Archiwa tagu: Warszawa 2023.08.02

Ile fani depeche MODE wydali na koncerty w Europie w 2023 roku?

W końcu mogę podzielić się z Wami pełnym opracowaniem frekwencji i przychodów z letniej trasy po Europie w ubiegłym roku. Jestem w posiadaniu tych danych od jakiegoś czasu, czego efektem była moja analiza koncertów w Warszawie i Krakowie. Teraz przyszła pora na tekst podsumowujący finalnie druga nogę w Europie między majem, a sierpniem 2023.

Czytaj dalej Ile fani depeche MODE wydali na koncerty w Europie w 2023 roku?

Mniej fanów za drożej na koncertach depeche MODE w Polsce.

Ciągle nie ma dostępnych całościowych danych o frekwencji i sprzedaży podsumowujących wiosenno-letnią trasę po Europie z ubiegłego roku. Na szczęście dostępne są już dane z Polski, którymi w tym wpisie zajmę się szczegółowo.

Czytaj dalej Mniej fanów za drożej na koncertach depeche MODE w Polsce.

depeche MODE w Polsce

Wszystkie minione i przyszłe koncerty depeche MODE w Polsce. Bezpośredni link do setlisty, opisów i wielu danych okołokoncertowych i pomniejszych detali.

Czytaj dalej depeche MODE w Polsce

Never Let Me Down Again x 1.000

Z każdą trasą depeche MODE powiększa liczbę wykonań swoich utworów. Zespół nie koncertuje za często, więc statystyki wykonywanych przez nich utworów nie są tak bogate, jak innych kapel, które nie potrzebują płyty, aby grać koncerty bez opamiętania. Nie mniej w swojej kategorii wagowej depeche MODE też będą mogli na obecnej trasie pochwalić się ciekawymi sukcesami.

Czytaj dalej Never Let Me Down Again x 1.000

KILKA POŻYTECZNYCH INFORMACJI PRZED KONCERTEM W Warszawie

Pierwszy koncert depeche MODE w Polsce co raz bliżej, niedawno operator stadionu ogłosił kilka ważnych szczegółów koncertu. Do tego zebrałem kilka przydatnych porad w oparciu o poprzednie koncerty na stadionie. Warto się wcześniej przygotować, żeby dobrze zaplanować dzień.

Czytaj dalej KILKA POŻYTECZNYCH INFORMACJI PRZED KONCERTEM W Warszawie