Archiwa tagu: Strange

Anton Corbijn o pracy dla dM

Pozostając w duchu news’a o nowej stronie nie można przejść obojętnie nad ostatnimi wypowiedziami Antona Corbijna przy okazji wystawy swoich prac na wernisażu w Sztokholmie.

Fan znany w pewnych kręgach jako Moto (znamy się od 2001 roku), miał okazję zagadnąć Antona na retrospektywnej wystawie 1-2-3-4 by Anton Corbijn. Pytań padło kilka i odpowiedzi warte są przytoczenia w kontekście najbliższych miesięcy, jak i lat.

  • Anton potwierdził, że pracuje nad konceptem wizualizacyjnym nie tylko nowej płyty, ale możemy spodziewać się jego zaangażowania przy scenie w nadchodzącej trasie. Anton zadeklarował również, że zobaczymy go za reżyserskimi sterami najnowszych teledysków i wizualizacji.

Anton – yes, I am actually in the middle of it

  • Anton dostał do podpisu japońskie wydania Strange i Strange Too na zapomnianym formacie LaserDisc. Po za tym, że widział ten format ze swoimi dziełami po raz pierwszy nadmienił również:

I will be working on them and put it on dvd in a few years.

Mając kalendarz zapchany na kilka lat do przodu dobrze, że Anton nie zapomniał o swoim dziedzictwie i czasach najlepszych produkcji.


Wystawa będzie otwarta w Fotografiska w dniach 16.09 – 04.12.2016.

Fotografiska
Stadsgårdshamnen 22
116 45 Stockholm

Fani prac Antona mogą nabyć plakaty z reprodukcjami fotografii mistrza.