rejs fanów depeche MODE

[2017.04.01] Zlot fanów depeche MODE w pełni księżyca na otwartym morzu.

Zlot fanów depeche MODE na środku morza? Spotkaj się z innymi miłośnikami zespołu na pełnym morzu, odkryj atrakcje specjalnie dla fanów oraz tańcz do ich muzyki i brzmień pokrewnych. Na żywo wystąpi Das Moon.

Miłośnicy muzyki depeche MODE spotkają się na środku Bałtyku, na promie Stena Line. Ten zlot to aż 24 godziny imprezy z atrakcjami specjalnie dla fanów oraz z koncertem jednego z czołowych zespołów polskiej sceny electro pop: Das Moon.

Charyzmatyczne trio Das Moon inspiruje się depeche MODE, ale tworzy niepowtarzalny styl. Potężnej dawce syntezatorów towarzyszą nowofalowe brzmienia gitar, surowe instrumenty perkusyjne oraz hipnotyzujący głos Daisy K. Usłyszycie covery depeche MODE oraz własne utwory zespołu. Za konsoletą stanie aż trzech DJów. Pokażą swoje unikatowe spojrzenie na muzykę depeche MODE. Dzięki nim energia popłynie ze sceny, a parkiet wypełni się po brzegi.

Przez cały następny dzień nie zabraknie atrakcji specjalnie dla fanów. Muzyka depeche MODE popłynie z telebimów – tam zobaczysz teledyski i koncerty zespołu. Tradycyjnie odbędzie się konkurs na taniec i na sobowtóra członków zespołu. Oprócz tego na minigiełdzie możesz wymienić płyty i gadżety, a podczas karaoke możecie sprawdzić znajomość piosenek i śpiewać z innymi. DJe zaprezentują swoje sety podczas afterparty.

rejs fanów depeche MODE
rejs fanów depeche MODE

Skorzystaj też z atrakcji, jaką jest już samo przebywanie na statku, zajdź do barów i restauracji, oraz na otwarty pokład i podziwiaj uciekający horyzont i zachód słońca na pełnym morzu. Zlotów jest wiele, ale ten będzie najbardziej niezwykły, bo na wielkim promie na środku morza!


Rejs z noclegiem i imprezą z atrakcjami dla fanów depeche MODE i koncertem Das Moon.

Start rejsu: 01.04.2017
W cenie od 169 zł na osobę:

 • rejs promem;
 • miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
 • wieczorna impreza z DJ AdHD, DJ SONARRSON, MARIAN
 • atrakcje dla fanów;
 • koncert DAS MOON – koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Szczegóły nabycia biletów na rejs tutaj.

Notki o Dj’ach i zespole.

DJ aDHd

Współorganizator Exciting Night, czyli kultowych nadmorskich majówek z muzyką depeche MODE. To także organizator cyklicznych imprez Speak&Spell The Repair Department czy wreszcie rezydent rejsów po Tamizie pod nazwą „S.O.S. London Boat Party„, gdzie prezentuje szerokie 30-letnie spektrum muzyczne grupy depeche MODE. Grywał na wielu eventach, w tym na tych najważniejszych – po koncercie zespołu w Warszawie czy Łodzi. U nas pokaże swoje unikatowe spojrzenie na muzykę depeche MODE.

DJ SONARSSON

DJ z 18-letnim doświadczeniem, grywał w większości klubów w Polsce, w wielu z nich regularnie. Usłyszeć można też go było zagranicą, od Anglii po Brazylię. Jego sety to dynamiczna mikstura muzyki techno, tech-house, electro & house. Obecnie Marcin na dobre osiadł w Trójmieście gdzie usłyszeć go możecie przede wszystkim na imprezach spod szyldu Bułka Paryss’ka, oraz na tematycznych imprezach depeche MODE – których od lat jest zagorzałym fanem.

MARIAN

Jego pierwsze spotkanie z twórczością depeche MODE nastąpiło w 1988 roku, krótko po wydaniu albumu Music For The Masses. Utwory takie jak Never Let Me Down Again, Strangelove czy Behind The Wheel pokazały mu kierunek, którym będzie podążał przez kolejne lata. W 2003 wraz z przyjaciółmi rozpoczął cykl imprez tematycznych o nazwie Exciting Night. Doroczny zlot obchodzi w tym roku swoje 15 – ste urodziny i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów z całego kraju i okolic. Początkowo jako DJ w późniejszych edycjach zajął się stroną graficzną oraz marketingową eventu. Wielokrotnie organizował na terenie trójmiasta zloty/party ukierunkowane na miłośników twórczości Panów z Basildon, a w 2010 roku był twórcą siedmiodniowego biwaku Deczno Modne w miejscowości Deczno, na którym to wystąpiły Agressiva 69 i The Heroes. Jako DJ występował na największych zlotach w Polsce min. W Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Dwukrotnie, w 2006 r. i 2009 r., miał przyjemność zagrać na After party po koncercie depeche MODE w Warszawie. W swoim dorobku ma także pracę w radiu internetowym gdzie prowadził audycję z muzyką depeche MODE. Marian, a tak naprawdę Marcin, to zdecydowany miłośnik i fascynat twórczości depeche MODE, w swojej kolekcji posiada blisko dwa tysiące płyt analogowych jak i CD, które skrupulatnie zbiera od wielu lat.

Das Moon
Das Moon
DAS MOON

To obecnie czołowy zespół na polskiej scenie electro pop. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny jak Laibach, Kraftwerk, Einstürzende Neubauten, depeche MODE i Sonic Youth, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Potężnej dawce syntezatorów towarzyszą nowofalowe brzmienia gitar, surowe instrumenty perkusyjne oraz hipnotyzujący głos i teksty wokalistki Daisy K. Zespół istnieje od 2010 roku, tworzą go 3 różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają: Daisy K., DJ Hiro Szyma oraz Musiol.

Patronat nad imprezą objęło Sony Music Polska i 101dM.pl

Sony Music Logo
Sony Music Logo

6 komentarzy do “[2017.04.01] Zlot fanów depeche MODE w pełni księżyca na otwartym morzu.”

 1. Świetny pomysł i coś innego. Cena atrakcyjna.

  Ale wygląda to tylko na primaaprilisowy żart.
  1 kwietnia to chyba nieco za zimno na rejsy statkiem i pogoda nie gwarantowana aby przebywać na otwartym morzu.

  Bardziej pasowałby czerwiec lub środek wakacji

  Ale powodzenia

 2. Czy 99 % Polaków jest z partii rządzącej i wietrzy we wszystkim spisek i podstęp ? Impreza odbywać będzie się w pomieszczeniach więc dlaczego ma być zimno …w końcu to nie barka z węglem 😉 Pozdrawiam i więcej wiary w powodzenie pomysłu życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *