Archiwa tagu: audycja

„Depeche Mode po Wielkim Narodowym Koncercie” – dzisiaj na antenie Polskiego Radia 24

Po godzinie 17:00 ustawiamy odbiorniki radiowe na Polskie Radio 24 (znaczy się wbijamy na stronę Polskiego Radia 24 😉 bo będzie specjalna pokoncertowa audycja „Depeche Mode po Wielkim Narodowym Koncercie„,którą poprowadzi Wojciech Pieniak.

Polskie Radio 24

Strona www radia: http://www.polskieradio.pl/130,PR24

Bezpośrednie odesłanie do playera: http://www.polskieradio.pl/Player?id=41

Depesze zawładną dzisiejszą audycją „Pełnoletnia Lista Przebojów” w Radio Bon Ton Chełm

Radio Bon Ton Chełm: „Piątkowa Pełnoletnia Lista Przebojów to,zgodnie z obietnicą,program pełen hitów Depeche Mode! Same przeboje i mnóstwo muzycznych wzruszeń,a do tego trzy książki z biografią Dave’a Gahana ufundowane przez Wydawnictwo Anakonda! Zapraszamy na 17.00!”

My też zapraszamy wszystkich serdecznie na audycję „Pełnoletnia Lista Przebojów” w DM wersji!

Radiostacji można słuchać pod adresem – http://www.bonton.chelm.pl//modu…,

Specjalny tydzień pod znakiem DM z radiostacją Bon Ton Chełm

W związku z premierą biografii Dave’a Gahana w najbliższą środę radiostacja Bon Ton Chełm postanowiła na ten tydzień przybrać odzienie depeszowej radiostacji. Będą fragmenty biografii w wersji audio,konkursy,wywiad z tłumaczką książki i lista przebojów wypełniona kawałkami Depeche Mode.

Poniżej notka ze strony radiostacji:

BUM! Stało się! Już w najbliższą środę (28 listopada) na ryku wydawniczym ukaże się,napisana przez Travora Bakera,a wydana nakładem wydawnictwa Anakonda,biografia wokalisty Depeche Mode,Dave’a Gahana! Z tej okazji ten tydzień na 104 i 9 FM stać będzie pod znakiem Depeche Mode właśnie. W magazynie „Radioczytelnia” (od poniedziałku do piątku o 11.50) posłuchać będzie można fragmentów biografii i… oczywiście kawałków zespołu. A także wygrać egzemplarz książki i gadżety od wydawnictwa! Także w środę,naszym gościem w programie „Trzy Pytania” będzie Izabella Kontek,Dyrektor Centrum Nauki Języka Angielskiego ACCENT,która przetłumaczyła tę książkę. A w piątek? „Pełnoletnia Lista Przebojów” (godzina 17.00) w całości wypełniona hitami brytyjskich Bogów melodii! Ten tydzień to tydzień DM na antenie Radia Bon Ton!

http://www.bonton.chelm.pl/

Martin w BBC Radio 6

W dniu wczorajszym Martin Gore udzielił krótkiego wywiadu dla brytyjskiej radiostacji „BBC Radio 6 Music” w audycji „The Music Week” którego gospodarzami są Julie Cullen & Matt Everitt. Audycje podobnie jak poprzednie można przesłuchać za pośrednictwem strony radiostacji,korzystając z odtwarzacza BBC iPlayer. Wywiad z Martinem usłyszeć można po przewinięciu za pomocą suwaka w odtwarzaczu do czasu: 51:00,0.