Archiwa tagu: Songs of Faith and Devotion

Songs Of Faith And Devotion | The 12″ Series i co dalej

Od piątku mamy potwierdzenie tego, co komunikowałem Wam jeszcze w sierpniu o grafice i zawartości boxa. 30 października na półkach sklepowych zobaczymy box w devotionalowym fiolecie.
Czytaj dalej Songs Of Faith And Devotion | The 12″ Series i co dalej

The 12″ Singles Box Set – Violator i Songs Of Faith And Devotion w drodze.

W tym roku nie doczekamy się już kolejnych wydawnictw z serii – The 12″ Singles Box Set. W drodze są pozycje, na które czeka najwięcej fanów.

Single z Violator i z Songs Of Faith And Devotion są tymi najbardziej wyczekiwanymi w całej dyskografii. Krążyły plotki, że każdy z albumów ma zostać wydany w podwójnym boxie ze względu na bogactwo materiału ze swoim terminem wydania. Czy tak będzie tego nie wiem? Wiadomo, że box do Violator jest już skończony. Kończą się również testy boxa do Songs Of Faith and Devotion.

Wg naczelnego archiwizatora proces prac nad boxem do SOFAD właściwie już się zakończył. Kwestią otwartą pozostaje wydanie obu boxów. Jeszcze do niedawna obstawiałbym pierwszy kwartał. Jednak po wpadce z boxem MODE i zmianą terminu wydania na 24 stycznia 2020. Pierwszy kwartał wydawniczo może być bardzo napięty.

Songs Of Faith And Devotion – 22 lata od wydania – recenzja

Cierpienie jest najlepszą weną twórczą. Potwierdzeniem tego jest płyta Depeche Mode ,,Songs Of Faith And Devotion” z 1993 roku. Pomimo nieprzyjaznej atmosfery podczas nagrań,powstał świetny album. Muzycy oddalali się od siebie,Dave Gahan uzależnił się od heroiny,Martin Gore coraz częściej zaglądał do butelki,a Andy Fletcher popadł w depresję. To spowodowało,że mrówczą pracę przy płycie wykonał Alan Wilder oraz producent Flood.

Recenzja do przeczytania pod poniższym adresem:
http://allyouneedismusic.blog.pl/2014/01/10/depech…

Muzyczni geniusze wg Garego Numana

Brytyjski wokalista Gary Numan jest jedną z gwiazd muzyki która również nie kryje swojej sympatii i uwielbienia do muzyki tria z brytyjskiego archipelagu – Depeche Mode. Był także obecny na grudniowym koncercie Depeche Mode w O2 Arena w Londynie. W jednym z wywiadów wspomniał o albumie „Songs of Faith and Devotion” oraz o wchodzącym w jego skład utworze „In Your Room”. Gdyby ktoś nie znał lub nie kojarzył dokonań muzycznych Garego Numana,trzy utwory oraz fragment z wywiadu w rozszerzeniu newsa.

Fragment wywiadu:

Gary Numan – Cars

Gary Numan & Nine Inch Nails – Cars

Gary Numan – Complex

Gary Numan – We are glass