HALO – The Violator story

Szykuje się kolejna nietuzinkowa i warta uwagi pozycja wydawnicza – książka „HALO – The Violator story„,która jak można wyczytać z jej nazwy dedykowana jest albumowi „Violator”. Książka trafi do sprzedaży w przyszłym roku kiedy to dokładnie w marcu albumowi Violator stuknie 25 lat istnienia. Za jej stworzenie odpowiada (doświadczony i nagrodzony) dziennikarz i fan Depeche Mode od czasu trasy World Violation Tour – Kevin May.

Jedno jest raczej pewne,nie będzie to kolejna obejmująca cały okres kariery Depeche Mode biografia poskładana z tego co już zostało opublikowane. A jeżeli Kevin przyłożył się do tego a nie rach ciach,jakoś to będzie i kaska wpłynie na konto,to szykuje się niezła lektura. Autor skupia się na albumie „Violator” i ówczesnym okresie kariery Depeche Mode,rozbebeszając album na czynniki pierwsze,badając zawarte na nim utwory i odpowiadając na pytanie co sprawiło,że ten album był tak dobry,co sprawiło,że ten album przykuł oko tych,którzy dotychczas nie zwracali uwagi na zespół Depeche Mode i jego fenomen i co sprawiło,że Depeche Mode stał się pożądanym towarem eksportowym Wielkiej Brytanii na cały świat.

Na obecną chwilę brak informacji co do dokładnej daty premiery,ceny,czy ilości stron. Jak tylko coś na ten temat będzie wiadomo lub autor książki wyjawi kolejne informacje co do zawartości czy choćby jak będzie wyglądać okładka to damy znać 🙂

2 myśli w temacie “HALO – The Violator story”

Leave a Reply