depeche MODE The Photographs by Anton Corbijn

depeche MODE – The Photographs by Anton Corbijn

Zapowiadany jakiś czas temu przez Antona szum wokół depeche MODE na jesieni powoli zaczyna się wzmagać. W maju Anton tak pisał o swojej książce o zespole:

Meanwhile . . . trying to finish my book on Depeche Mode. It’s going to b epic and I’m enjoying my trip into our common past but sometimes I feel as overwhelmed as Dave looks on the photo above. Autumn 2020 publication I reckon. @depechemode @taschen #books #DM #AC

Anton Corbijn

W maju na Instagramie Antona pojawiła się taka fotka depeche MODE:

Okazuje się, że jest to faktyczna okładka nadchodzącej książki. Poniżej okładka, którą już niedługo (być może jeszcze w tym miesiącu) powinniście wyglądać w księgarniach:

depeche MODE The Photographs by Anton Corbijn
depeche MODE The Photographs by Anton Corbijn

Książka zostanie wydana nakładem wydawnictwa TASCHEN i na stronach tej firmy szukajcie w pierwszej kolejności nowej książki Corbijna. Od razu mówię… tanio nie będzie.

Nie jest to pierwsza książka Antona, jaka ukazała się w tym roku. Chwilę wcześniej wydana została książka MOODe z modowymi fotografiami holendra.

Oczywiście ten szum nie będzie wynikał tylko i wyłącznie z faktu wydania książki. Kolejne wydarzenia tej jesieni jeszcze przed nami.

Leave a Reply