Archiwa tagu: studio

Nowe fotki z Martinem Gorem na tle domowego studia

W przerwie między pisaniem utworów na nowy studyjny album Depeche Mode i dalszą promocję swojego solowego krążka MG, Martin Gore prezentuje zgromadzoną kolekcję sprzętu muzycznego kolejnym gościom jego domowego studia. Tym razem w rezydencji Martina w Santa Barbara gościli Shawn i Ken MacBeth, którzy zamieścili w sieci kilka fotek z tej wizyty. Wizyta miała miejsce wczoraj.

Zdjęcie Depeche Mode z 1987 w dużej rozdzielczości

Na łamach Lesphotographes w jednym artykule o fotografie Pierre Terrassonie zamieszczono kilka zdjęć jego autorstwa,wśród których wykonane w 1987 roku we Francji zdjęcie Depeche Mode o niemałej rozdzielczości wynoszącej aż 3543×2362 pikseli.

Sam artykuł i pozostałe zdjęcia m.in. Roberta Smitha do wglądu pod adresem http://www.lesphotographes.com/interviews/pierre-t…

Sesja zakończona, wolne do czerwca

Pierwsza sesja nagraniowa Depeche Mode została zakończona,kolejna w czerwcu,a do tego czasu panowie mają wolne.

Przy okazji studyjnych zmagań DM,ponownie w studiu udziela się inżynier dźwięku Ferg Peterkin,a skoro o nim mowa,to na naszym fan page znajdziecie dodaną dzisiaj galerię zdjęć (link poniżej) autorstwa Peterkina,z okresu prac nad albumem „Sounds Of The Universe” w nowojorskim studiu Chunk King Studios.

Link do galerii: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150836851644532.471596.209531074531&type=1

Info: PeterToo

Pierwsze zdjęcie ze studia

Na łamach strony Analogue Solutions oraz w dalszej części newsa można zobaczyć Martina Gore’a,odbierającego syntezator analogowy Leipzig-S od Cristoffera Berga.

Wpis ze zdjęciem został zamieszczony 10 kwietnia 2012 i jest w 99% pierwszym tegorocznym zdjęciem wprost ze studia w Santa Barbara,gdzie obecnie Depeche Mode pracuje nad nowym albumem.

Zdjęcie poniżej a więcej zdjęć ze studia,niestety już bez Depeche Mode,można zobaczyć pod adresem http://gallery.me.com/techbreakfast.

W marcu 2012 Depeche Mode przekroczy próg studia

Andrew Fletcher podczas spotkania z fanami w Rio de Janeiro,gdzie występował w ramach DJ Fletch Tour,wyjawił przybliżony termin wejścia Depeche Mode do studia oraz wydania albumu.

Wedle słów Andy’ego Fletchera,zespół w przyszłym roku w marcu wkroczy do studia,a w marcu następnego roku (2013) przedstawi światu następcę „Sounds Of The Universe„.

Przy okazji obiecał,że podczas kolejnej trasy zespół zawita do Brazylii,w której jak pamiętamy miał zagrać podwójnie w trakcie trwania ostatniej trasy Tour Of The Universe,niestety koncerty w Rio de Janeiro i Sao Paulo podzieliły los innych odwołanych koncertów.

-YZUlZKs]

Dave Gahan w studiu ?

Jeden z adminów forum HOME,który już wcześniej zapowiadał wiele interesujących (i prawdziwych) newsów informuje o tym,że Dave Gahan jest w studiu

… nad czym Dave pracuje w studiu i co najważniejsze z kim tego na chwilę obecną nie wiadomo.

Być może chodzi o współpracę z Kap10Kurt,o której Kap10Kurt swego czasu informował na swojej stronie.

Być może chodzi o współpracę z Soulsavers,o której sam Dave Gahan wspominał w wywiadzie przed rozpoczęciem MusiCares MAP 2011.

Być może pomału powstaje trzeci solowy album frontmana Depeche Mode.

Prace nad albumem w Nowym Jorku

Według oficjalnej strony depechemode.com, zespół depeche MODE przeniósł się do nowojorskiego studia kontynuując prace nad nowym albumem. Na tym informacje, a raczej szczątkowe plotki się kończą. Poprzednie tego typu plotki potwierdziły się, więc i tym razem nius jest jak najbardziej wiarygodny. Pozostaje czekać na kolejne informacje dotyczące prac nad płytą.