Archiwa tagu: Metallica

DAVE GAHAN w Charytatywnym Projekcie Metallica

53. artystów w charytatywnym projekcie legend thrash metalu zatytułowanym The Metallica Blacklist Album.

Czytaj dalej DAVE GAHAN w Charytatywnym Projekcie Metallica

depeche MODE w Top 10 największych tras koncertowych.

Wg branżowego serwisu Pollstar, po podliczeniu wszystkich danych na temat obywających się w 2017 roku tras koncertowych depeche MODE odcisnęli znaczący ślad na koncertowej mapie świata i pojawili się w Top 10.

Zespołem numer 1. byli niezawodni mistrzowie w tłuczeniu monety czyli U2 którzy zebrali z rynku 316 mln dolarów. W dalszej kolejności byli Guns’n’Roses, Coldplay. Bruno Mars i Metallica na piątym miejscu.

Szóste miejsce w stawce zajęli panowie z depeche MODE przytulając 141.1 mln dollarów. W kilku dodatkowych szeczegółach wygląda to następująco:

  • średnia cena biletu – 78.06
  • średnia liczba biletów na koncert – 27,388.00
  • liczba wszystkich sprzwdanych biletów – 1,807,573.00
  • śrdeni przychód na koncert – 2,137,879.00 USD
  • dane były zliczane z 66 miast i 73 koncertów.

Dane pochodzą za okres 01.01.2017 – 31.12.2017. Jako, że większość zespołów i artystów ma juz wolne, stąd takie daty. Pełne zestawienie można przejrzeć na stronach Pollstar.com.

Po zakończeniu każdej z części publikujemy opracowanie dotyczące sprzedaży biletów i wyników finansowych podawanych do publicznej wiadomości. Są to dane uwzględniające jedynie przychody z biletów i nie uwzględniają przychodów wynikających z występów TV, sprzedaży gadżetów koncertowych i innych pochodnych trasy. Częściowo te dane będą znane po opublikowaniu zeznania rocznego spółki powołanej do obsługi obecnej trasy.

Lulu z fotografiami Antona Corbijna

Lulu to wspólne muzyczne przedsięwzięcie muzyka Lou Reed i zespołu Metallica,które trafi do sprzedaży w przyszły miesiącu – 31.10.2011 (świat) / 01.11.2011 (Ameryka Północna).

Ekskluzywna edycja kompilacji „Lulu” zawierać będzie trzy fotografie (50cm x 50.8cm) autorstwa Antona Corbijna,poniżej promocyjne (nie koniecznie te trzy) fotografie wykonane przez Antona. W temacie Lulu więcej informacji oraz pozostałe promocyjne zdjęcia na dedykowanej wydawnictwu stronie http://www.loureedmetallica.com.