2013.07.25 Warszawa

Koncert depeche MODE w Warszawie w lipcu!

Możemy nieoficjalnie ogłosić, że koncert w Warszawie odbędzie się 21 lipca 2017 na PGE Narodowym. Data startu sprzedaży biletów nie jest jeszcze znana.

W Polsce na letniej trasie planowany jest tylko 1. koncert, więc jeżeli ktoś nie planuje jeździć po Europie, to w wakacje będzie to jedyna okazja. Kolejna szansa na zobaczenie dM w Polsce najprawdopodobniej na jesieni 2017 lub zimą 2018 (ale to już moje spekulacje na bazie upodobań koncertowych dM z poprzednich lat).

Koncert odbędzie się w piątek. Czyli nie ma jak to letni weekend w Stolicy.

Z moich informacji wynika, że organizator koncertu ma na ten czas podpisany jedynie list intencyjny ze stadionem i umowa nie jest jeszcze zawarta. Taka oficjalna rezerwacja terminów, żeby nikt inny nie wziął tego terminu na stadionie.

PGE Narodowy
PGE Narodowy

Wygląda na to, że trasa odbędzie się wg bardzo podobnego schematu, jak to było w 2013, z końcem trasy w naszej części Europy. Gdyby nasz koncert poprzedzał występ depeche MODE w Pradze, to należy przypuszczać, że tam zagrają 23.07. Potwierdzona data koncertu w Moskwie 15.07 uprawdopodabnia takie zakończenie letniej nogi w Europie.

Data koncertu w Warszawie ma być podobno ogłoszona w poniedziałek jako kontrolowany przeciek, czyli jeszcze przed konferencją prasową w Mediolanie. Jeszcze raz podkreślam to są wieści nieoficjalne…

_
Śledź relację z Mediolanu na LiveBlogu na 101dM.pl. | Startujemy o 12:00

4 komentarze do “Koncert depeche MODE w Warszawie w lipcu!”

    1. Nawet jakbym napisał bez „podobno” to nadal byłoby „nieoficjalnie”. Jedyne oficjalne miejsce to oficjalna strona dM a tam zawsze maja bana na informowanie kiedy reszta świata już o tym trąbi .

  1. Hej 🙂 ktos tu sie chyba walnął w dacie na zdjeciu, o cale dwa lata 😉
    Super, ze doczekalismy wreszcie nowej trasy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *