Archiwa tagu: MTV

Interview for MTV Europe (Dave Gahan & Alan Wilder)

Czytaj dalej Interview for MTV Europe (Dave Gahan & Alan Wilder)

eMetro wspomina m.in. „Enjoy The Silence”

enjoy-the-silence-screenshot.jpg

Na łamach gazety eMetro z okazji 30. urodzin MTV,wybrano i opublikowano 20 najciekawszych/najważniejszych teledysków z istnienia stacji MTV (tamtego MTV).

Wśród których nie mogło zabraknąć „królewicza” Depeche Mode,autorstwa Antona Corbijna. Poniżej kultowy teledysk depeszy a cała lista do wglądu na stronie emetro.pl.

 

Koncert w Barcelonie w MTV World Stage

W piątek,10 czerwca o godz. 22:00 na antenie MTV Networks HD (MTVNHD) zostanie wyemitowany koncert Depeche Mode w Barcelonie (20/21.11.2009).

Emisja odbędzie się w programie MTV World Stage. Poniżej zwiastun z hiszpańskiego MTV.

 

Behind The Music – MTV Hiszpania 1998

Kolejna powtórka z historii,tym razem pięcio częściowe Behind The Music wyemitowane w 1998 roku w stacji MTV Hiszpania.
 

 

Część I

Część II

-56WNSQA]

Część III

Część IV

Część V

Odliczanie do powtórki z Mediolanu

Zgodnie z zapowiedzią MTV,kolejny odcinek z cyklu MTV World Stage z koncertem Depeche Mode zostanie wyświetlony w dniu dzisiejszym.

Z samą zapowiedzią jest jednak pewna nieścisłość. Pomijając fakt że w dostępnej na stronie MTV ramówce brak pozycji z odcinkiem MTV World Stage,należą się brawa za potknięcie z kwestii z której trasy pochodzi koncert „pokażemy wam koncert,który Depeche Mode,zagrali w ramach trasy Tour Of The Universe,w czerwcu 2009 roku,w Mediolanie”.

Będzie to koncert w Mediolanie ale z trasy koncertowej Playing The Angel,co potwierdza promocyjny zwiastun dostępny na stronie MTV. Co do godz. emisji koncertu,według innych mediów rozpocznie się o godz. 22:00 na MTVHD oraz o 23:30 na MTV Polska,wedle informacji na mtv.pl o północy,zaś powtórka nastąpi 28 kwietnia o godz. 23:30. Przekonamy się kto się mylił a kto miał rację w kwestii godziny emisji.

MTV World Stage z Depeche Mode

Rusza nowy cykl programu World Stage stacji muzycznej MTV,jeżeli ktoś nie wie co to za program: MTV World Stage to cotygodniowe pasmo muzyczne prezentujące premierowe koncerty największych gwiazd muzyki,zarejestrowane w różnych zakątkach świata!

W rozpisce na najbliższe tygodnie,oprócz Nirvany, Foo Fighters czy Linkin Park,widnieje Depeche Mode i ich koncert w Mediolanie z 18 czerwca. Jednak na odcinek z nagranym koncertem musimy poczekać do przedostatniego tygodnia kwietnia,emisja odcinka z Depeche Mode odbędzie się 23 kwietnia o godz. 22:00 (MTVNHD) oraz półtorej godziny później (23:30) na MTV Polska.

 

 

 

26 marca

Arctic Monkeys

 

02 kwietnia

Nirvana

 

09 kwietnia

Foo Fighters

 

16 kwietnia

Linkin Park feat. Jay-Z

 

23 kwietnia

Depeche Mode

 

30 kwietnia

White Stripes

 

07 maja

Tokio Hotel

Alternatywnie w MTV

W jutrzejszym programie Alt MTV,w którym prezentowane są nowe,ciekawe teledyski z gatunku muzyki alternatywnej,premiera teledysku „Peace”. Oprócz najnowszego teledysku zespołu Depeche Mode,w programie teledyski m.in. Radiohead,The Prodigy oraz The Gossip. Emisja programu Alt MTV jutro o godz. 23:30.

Come Back w MTV


W brazylijskiej odsłonie programu muzycznego MTV najnowszy album zespołu Depeche Mode jest już promowany przez dwa wideoklipy,pierwszy to oczywiście znany większości jak nie wszystkim teledysk do utworu „Wrong”. Jeżeli chodzi o drugi wideoklip jest nim studyjne nagranie utworu „Come Back”. Ten sam wideoklip który został zamieszczony na DVD wersji deluxe (box) albumu „Sounds of The Universe”.

Kampania reklamowa z udziałem Depeche Mode

W związku ze zbliżającymi się eurowyborami (7 czerwca 2009),ruszyły kampanie reklamowe zachęcające do oddania głosu w wyborach. Na zlecenie Komisji Europejskiej powstała kampania reklamowa „Can you hear me Europe?/Halo,Europo,słyszysz mnie?” którą prezentuje m.in stacja muzyczna MTV. Jaki tu udział Depeche Mode?? A mianowicie w prezentowanej reklamówce znajdą się spoty znanych artystów,w tym Depeche Mode. Jak podaje dziennik.pl „…Muzycy opowiadają,że kiedyś byli postrzegani jako zespół brytyjski,a teraz jako europejski. Ich zdaniem to pozytywna zmiana. W ten sposób chwalą ideę wspólnej Europy…”