Live Spirits - soundtrack CD

Będzie Premiera – Live Spirits – zaczęły się przecieki

Data 26 czerwca 2020 jest już pewnikiem i raczej nie ma co się spodziewać kolejnego przesunięcia wydania koncertówki zamykającej Spirit Era.

Sezon na unboxingi i przedpremierowe przecieki został otwarty. Pierwszy unboxing wideo został pokazany na YouTube. Aż do 26.06 powinniśmy spodziewać się kolejnych recenzji, rozpakowań, omówień i próbek odsłuchu.

Walking In My Shoes - Live In Berlin 25.07.2018
Walking In My Shoes – Live Spirits – Live In Berlin 25.07.2018

To, że zbliża się premiera odczuwają też fani, którzy rejestrowali swoje prywatne nagrania z obu nocy w Berlinie w lipcu 2018. Wysypało ostatnio blokadami filmów i informacjami o naruszeniu praw autorskich do planowanego wydawnictwa depeche MODE.

Żeby było jeszcze ciekawiej, to chwilę później ten sam YouTuber pokazał na swoim profilu początek koncertu Live Spirits nagrane telefonem z telewizora. Oczywiście szybko został spacyfikowany i nagranie zostało usunięte lub ukryte. Za to pojawiła się relacja i przemyślenia po obejrzeniu koncertu i samym wydawnictwie.

Ostrzegam są możesz odebrać poniższy film jako spojler i jeżeli nie chcesz psuć sobie przyjemności pierwszego razu, nie oglądaj.

W sumie widziałem to na żywo i nawet nadawałem prosto z Walbuhne, więc znam wszystkie zwroty akcji i wiem kto wygrał i kto zabiło… a tego nie zobaczycie na Live Spirits 🙂

Jedna myśl w temacie “Będzie Premiera – Live Spirits – zaczęły się przecieki”

  1. Czekam na płyty, ale z tych przecieków średnio to wygląda (niektóre multicamy prezentują się lepiej) jest kilka fajnych zbliżeń, ale ogólne wrażenie jakby kamery były ustawione przypadkowo i bez planu … WTF ujęcia z fosy z dołu? polowa kadru zasłonięta odsłuchami na scenie!? ujęcia od strony Eignera tez chaotyczne, szukanie zbliżeniami jakiegoś fajnego ujęcia no coś tu nie gra… Anton chyba mial pomysł tylko na dokument … zobaczymy jak tylko plyty wylądują w odtwarzaczu i na ekranie 😉 mam nadzieje ze całość jakoś da rade … pozDrawiaM

Leave a Reply