depeche MODE Rock & Roll Hall Of Fame

Rock&Roll Hall of Fame na HBO – jak oglądać?

Z wiadomych względów nie będzie wydarzenia na żywo, koncertu i ceremonii. Wiadomo też, że Vince nie przyjechał.

Zanim jednak o szczegółach wydarzenia (to będzie Spoiler), to najpierw jak oglądać dokument w Polsce.

Jeżeli nie masz wykupionego lub w pakiecie kablowym HBO, to można wypróbować HBO GO przez 7 dni za free. Wystarczy się zarejestrować i podać kartę przy rejestracji. Trzeba przejść cały proces. Najlepiej zrobić to na stronie www albo w aplikacji.

Jak odszukać transmisję?

Na stronie klikasz FILMY -> WKRÓTCE -> odszukujesz ikonę Rock’&’Roll Hall of Fame i klikasz na serduszko. Od tego momentu program będzie na głównej stronie. W momencie jak pojawi się dostępność programu szybko do niego dotrzesz.

W aplikacji klikasz na „hamburger” -> ikonę domku -> pod Disney znajdujesz „Wkrótce” i dalej jak powyżej.

Program powinien być dostępny od jutra w Polsce.


SPOILER


A teraz co się wydarzyło na ceremonii. Vince i Alan nie przybyli. W programie o depeche MODE wypowiadali się wokalista ZZ TOP – Billy Gibbons i wokalista Coldplay – Chris Martin. Ten pierwszy opowiadał o tym jak Same Great Reward to jego ulubiona płyta w dyskografii zespołu. Ten drugi opowiadał o tym jak jest wdzięczny za to, że pokazali, iż można tworzyć muzykę inaczej, niż inni. Chris opowiadał również o tym, że depeche MODE byli inspiracją to kilku kawałków w historii Coldplay.

Na koniec najciekawsze. Zespół wprowadziła Charlize Theron, która w RPA wychowała się na zespole. Pada z jej ust fragment o tym, że są „Soundtrackiem jej życia.”

Wszystko odbyło się zdalnie, a każdy z Panów siedział w zaciszu swojego domu.

Leave a Reply