Archiwa tagu: urodziny

49 wiosen Martina Gore’a

49 lat minęło odkąd na świat zawitał Martin Gore, w Dagenham w hrabstwie Essex.

Byli oraz obecni członkowie zespołu,świętowali już swoje urodziny,dziś Martin ma powód i okazję do świętowania. Pod tym adres,znajdziecie urodzinowy wątek na oficjalnym forum Depeche Mode. W którym możemy składać życzenia.

Happy Birthday,Mr. Martin !!

 

Dziś świętuje swoje urodziny Vince Clarke

W South Woodford w Wielkiej Brytanii,3 lipca 1960 roku na świat przyszedł Vincent John Martin.

Uciekł od zbliżającej się sławy z depeszami,by osiągnąć sukces z Alison Moyet,jako duet Yazoo,a następnie z Andym Bellem jako Erasure,spis muzycznych dokonań w dziale Dyskografia. Sława go nie ominęła,dziś każdy wie „Kim jest Vince Clark ?”.

W dniu dzisiejszym świętuje swoje urodziny,kończąc okrągłe 50 lat.
Happy Birthday Mr. Vince !!

 

Depeche Mode – Just Can’t Get Enough

Depeche Mode – Photographic

 

Yazoo – Don’t Go

Yazoo – Only You

 

Erasure – Oh L’Amour

Erasure – A Little Respect

Happy birthday Mr. Dave Gahan

Uwielbiany przez rzesze oddanych i wiernych fanów Dave Gahan obchodzi dzisiaj urodziny,kończąc 48 lat.

Wszystkiego najlepszego Dave !!!

Jak co roku z tej okazji,na oficjalnym forum Depeche Mode można składać życzenia odwiedzając ten adres.

Pamiętacie Noc z Depeche Mode w MTV Włochy ?? Po raz kolejny dają o sobie znać celebrując dzisiejsze urodziny Dave’a,włoscy fani oraz Ci którzy odbierają włoską odsłonę MTV,mogą delektować się wywiadami,występami na żywo,wybranymi „najlepszymi filmami” czy teledyskami puszczanymi przez calutki dzień. W amerykańskim MTV usłyszymy także depeszy z nieco mniejszym rozmachem ale jednak.

 

48 lat temu…

… w Nottingham urodził się klawiszowiec zespołu Depeche Mode – Andrew Fletcher czy jak kto woli DJ Fletch. Związany z zespołem od samego początku,zanim nazwa zespołu przybrała ostatecznie nazwę „Depeche Mode”,w końcu to Andrew wspólnie z przyjacielem Vincem Clarkiem założył zespół. A Martin Gore i Dave Gahan dołączyli w późniejszych latach. Pozostawmy jednak biografię Fletcha,w dniu dzisiejszym obchodzi swoje 48 urodziny,na oficjalnym forum można składać życzenia.
Happy Birthday Mr. Fletch !!

Martin Gore obchodzi urodziny

Gitarzysta, autor tekstów, a zarazem wokalista. Któż nie pamięta solówki gitarowej Martina na koncertach, w połowie utworu Enjoy The Silence. Wzbudzająca za każdym razem zachwyt i aplauz publiczności. O roli wokalisty nie trzeba się rozpisywać, wystarczy nadmienić solowy album Counterfeit e.p. czy jego drugi album Counterfeit 2, a także solowe wykonanie niektórych utworów na koncertach. Razem z Gahanem i Fletcherem tworzy coś za co każdy ich uwielbia – zespół depeche MODE. Dziś Martin Gore,znany także jako DJ Gore kończy 47 lat!!!