Andrew Fletcher zagra w Katowicach

I oto rozpiska dj’skich eventów Andy’ego Fletchera powiększyła się o kolejny koncert, tym razem w Polsce, a dokładniej w katowickim MegaClub.

 

Megaclub Events ma zaszczyt zaprosić na jedyny występ Andrew Fletchera w Polsce. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w ramach „ONE NIGHT IN KATOWICE” corocznego zlotu fanów Depeche Mode.

Andrew Fletcher jest członkiem i współzałożycielem zespołu Depeche Mode. W całej swojej karierze Depeche Mode sprzedali ponad 100 milionów płyt, co czyni jednym z najlepiej sprzedających się grup elektronicznych i alternatywnych wszech czasów. Oprócz swojej pracy z Depeche Mode, Andy koncertuje jako DJ, występując na festiwalach muzycznych, takich jak Creamfields, Pukkelpop, Sonar, jak i w klubach nocnych na całym świecie. Ostatni trasa przebiegała przez miasta w Europie Zachodniej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Australii i Azji.

Mówiąc o swojej nadchodzącej trasie Andy powiedział: „To zupełnie inne doświadczenie gdy gram w małych miejscach i gdy z Depeche Mode gram dla ponad 50.000 osób. Kiedy jestem w trasie jako DJ, bywam w miastach których nie mógłbym odwiedzić z zespołem i jest fantastyczna sprawa. Pracujemy nad nowym dynamiczny setem, który bardzo chcę zaprezentować.”

Występ w katowickim Mega Clubie będzie dla fanów niebywałą okazją do spotkania z Artystą w klubowej atmosferze – na wyciągnięcie ręki.

Razem z Andym na dwóch parkietach DM / Elektro zagrają:
Toms /Katowice
Kaznodzieja /Będzin
James /Warszawa
Yarecky /Kielce
Lady Painkiller /Poznań
Zielu /Łódź

MegaClub Katowice, Żelazna 15
12 Grudnia 2015 wejście od 20:00
www.megaclub.pl

 

Źródło notki: http://www.ticketpro.pl

Cena biletu: 80 zł

Strona sprzedażowa: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1467206-ogolnopolski-zlot-fanow-depeche-mode.html

629

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *