Archiwa tagu: Kevin May

Halo – the Violator book – the review

David and Kevin needn’t be introduced among us hardcore fans. Contributors, original content creators about depeche MODE. I got the privilege to access their book a few weeks ago and exchange insights about the milestone in depeche history called the Violator album with the authors. Please say Hello to Halo and enjoy my book review.

Czytaj dalej Halo – the Violator book – the review

Halo – the Violator book – recenzja

Davida i Kevina nie trzeba przedstawiać wśród nas, hardkorowych fanów. Współtwórcy, autorzy oryginalnych treści o depeche MODE. Niedawno miałem przywilej wglądu w ich najnowszą książkę, która właśnie ukazała się na rynku. W czasie pisania recencji wymieniliśmy wiele uwag i spostrzeżeń, czego efekt będziecie mieli okazję przeczytać poniżej.

Czytaj dalej Halo – the Violator book – recenzja

HALO – The Violator story

Szykuje się kolejna nietuzinkowa i warta uwagi pozycja wydawnicza – książka „HALO – The Violator story„,która jak można wyczytać z jej nazwy dedykowana jest albumowi „Violator”. Książka trafi do sprzedaży w przyszłym roku kiedy to dokładnie w marcu albumowi Violator stuknie 25 lat istnienia. Za jej stworzenie odpowiada (doświadczony i nagrodzony) dziennikarz i fan Depeche Mode od czasu trasy World Violation Tour – Kevin May.

Jedno jest raczej pewne,nie będzie to kolejna obejmująca cały okres kariery Depeche Mode biografia poskładana z tego co już zostało opublikowane. A jeżeli Kevin przyłożył się do tego a nie rach ciach,jakoś to będzie i kaska wpłynie na konto,to szykuje się niezła lektura. Autor skupia się na albumie „Violator” i ówczesnym okresie kariery Depeche Mode,rozbebeszając album na czynniki pierwsze,badając zawarte na nim utwory i odpowiadając na pytanie co sprawiło,że ten album był tak dobry,co sprawiło,że ten album przykuł oko tych,którzy dotychczas nie zwracali uwagi na zespół Depeche Mode i jego fenomen i co sprawiło,że Depeche Mode stał się pożądanym towarem eksportowym Wielkiej Brytanii na cały świat.

Na obecną chwilę brak informacji co do dokładnej daty premiery,ceny,czy ilości stron. Jak tylko coś na ten temat będzie wiadomo lub autor książki wyjawi kolejne informacje co do zawartości czy choćby jak będzie wyglądać okładka to damy znać 🙂