Archiwa tagu: MG

MG EP do odsłuchu w całości

Pojutrze premiera EP’ki Martina Gore’a składającej się z trzech remixów i dwóch niezamieszczonych na albumie MG utworów. Tymczasem sklep Boomkat umożliwia przesłuchanie poszczególnych utworów już teraz.

Strona sprzedażowa na której można posłuchać MG EP: https://boomkat.com/products/mg-b1cdf2d3-8eba-438d-bff9-9b60e5714984

additionalimage-MG-1

Co ciekawe, wersja cyfrowa MG EP w tym sklepie dostępna jest w trzech formatach do wyboru – mp3, wav, flac a w skład tracklisty wchodzi dodatkowy remix Featherlight (Mantra Of Machines Remix). Przy zakupie wersji na winylu otrzymamy kod do pobrania „czegoś”, na 99% remixu Featherlight (Mantra Of Machines Remix).

MG EP z 3 remixami i 2 nowymi utworami w przedsprzedaży

Do przedsprzedaży właśnie trafiła epka Martina Gore’a składająca się z trzech remiksów i dwóch niedostępnych na albumie utworów. Taki dodatek do wydanego w kwietniu solowego albumu Martina Gore’a zatytułowanego MG.

Niestety rozmienianie się na drobne trwa w najlepsze. Album nie zawierał dodatkowych dwóch utworów, które zostały zachowane na EP, a na EP nie znajdziemy jednego remiksu, który trafi osobno do sprzedaży.

===

MG EP

Data sprzedaży: 9 październik 2015

Format: podwójny 12-calowy winyl

Tracklista:

= A =
01. Europa Hymn (Andy Scott Remix)

= B =
01. Brink (Virgil Enzinger Remix Vinyl Edit)
02. Pinking (Christoffer Berg Remix)

= C =
01. De Nada

= D =
01. Gifting

===

Jest jeszcze jeden dostępny remiks, którego nie znajdziemy na fizycznym nośniku – Featherlight (Mantra Of Machines Remix) – to ten remiks, który wygrał wakacyjny konkurs ogłoszony przez Martina Gore’a. Osoby zainteresowane tym remiksem będą musiały nabyć go osobno. Chyba, że skuszą się na zakup epki w wersji cyfrowej na iTunes, wówczas dostaną remiks gratis.

===

Strony sprzedażowe:

Amazon: http://www.amazon.com/dp/B013LB2MDM/
Rough Trade: http://www.roughtrade.com/albums/97437
MuteBank: http://www.mutebank.co.uk/mutebank/mutebank/MG-EP/4VRU0000000

 

Jeżeli chodzi o iTunes to w momencie pisania tego newsa dostępny jest tylko album i wydane wcześniej dwa remiksy. Brak zawartości epki. Także trzeba będzie poczekać na odświeżenie strony sprzedażowej.

https://itunes.apple.com/pl/artist/mg/id964599826

Zwycięski remiks utworu „Featherlight” został wybrany

W ostatnich dniach zakończył się konkurs, którego tematem był remiks do utworu „Featherlight” z solowego albumu Martina Gore’a – MG. Po przesłuchaniu tego co zostało nadesłane, Martin Gore podjął ostateczną decyzję.

Pokonał konkurencję i zwyciężył remiks Featherlight (Mantra Of Machines Remix).

https://soundcloud.com/mantraofmachines/mg-featherlight-mantra-of-machines-remix

Remiks ukaże się w cyfrowej dystrybucji 2 października.

Player audio i okno czatu w przygotowaniu czeka na wybicie godziny 22:00

Wygląda na to (bo tradycyjnie oficjalne kanały milczą do ostatniej chwili),że dzisiejszy stream albumu „MG” Martina Gore’a oraz czat odbędzie się za pośrednictwem usługi Ustream,gdzie w przygotowaniu czeka stosowna strona z playerem audio i oknem czatu – ten sam player i to samo okno czatu znajdziecie poniżej.

Stream albumu wedle zapowiedzi rozpocznie się o 22:00 polskiego czasu,czyli już niebawem.

Player audio

Jakby nie działał powyższy player to proszę wejść na stronę Martina Gore’a -> http://martingore.com

Okno czatu

Livestream MG oraz Q&A z fanami w najbliższą środę

Szykuje się bardzo miły środek nadchodzącego tygodnia. W środę 22 kwietnia będzie można nie tylko posłuchać online nowego solowego albumu Martina Gore’a – „MG” ale i zadać Martinowi pytanie.

Na obecną chwilę jeszcze nie ujawniono za pośrednictwem której strony lub usługi będzie się to odbywać oraz o której godzinie. Jak tylko pojawi się taka informacja to damy najszybciej jak to możliwe znać 🙂

Poniżej fragment jednego z utworów z MG.

Nowy album Martina Gore’a pod koniec kwietnia

Długo nie trzeba było czekać,dopiero co na fan page’u Martina zagościły obrazkowe zapowiedzi czegoś nowego a dzisiaj już mamy oficjalną zapowiedź nowego albumu.

Tytuł: MG
Data sprzedaży: 27 kwiecień 2015
Gatunek: elektroniczno-instrumentalny
Format: cyfrowy,CD,LP
Tracklista:

1. Pinking
2. Swanning
3. Exalt
4. Elk
5. Brink
6. Europa Hymn
7. Creeper
8. Spiral
9. Stealth
10. Hum
11. Islet
12. Crowly
13. Trysting
14. Southerly
15. Featherlight
16. Blade

Okładka:

mg_mg.jpg

Strona sprzedażowa:
iTunes – https://itunes.apple.com/pl/album/mg/id964455282
MuteBank – http://www.mutebank.co.uk/mutebank/mutebank/MG/497…
Amazon (UK) – http://www.amazon.co.uk/MG/dp/B00SKEZAEE/

=====
Poniżej do posłuchania jeden z utworów Europa Hymn.

Counterfeit 3 czy Ssss 2? A może coś zupełnie innego…

Po przeszło dwuletniej przerwie,na oficjalnym fan page’u Martina Gore’a pojawił się nowy wpis – zdjęcie kabli i wiadomość w formie tagu ‪#‎MGxMG. Teraz tylko pytanie co kryje się pod tą niecodzienną wiadomością? Nowy solowy album? Kolejny album we współpracy z Vincem Clarkiem lub innym muzykiem? Pozostaje poczekać na jakieś większe info,ale pewne jest,że coś się szykuje 😉