The Violator: Hiroszyma, James i Endzi.
Oprawa plastyczna: „Ryhu” Michał Szarek (Poznań)

Bilety:
I pula: 50 zł (do 31.12.2022)
II pula: 60 zł (01.01.2023 – 25.07.2023)
III pula: 80 zł (26.07.2023 – 01.08.2023)
W dniu wydarzenia: 100 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *