Corbijn ujawnia i pracuje z depeche MODE

Niedawno Anton udzielił wywiadu dla serwisu collider.com. Wywiad jest długi i przekrojowy przez karierę fotografa. Dotyczy praktycznie wszystkich aspektów twórczości holendra.

Kto jeszcze nie zna i chce poznać skróconą historię artysty zachęcam do zapoznania się artykułem. Część wywiadu została opublikowana w postaci wideo na YT. Poniżej transkrypcja interesującego nasz fragmentu wywiadu.

Collider: Wspomniałeś na początku o niektórych teledyskach, które zrobiłeś. Jeśli ktoś nie widział żadnego z teledysków, czy jest jeden, od którego chcesz zacząć, czy dwa?

Anton: Nowy z Depeche Mode, który wychodzi w lutym.

Collider: O, już to nagrałeś. Do której piosenki?

Anton: Nazywa się „Ghosts Again”.

Żródło: collider.com

Wideo było kręcone w Nowym Jorku pod koniec października na ulicach miasta. Z socialmediów mogliśmy się dowiedzieć, że w ruch poszły karawany i motywy mocno pogrzebowe

Dodatkowo strona depechemode.sk przytacza inną rozmowę z Antonem w której potwierdza swój udział przy pracach wizualnych dla depeche MODE:

Zrobiłem już wiele, ale wciąż marzę o kolejnych rzeczach. Pracuję też dla Depeche Mode. W trasę wyruszą pod koniec marca. Więc jestem bardzo zajęty scenografią i filmami na trasę, projektem okładki i tym wszystkim, ale najpierw przychodzi teledysk.

Źródło: depechemode.sk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *