depeche MODE Faith and Devotion - biografia autorstwa Ian Gittins

depeche MODE Faith And Devotion

W czasach, kiedy zespół wypoczywa uaktywniają się różnego typu projekty wydawnicze. Tak jest i tym razem nowa biografia w drodze.

We wrześniu tego roku ukaże się biografia – depeche MODE Faith And Devotion – autorstwa Iana Gittinsa, która powstała jako wynik opracowania dziesiątek wywiadów, jakie zespół udzielił Ianowi na przestrzeni lat dla takich pism, jak Melody MakerTime OutQ oraz Guardian.

depeche MODE Faith and Devotion - biografia autorstwa Ian Gittins
depeche MODE Faith and Devotion – biografia autorstwa Ian Gittins – ilustracje

Całość została wzbogacona o przeszło 250 zdjęć i ilustracji. Książka początkowo będzie wydana w języku angielskim, a prawa do tytułu zostały sprzedane na rynek francuski, czeski, niemiecki i hiszpański. O naszym kraju nic nie słychać.

depeche MODE Faith and Devotion - biografia autorstwa Ian Gittins
depeche MODE Faith and Devotion – biografia autorstwa Ian Gittins – fragment biografii

To kolejna zapowiedziana w najbliższym czasie książka będąca podsumowaniem jakiegoś ułamka historii powiązanego z depeche MODE. Cena startowa – 25 Funtów. Książkę można już zamawiać na Amzone w przedsprzedaży. Wysyłka we wrześniu.

3 komentarze do “depeche MODE Faith And Devotion”

  1. W czasach „po Wilderowych” zespół wypuszcza płyty studyjne co cztery lata.Widzę to tak” październik 2020 ( lub wcześniej) – ploteczki,przecieki,że Martin tworzy.. .listopad 2020 – konferencja prasowa( w Londynie albo Hamburgu) , ogłoszenie trasy i nowej płyty… kwiecień (maj albo inny marzec) 2021 premiera płyty .

Leave a Reply