Spirit

Spirit / Where’s the Revolution – okładki i inne szczegóły

No i stało się. Oficjalna strona podała szczegóły premiery pierwszego singla i płyty. Zaskoczenia nie ma. Wszystkie daty publikowaliśmy już jakiś czas temu na stronach 101dM.pl. To czego nie wiedzieliśmy, to jak będą wyglądać okładki wydawnictw. Od teraz nie jest to już tajemnica.

Autorem okładek jest Anton Corbijn.

Where is the Revolution / Spirit
Where is the Revolution / Spirit*

Premiera singla 3 lutego (najbliższy piątek), a premiera płyty 17 marca (również piątek).

Marzec to bardzo lubiany miesiąc przez depeche MODE – 17 marca ukazał się album Black Celebration, 13 marca 101, 19 marca Violator, a 22 marca depeche MODE wydali Songs Of Faith And Devotion i Delta Machine.

*Reprodukcje okładek pochodzą z oficjalnej strony depechemode.com

4 myśli w temacie “Spirit / Where’s the Revolution – okładki i inne szczegóły”

  1. Mam taką uwagę, a mianowicie „Delta Machine” ukazała się 25-go marca. Pozdrawiam.

  2. Jeśli wikipedia jest dla Ciebie źródłem, to nie mam pytań. Wejdź proszę na stronę DM i zaprzestań dalszych rozważań na ten temat.

    1. Dałem to jako przykład a sam podałem 3 inne daty obok tego. Każda data odnosi sie do innego formatu. Nie ma jednej daty wydania płyty. Nawet teraz przy okazji Spirit, mimo ze przemysł muzyczny ustalił ze pyty zawsze bedą wychodzić w piątki to Spirit ma dwie daty. 17.03 i 22.03. Ta druga jest dla Japonii. Ja w przypadku delty wybrałem jedna z 4. Nie rozumiem czemu sie ciskasz.

Leave a Reply