Archiwa tagu: People Are People

Personal Jesus w reklamie Peugeot

Personal Jesus został wykorzystany w najnowszej reklamie Peugeot Polska. Utwór ubogaca kampanię reklamową SUVów serii 3008.

Spot 30 sek. możecie oczywiście obejrzeć na YT, jak również rozjaśnia mroki bloków reklamowych w TV.

Nie jest to pierwszy raz kiedy motoryzacja i depeche MODE spotykają się w jednym miejscu. Myślę, że doskonale pamiętacie reklamę Golfa VW z 2013.

Czy jedna z pierwszych reklam z udziałem muzyki depeche MODE wykorzystanej w reklamie Forda Focusa w 2001.

Reklamy perfum, telefonów i chwilówek z muzyką depeche MODE następnym razem 😉

7 wersji reklamy nowego golfa z People Are People

Reklamę nowego golfa z coverem „People Are People” na pewno widzieliście już kilka albo więcej razy,szczególnie,że w ostatnich dniach spot koncertu Volkswagen intensywnie nadawany jest w polskiej telewizji i to podwójnie (najpierw wersja dłuższa później krótsza). Ale czy widzieliście wszystkie wersje nowego spotu VW z coverem kawałka DM?

Dzięki Michał Niedźwiecki za info!

Składanka z coverami „People Are People” z reklamy Golfa

Agencja muzyczna MassiveMusic odpowiedzialna za stronę muzyczną reklamy Golfa,w której wykorzystano różne covery utworu „People Are People„,przymierza się do wydania składanki na której znalazły by się wszystkie covery z tej reklamy.

Przedstawiciel tej międzynarodowej firmy,która działa w Amsterdamie,Londynie,Nowym Jorku,Los Angeles i Szanghaju,zdradził,że covery zostały przygotowane przez kilku kompozytorów z MassiveMusic i przy udziale muzyków sesyjnych. Oraz że nie dysponują dłuższymi coverami „People Are People” niż te,które można usłyszeń w reklamie Golfa. Ale…

Z początkiem drugiej połowy listopada MassiveMusic rozpoczął niezbędne przygotowania aby nagrać pełnej długości poszczególne covery „People Are People”.

Jak będzie wiadomo coś więcej,damy znać 🙂

-5kyYkQ

Protest wyrażony słowami utworu „People Are People”

Grupa osób oburzona postępowaniem amerykańskiej sieci sklepów Target,wybrała się do jednej z placówek,aby przy klientach i pracownikach sklepu odśpiewać utwór „People Are People”.

A wszystko przez dofinansowanie,skrajnie prawicowego kandydata z partii Republikanów,który ubiega się o fotel gubernatora stanu Minnesota. Co gorsza w tym samym stanie,znajduje się główna siedziba sieci Target,co jeszcze bardziej rozjuszyło protestujących,sądzących że wspomniane dofinansowanie to obustronna korzyść. Sieć Target,będąca jedną z największych sieci sklepów handlu detalicznego w USA,dofinansowała kampanię kandydującego o sumę 150.000 dolarów.

To tyle jeżeli chodzi o powód protestu,a poniżej nagranie z nieco zmienionym tekstem utworu „People Are People:

Wersja deluxe,to znaczy dłuższa:

 

Grupa perkusistów pogrywa w rytm „People Are People”

Cover „People Are People” autorstwa pięcioosobowej grupy perkusistów,po radiowej premierze,trafił do mas w formie teledysku.

Śmiało można powiedzieć,że jest to w pewnym stopniu kopia duńskiego duetu Safri Duo. Za wokal który usłyszymy w poniższym nagraniu,odpowiada EMMA. Warto dodać że perkusiści pod nazwą SISTEM,w 2006 roku suportowali Depeche Mode na koncercie w Bukareszcie,podczas trasy Touring the Angel.

 

-VaI

Cover Depeche Mode by Stefani Germanotta ?

Stefani Joanne Angelina Germanotta planuje nagrać cover depeszy – „People Are People”.
Stefani czy raczej Lady Gaga znana większości jak nie za twórczość muzyczną to za dziwaczne stroje,w najnowszym wywiadzie wyjawiła plany nagrania wspomnianego covera. Obecnie na etapie chęci nagrania bez przybliżonego terminu. W wywiadzie wspomina nieoficjalny mash-up utworów „Just Can’t Get Enough” i „Paparazzi” który miała okazję obejrzeć i dzięki któremu dowiedziała się że istnieje taki zespół jak Depeche Mode. Ponadto przyznaje że jest wielką fanką dorobku Erasure i „było zabawnie usłyszeć że Vince jest także częścią Depeche Mode„. W dalszej części można się dowiedzieć że People Are People to tak naprawdę decyzja jej menedżera,a nie jej samej,który wybrał ten utwór dla niej.

Na koniec taka ciekawostka z obserwacji Stefani – wielu fanów Depeche Mode wydaje się być także fanami jej samej. Czy rzeczywiście tak jest ?

 

Wspomniany mash-up utworów „Just Can’t Get Enough” i „Paparazzi”.