Supporty w Ameryce i zapowiedź przedłużenia trasy.

Oficjalna strona zespołu podała informację, że supportami na Północnoamerykańskiej trasie będą Kelly Lee Owens oraz Stella Rose & The Dead Language.

O ile Brytyjka Kelly Lee Owens poprzedzać będzie zespół na większości trasy po USA i Kanadzie, to Stella Rose z zespołem wystąpi jedynie na domowym koncercie w Nowym Jorku.

Jednocześnie oficjalna strona zajawiła, że kolejne daty w Ameryce Północnej zostaną podane wkrótce. Od jakiegoś czasu krążą po sieci informacje, że 6 października zespół zawita do Meksyku. Fani z Meksyku spekulują o dwóch nocach.

Do Meksyku zespół przybywa przeważnie na zakończenie swoich koncertów na północy, a to oznacza, że prawdopodobnie ponowna wizyta w Ameryce Północnej byłaby we wrześniu. Nie wiadomo nic o koncertach w Ameryce Południowej póki co.

Składając to wszystko razem z zapowiedziami, że trasa potrwa do 2024 oznacza, że późną jesienią i zimą zespół będzie ponownie w Europie. Układa się to w powtórkę schematu z tras: THE DELTA MACHINE TOUR i TOUR of the UNIVERSE.

Jak śpiewa Kelly Lee Owens?

A Stella Roase Gahan tak:

Zródło: depechemode.com

2 komentarze do “Supporty w Ameryce i zapowiedź przedłużenia trasy.”

 1. Hej
  W tekst wdarło się parę literówek i powtórzeń:
  …zostaną podane w krótce (wkrótce),
  O jakiegoś czasu… (Od),
  …że prawdopodobnie ponowa (ponowna),
  …że ponownie późną jesienią i zimą zespół będzie ponownie (że późną jesienią i zimą zespół będzie ponownie).
  pozDrawiaM 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *