Warsztaty z Garethem Jonesem w Legacy Studio

18 marca w ramach serii „The Producers: seminars for studio professionals” Gareth Jones opowie o swojej  pracy,podzieli się z uczestnikami dotychczasowymi doświadczeniami jak i technikami pracy. Event jest kierowany do producentów,inżynierów i muzyków.

Organizatorami są Brytyjskie Stowarzyszenie Producentów Muzycznych oraz holenderskie studio Legacy Studio. Poprzednie warsztaty odbyły się w grudniu 2012 roku i poprowadził je Tony Platt.

Warsztaty zostały podzielone na dwie części,pierwsza poranna będzie swego rodzaju wprowadzeniem do świata producentów,natomiast druga część,która odbędzie się po przerwie na lunch i wspólny obiad,będzie bardziej treściwa. Gareth Jones wyjawi swoje metody i techniki pracy,dodatkowo podczas tej części warsztatów początkujący producenci będą mogli zaprezentować materiał nad którym obecnie pracują i zasięgnąć pomocy i porady od doświadczonego producenta.

Warsztaty są płatne,koszt to 20 euro (od osoby) za poranną część lub 140 euro (od osoby) za obie części,w cenę wliczony jest lunch i obiad. Więcej informacji można uzyskać od Jorama Pinxterena drogą telefoniczną 06 26 432 766 lub mailową [email protected].

Leave a Reply