Memento Mori Back Cover

Formaty singli oraz tracklista albumu.

Pora odkryć kolejne karty…

Singiel

Różne wieści krążą o singlu. Od takiej, że singiel tylko w wersji cyfrowej, a winyl dopiero w kwietniu na święto muzycznych sklepów stacjonarnych, aż po jakieś spiskowe teorie zza światów.

O ile tracklisty singli nie są znane… jeszcze, to można się już uspokoić w temacie fizycznych nośników. Singiel wyjdzie w formacie 2xLP, CD oraz cyfra.

Album

Od rana krąży po sieci tracklista albumu. Fani się spierają czy to prawdziwa lista, czy wygenerowana przez sztuczną inteligencję (SI). Niektórzy podpierają się zdjęciami tyłu okładki w wersji winylowej. Może tak, może nie. Nie mniej prawdopodobna lista utworów wygląda tak:

 1. My Cosmos Is Mine
 2. Wagging Tongue
 3. Ghosts Again
 4. Don’t Say You Love Me
 5. My Favorite Stranger
 6. Soul With Me
 7. Caroline’s Monkey
 8. Before We Drown
 9. People Are Good
 10. Always You
 11. Never Let Me Go
 12. Speak To Me
Memento Mori Back Cover

A teraz zapraszam do obstawiania, który numer śpiewa Martin, który jest kompozycją Dave’a, który to instrumental, a może jakiś duet?

4 komentarze do “Formaty singli oraz tracklista albumu.”

  1. Martin zaśpiewa Always You,
   Dave’a będą Favorite stranger, Soul with me i Never let me go,
   A Caroline’s Monkey to instrumental.

   😉

 1. Przedstawiony dotychczas fragment utworu „Ghost again” balansuje na granicy autoplagiatu względem „enjoy the silence”. Ten gitarowy riff, „All I ever wanted All I ever needed Is here in my arms” vs. „Heaven’s Dreaming Thoughtless thoughts”. Z ubolewaniem muszę przyznać – jako 30-letni fan DM – że to niestety nie pierwszy raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *