Archiwa tagu: Exciter

Exciter 12″ Singles Box Set – koniec czekania!

13.04 zostanie opublikowana oficjalna informacja, ale znam szczegóły już dziś.

Czytaj dalej Exciter 12″ Singles Box Set – koniec czekania!

Kolory Excitera

W ramach depechemode.com pojawiła się nowa podstrona, w kolorach… exciterowych… że tak zauważę.

Zapowiadane wydanie informacji prasowej o wydaniu kolejnej odsłony 12″ Box Set Series z singlami z albumu Exciter zbliża się wielkimi krokami.

Czytaj dalej Kolory Excitera

Exciter 12″ Box Set w czerwcu

Pora uporządkować kilka spraw w temacie wydania kolejnej odsłony singli na 12″ winylach.

Czytaj dalej Exciter 12″ Box Set w czerwcu

The 12″ Single Box Set project

Bardzo wiele dzieje się wokół projektu wydawania 12″ wersji singli z całej dyskografii depeche MODE. Celowo zaczynam ten news od poziomu ogólnego, ale szczegóły też padną na końcu.

Czytaj dalej The 12″ Single Box Set project

Exciter – 20 lat później

Wiem, że ten tekst powinien ukazać się 14 maja 2021, ale jakoś wtedy nie było możliwości i czasu. Pomyślałem sobie, że zbliżająca się rocznica koncertu w Warszawie będzie bardzo dobrym momentem na ponowne krytyczne przyjrzenie się albumowi Exciter po 20 latach od wydania.

Czytaj dalej Exciter – 20 lat później

Kolejna reedycja winyli w drodze

Po reedycjach z 2016 dyskografii od Speak & Spell do Songs Of Faith And Devotion nadchodzi pora na kolejną partię reedycji spod znaku Sony Music.

10 lutego na rynku ukażą się reedycje Ultra (1997), Exciter (2001), Playing The Angel (2005) i Sounds Of The Universe (2009).

Wydanie tych tytułów kończy reedycję podstawowego katalogu przez Sony. Nie wydane pozostają jeszcze niektóre kompilacje oraz koncertówki, ale na to będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zmarł producent albumu Exciter

Dzisiejszego dnia branża muzyczna pożegnała brytyjskiego muzyka Marka Bella,który był producentem m.in. albumu „Exciter” Depeche Mode.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7dgrMSTalZ0

Zmaganie się z rakiem przez Gareth’a Jones’a

Producent muzyczny – Gareth Jones, wieloletni współpracownik depeche MODE walczy z rakiem skóry, który umiejscowił się na języku. Współpracował z Depeszami przy albumach Construction Time Again, Some Great Reward, Black Celebration i Exciter. Na swoim prywatnym blogu Gareth opisuje przebieg dotychczasowego leczenia. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, a was zachęcam do pozostawienia na stronie kilku słów od siebie.