Archiwa tagu: Teenage Cancer Trust

Teenage Cancer Trust świętuje 10-cio lecie Royal Albert Hall

Z okazji 10-cio lecia Royal Albert Hall oraz udanych występów w tym roku,fundacja Teenage Cancer Trust przygotowała i wystawiła na aukcję równe 55 przedmiotów.

Przedmioty typu broszury,programy występu,t-shirty czy laminaty zostały podpisane specjalnie na tę aukcję,podpisy zebrano od większości artystów którzy wystąpili niedawno w Royal Albert Hall. The Who,Noel Gallagher,Depeche Mode,Suede,JLS,Arctic Monkeys,The Specials,Them Crooked Vultures,Jimmy Carr czy Noel Fielding to tylko niektórzy z listy. Aukcja rozpoczęła się o 20:00,jej zakończenie zostało ustalone na 20:00 13 czerwca. 

Spis wszystkich aukcji,których na obecną chwilę jest 55,znajdziecie pod tym adresem,a tutaj plakat z RAH z autografami trójcy spod znaku DM.

Godzinna retrospekcja z Teenage Cancer Trust

Brytyjska telewizja ITV2 w dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 (19:00 polskiego czasu) puści materiał poświęcony charytatywnym koncertom w Royal Albert Hall na rzecz fundacji Teenage Cancer Trust. Z zaplanowanych występów,fanom Depeche Mode na dobre zapadł w pamięci ten z 17 lutego,kiedy jak pamiętamy oprócz grupy smyczkowej na scenie wystąpił Alan Wilder podczas utworu „Somebody”. Z informacji dostępnych na stronie oraz innych serwisach możemy się spodziewać powtórki z występu artystów: Them Crooked Vultures,Suede,Noel Gallagher,Arctic Monkeys,JLS,The Specials i The Who,ponadto przygotowania do „show” i krótkie wywiady za kulis. Nie wspomniano o depeszach ale miejmy nadzieję że i o nich wspomną prowadzący tą godzinną relację – Alex Zane i Laura Whitmore. Powtórka programu 7 kwietnia o 12:50 i 11 kwietnia o 13:30 (+1h polskiego czasu).

Charytatywna aukcja za niecałe 36 godzin

Od poniedziałku 8 lutego do środy 24 lutego potrwa aukcja na której będzie można wylicytować jeden z zegarków z limitowanej edycji,których cena do małych należeć nie będzie. Te wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju ekskluzywne zegarki zostały przygotowane wspólnie przez firmę Hublot liczącą 30 lat działalności w tym segmencie rynkowym oraz zespół Depeche Mode. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany fundacji Teenage Cancer Trust,dla której Depeche Mode będzie grał 17 lutego w Royal Albert Hall w Londynie. Przygotowana limitowana wersja zegarków zawiera na tarczy poziomy fragment okładki jednego z 12 albumów (Speak And Spell,A Broken Frame,Construction Time Again,Some Great Reward,Black Celebration,Music For The Masses,Violator,Songs Of Faith And Devotion,Ultra,Exciter,Playing The Angel i Sounds Of The Universe),nić która jest widoczna bo bokach paska jest dopasowana do kolorystyki danego albumu oraz na tylnej stronie zegarka znajduje się dodatkowy symbol również nawiązujący do danego albumu. Jak wyglądają zegarki poniżej,natomiast dodatkowe informacje znajdziecie na stronie depechemode.com.

Support na koncert w Royal Albert Hall

W trzecim tygodniu lutego (17.02.2010) Depeche Mode zagra dodatkowy koncert w historycznym Royal Albert Hall,jak pamiętamy charytatywny,a zebrane środki zasilą konto fundacji Teenage Cancer Trust Show. Według najnowszych wieści przed zespołem jako support wystąpi londyńska grupa The Horrors,grająca muzykę z gatunku rock alternatywny / indie rock. Warto wspomnieć że według oficjalnych informacji bilety na ten koncert wyprzedane zostały w 4 minuty!

The Horrors – She Is The New Thing

The Horrors – Death At The Chapel

Depeche Mode i Hublot wspólnie na szczytne cele

Posiadacze znacznie zasobniejszych portfeli od 1 lutego 2010 roku będą mogli stać się posiadaczami jednego z limitowanych zegarków przygotowanych przez szwajcarską firmę Hublot. Limitowana wersja modelu Big Bang będzie posiadać na każdej z tarcz wkomponowaną okładkę albumu „Sounds Of The Universe”,łącznie zostało przygotowanych 12 sztuk. Podana wcześniej data,1 luty 2010 to data rozpoczęcia specjalnej aukcji na której wspomniane limitowane zegarki będzie można nabyć. Zebrana suma zasili konta fundacji Teenage Cancer Trust,czyli tej samej dla której zespół Depeche Mode charytatywnie wystąpi 17 lutego 2010 w Royal Albert Hall. Martin w krótkiej wypowiedzi wyjawił że wraz z resztą zespołu byli zaszczyceni możliwością przygotowania wraz z firmą Hublot tych 12 zegarków,zwłaszcza że cel jest tak ważny i szlachetny,a pieniądze trafią do fundacji charytatywnej dla młodych ludzi chorych na raka. Prezes Hublot,Jean-Claude Biver również nie ukrywał zadowolenia z tej współpracy,jak sam powiedział był dumny i zaszczycony z możliwości przygotowania 12 zegarków które odzwierciedlają fuzję między duchem a dźwiękami muzyki Depeche Mode i wibracjami 450 lat szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej.

Przy okazji marki Hublot,poniżej nagranie z otwarcia placówki w Pradze na którym pojawili się gościnnie Martin Gore and Peter Gordeno.