Freelove

Exciter 12″ Box Set w czerwcu

Pora uporządkować kilka spraw w temacie wydania kolejnej odsłony singli na 12″ winylach.

Kwietniowa data podawana wszędzie jako data premiery boxa zdecydowanie nią nie jest. Sygnalizowałem to w poprzednim wpisie już. Początek kwietnia jest datą opublikowania informacji prasowej oraz startu preorderów, a nie startu dystrybucji nieogłoszonego jeszcze boxa.

W żadnym przypadku w historii tego projektu nie kierowano boxy do sprzedaży w dniu ogłoszenia kolejnego wydawnictwa.

Również z dwóch źródeł mam potwierdzenie, że box nie będzie wydany w maju, a w czerwcu i warto się przyzwyczajać do tej myśli.

Majowy termin nie jest zapewne możliwy z jeszcze innego powodu. Dziś kumpel przypomniał mi o jeszcze jednej sprawie. W grudniu po londyńskich koncertach Dave’a Gahan’a & Soulsavers pomiędzy fanami krążyła informacja, że na maj zespół/wytwórnia szykuje jakąś niespodziankę. Jakieś ważne wydawnictwo. Nie jest jasne co to ma być. Czy pod tą tajemniczą zapowiedzią miał się ukrywać właśnie box z Excitera, czy też jest to zupełnie coś nowego, wobec czego planowany w maju box musiałby ustąpić swoje miejsce.

Exciter 12” Singles Box Set
Exciter 12” Singles Box Set

Zawartość nadal pozostaje tajemnicą, choć pierwsze zajafki w sklepach już się pojawiają. Jak się człowiek wczyta to wychodzi jednak, że jest to raczej rodzaj zaślepki wewnętrznie sprzecznej, niż faktyczne potwierdzenie tego, co zostanie wydane.

A jesienna odsłona projektu w postaci singli z Playing The Angel na horyzoncie:

Póki co w serwisach streamingowych ukazała się zawartość boxa Some Great Reward.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *