Archiwa tagu: GlobalSpiritTour

Tytuł najnowszego wideo koncertowego dM to „Live…”

Czas odlicza dni do premiery ostatniego akordu „Global Spirit Tour” czyli upragnionego wideo koncertowego z Berlina.

Wydawnictwo będzie nosić tytuł Live Spirits i oparte będzie, w warstwie wideo, w przeważającej większości na drugiej nocy, a w warstwie audio tylko na 25.07.2018. Pierwsza noc na Waldbuhne Arena – 23.07.2018 posłużyła jedynie do zbliżeń zespołu, przebitek instrumentów oraz ujęć ze sceny na publiczność.

Wydawnictwo będzie miało długość – 127m 21s, w formacie 16:9 i ma zawierać „mild bad language, sex references”. Nie są znane nośniki oraz konkretna data wydania poza tym, że będzie to piątek.

Walking In My Shoes - Live In Berlin 25.07.2018
Walking In My Shoes – Live Spirits – Live In Berlin 25.07.2018

Dokument Spirits In The Forest będzie częścią Live Spirits. Najpewniej w dodatkach, ale to już moje spekulacje. Nie jest również znana lista pozostałych dodatków, np. utwory zagrane tylko z 23.07.2018.

Kolejna próba z udziałem publiczności, tym razem w Sztokholmie.

Już podsumowaliśmy Promo Tour pod względem setlistowym, gdy tym czasem okazuje się, że jeżeli dać depeche MODE kilka dni wolnego, to znaczy, że coś może się wydarzyć. Nie inaczej jest i teraz.

Wczoraj informowaliśmy, że zespół przybył już do Europy i niedługo rozpocznie próby sceniczne. Scena już się buduje w Freinds Arena:

Grupa fanów ze Szwecji miała otrzymać od Spotify zaproszenia na próbę depeche MODE w najbliższa środę – 3. maja. Wejściówki na próbę rozdawane były tym użytkownikom, którzy na platformie słuchali dużo muzyki zespołu i mieli wykupiony abonament. Panowie są w Sztokholmie co najmniej od wczoraj.

Próba ma odbyć się w środę, nie wiemy natomiast ilu fanów otrzymało zaproszenia. Jak tylko pojawi się więcej szczegółów, damy znać. Na zaproszeniu możemy przeczytać tłumaczenie bardzo koślawe ze szwedzkiego:

Zaproszenie na próbę 03.05
Zaproszenie na próbę 03.05

Aby uzyskać więcej informacji, w tym czas i miejsce, zostaną ujawnione w dniu 2 maja, dzień przed próba kostiumowa. UWAGA: wszystkie komórki będą zbierane na miejscu i nie dozwolone podczas prób są jakiegokolwiek rodzaju fotografie lub nagrania

Trzeba odnotować, że takie dystrybuowanie wejściówek na wydarzenie wzbudziło już sporo negatywnych komentarzy. Niesmak budzi fakt, że żeby o byciu „prawdziwym fanem zadecydowało słuchanie  muzyki dM na Spotify”.

Live in Berlin 2017.03.17 – live blog

Spoiler! Zapraszamy na relację z koncertu depeche MODE w Berlinie. Minuta po minucie. Będzie podana setlista i wszelkie szczegóły. Spoiler!


Startujemy za chwilę. Każdy może komentować poniżej w komentarzach. Zapraszamy.