Wiemy co będzie 11.10…

11 października objawi nam się nie tylko nowa strona. To jest oczywiste. Poznamy nowy design. Być może zobaczymy więcej konceptu graficznego nowej płyty, czy singli. Tego dnia objawi na się coś jeszcze…

Z oficjalnej strony dowiemy się, że 11 października odbędzie się w Mediolanie konferencja prasowa zapowiadająca nową płytę depeche MODE.

Konferencja wystartuje najpewniej o godzinie 13:00 i będzie wsparta streamingiem na oficjalnej stronie. Konferencja będzie z udziałem dziennikarzy i publiczności. Oczywiście konfa będzie zapowiedzią nowej płyty i trasy. Podobnie jak to było poprzednim razem.

Seems there is a Press Conference to be held in Milan held over 4 days, 8th – 10th promotion by 3rd parties and then Depeche Mode will be doing a Press Conference on the 11th in Milan .

Następnego dnia – 12 października – zespół będzie do dyspozycji akredytowanych dziennikarzy w sesji 1:1.

3 komentarze do “Wiemy co będzie 11.10…”

  1. albo to czas tak szybko leci, albo to zespół jest taki „myk myk” w tworzeniu tej nowej płyty, bo ledwo co się dowiedzieliśmy, że weszli do studia a tu już za chwilę konferencja 0_o

  2. jakie znacie włoskie media … ? zamiast zapytac czy plumken wersion utworów na koncertach i klepanie w kółko tych samych znudzonych numerów (Precious A ? Of Time czy inne) to efekt waszego zasranego lenistwa czy jakieś zboczenie ?

Leave a Reply