Archiwa tagu: newsletter

Podsumowanie dnia wprost na Twój adres mailowy

Machineria mailingowa 101DM ruszyła,codziennie w godzinach 21:00 – 23:00 wysyła mail będący podsumowaniem dnia. Co dokładnie zawiera takie podsumowanie dnia ? Nowe treści zamieszczone na 101DM.pl w dziale newsy,imprezy/zloty,dyskografia,live,trasy koncertowe.

Aby otrzymywać takie podsumowanie dnia wprost na swój adres mailowy,wystarczy po prawej stronie w bloku Newsletter w pustym polu wpisać swój adres mailowy i kliknąć poniżej przycisk Dopisz do bazy. Pozostałe czynności to w nowo otwartym oknie podanie prawidłowego kodu CAPTCHA (zabezpieczenie antyspamowe) oraz potwierdzenie subskrypcji newslettera (weryfikacja właściciela podanego adresu mailowego) w pierwszym otrzymanym mailu od 101DM.pl.

W razie jakikolwiek problemów prosimy o kontakt via formularz kontakwowy.

UWAGA!! Poprzez newsletter wysyłane są tylko i wyłącznie nowo dodane treści na stronie 101dm.pl oraz fan page’u i miniblogu 101DM. Żadne reklamowe papki i inne spamy firm trzecich w postaci osobnych maili (mailing reklamowy) nie są i nie będą wysyłane poprzez naszą bazę,zaś sama baza adresów mailowych nie będzie udostępniana,odsprzedawana.