Nowa Trasa [aktualizacja 11.10]

Najprawdopodobniej we wtorek dowiemy się o szkielecie nowej trasy koncertowej. Być może będą to wszystkie koncerty, ale te najważniejsze na pewno zostaną podane. To czego możemy nie być pewni w pierwszym momencie, to koncerty podwójne. Dziś jest wysyp wiadomości nt planowanych koncertów, a to i tak preludium będzie w weekend i tuż przed konfą. Fani poczuli krew i się dzieje.

Nie ma jeszcze nic na temat Niemiec, a bez koncertów w tym kraju trasa jest nieważna. Zanim przejdziemy do dat kilka ogólnych kwestii.

Trasa wystartuje najprawdopodobniej z końcem kwietnia. Nie wiadomo jednak czy to oznacza start trasy właściwej, czy liczony jest w tym koncert rozgrzewkowy. Tradycyjnie marzec i kwiecień to czas promo występów.

A teraz przejdźmy do wycieków:

Maj

12.05 – Antwerpia
24.05 – Londyn, O2 Arena
27.05 – Lipsk, RedBull Arena
29.05 – Lille, Stade Pierre-Mauroy

Czerwiec

29.06 – Mediolan, San Siro
XX.06.17, Berlin, Olympiastadion
XX.06.17, Franfurt, Commerzbank-Arena
XX.06.17, Hamburg, Imtech Arena
XX.06.17, Hannover, TUI Arena (?obiekt nie potwierdzony?)
XX.06.17, Cologne, Lanxes Arena (?arena nie potwierdzony?)
XX.06.17, Mannheim, SAP Arena (?obiekt nie potwierdzony?)
XX.06.17, Munich, Olympiastadion
XX.06.17, Stuttgart, Mercedes-Benz Arena

Lipiec

06.07 – Lizbona, Alive Festival
15.07 – Moskwa
17.07 – St. Petersburg
21.07 – Warszawa, PGE Narodowy

Lokalizacje znane/typowane, ale bez dat to:

Nice, Palais Nikaia Arena
Paris, l’Accorhotels Paris Arena (dawne POP Bercy)
Lille, Stade Pierre Mauroy Arena
Budapeszt
??.07 – Praha, Eden Arena

Lista będzie aktualizowana sukcesywnie, każdy dzień przynosi nowe wieści. Może w ten weekend dowiemy się faktyczną datę koncertu w Polsce?

W tej chwili sytuacja obiektami wygląda tak, że ze sporą większością stadionów są podpisane jedynie listy intencyjne, czyli swoiste rezerwacje miejsc. Wynika to z tego, że finalne umowy zostaną podpisane po ogłoszeniu trasy, albo jak będzie wiadomo, czy będą dwa, czy jeden.

Start sprzedaży biletów zaplanowany jest na 11.10 i ma wyglądać podobnie, jak to było w 2012, czyli źle. Będzie tłok, będzie ścisk i wieszające się serwery.

Wzorem ubiegłej trasy tak należy sie szykować. Choć oczywiście start sprzedaży w Niemczech nie musi oznaczać startu w Polsce.

Leave a Reply