Archiwa tagu: The Sorcerer’s Apprentice

Are you in Depeche Mode ?

Pamiętacie zwiastun do filmu „The Sorcerer’s Apprentice” ? Ostatnio w sieci pojawiła się nowa reklamówka filmu z ciekawą kwestią prawie pod koniec.

Po pierwszych czterech wersjach zwiastuna filmu,w którym wykorzystano utwór „A Pain That I’m Used To”,przygotowano reklamówkę prezentującą w nieco ponad dwie minuty postacie występujące w filmie. I w niej gości krótka scenka,w której uczeń Dave (zbieg okoliczności ?) pyta „Are you in Depeche Mode ?”. Niby nic wielkiego ale warto i o tym wiedzieć 😉

Przewinąć do czasu 1:32

Poprzednie zwiastuny do obejrzenia w dziale ZWIASTUNY,SPOTY.

The Sorcerer’s Apprentice – zwiastun numer 1, 2, 3 i 4

Pamiętacie zwiastun filmu „The Sorcerer’s Apprentice” ? Od grudniowego newsa powstały już cztery zwiastuny tego filmu.
W każdym z nich tak jak i w pierwszej wersji,wykorzystano utwór Depeche Mode – „A Pain That I’m Used To”. Dokładne informacje na temat filmu można znaleźć w serwisie FilmWeb,a poniżej oraz w dziale „Zwiastuny,Spoty” wszystkie cztery wersje zwiastuna.

 

 

 

Wersja 1

 

Wersja 2

 

Wersja 3

 

Wersja 4

The Sorcerer’s Apprentice… A pain…

Były już żywe trupy,małżeńskie zdrady,wampiry,paranormalne zjawiska,pora na czarodziei,mistrzów magii we współczesnym świecie.

A mówiąc konkretnie kolejny filmowy zwiastun w którym użyto jeden z utworów Depeche Mode,filmowy trailer dotyczy filmu „Sorcerer’s Apprentice” którego autorem jest Jon Turteltaub (odpowiedzialny za Skarb Narodów),wśród filmowej obsady Nicolas Cage,Jay Baruchel,Monica Bellucci,natomiast wykorzystane depeszowe dźwięki to utwór z domieszką bólu z anielskiego albumu „Playing the Angel” – „A Pain That I’m Used To”.