Archiwa tagu: Spotify

Def Leppard z coverem depeche MODE

Def Leppard w ramach projektu Spotify Singles stworzonego przez serwis Spotify nagrało swoją wersję Personal Jesus.

Utwór nagrany na żywo w studiu Spotify, muzycy zachowali prowokacyjną moc Personal Jesus, jednocześnie nasycając ich własnym stylem i duchem.

Poniżej kawałek do odsłuchania:


d

Kolejna próba z udziałem publiczności, tym razem w Sztokholmie.

Już podsumowaliśmy Promo Tour pod względem setlistowym, gdy tym czasem okazuje się, że jeżeli dać depeche MODE kilka dni wolnego, to znaczy, że coś może się wydarzyć. Nie inaczej jest i teraz.

Wczoraj informowaliśmy, że zespół przybył już do Europy i niedługo rozpocznie próby sceniczne. Scena już się buduje w Freinds Arena:

Grupa fanów ze Szwecji miała otrzymać od Spotify zaproszenia na próbę depeche MODE w najbliższa środę – 3. maja. Wejściówki na próbę rozdawane były tym użytkownikom, którzy na platformie słuchali dużo muzyki zespołu i mieli wykupiony abonament. Panowie są w Sztokholmie co najmniej od wczoraj.

Próba ma odbyć się w środę, nie wiemy natomiast ilu fanów otrzymało zaproszenia. Jak tylko pojawi się więcej szczegółów, damy znać. Na zaproszeniu możemy przeczytać tłumaczenie bardzo koślawe ze szwedzkiego:

Zaproszenie na próbę 03.05
Zaproszenie na próbę 03.05

Aby uzyskać więcej informacji, w tym czas i miejsce, zostaną ujawnione w dniu 2 maja, dzień przed próba kostiumowa. UWAGA: wszystkie komórki będą zbierane na miejscu i nie dozwolone podczas prób są jakiegokolwiek rodzaju fotografie lub nagrania

Trzeba odnotować, że takie dystrybuowanie wejściówek na wydarzenie wzbudziło już sporo negatywnych komentarzy. Niesmak budzi fakt, że żeby o byciu „prawdziwym fanem zadecydowało słuchanie  muzyki dM na Spotify”.

Remiksowy trójpak dla użytkowników Spotify

Podobnie jak dla użytkowników Amazon,iTunes czy Beatport,tak i dla społeczności Spotify przygotowano promocyjną paczkę z remiksami.

Nie będzie ona jednak dostępna dla wszystkich użytkowników serwisu Spotify,a jedynie dla tych którzy dokonali (lub dokonają) upgradu konta do wersji premium.

 

 

Mutel18 (Digital,Spotify exclusive)

01 :: Sister Of Night (Ida Engberg’s Walking Through The Light Dub)
02 :: Sweetest Perfection (Phil Kieran Dub Mix)
03 :: Personal Jesus (Alex Metric Dub)

https://101dm.pl/dyskografia/albumy/remixes-2-81-11