Archiwa tagu: Zlot

[2017.02.11] DARK VIOLATION VI – depeche MODE Party

Fani z Cieszyna również chcą być gościnni i zapraszają w swoje skromne progi na

DARK VIOLATION VI – depeche MODE Party

Data: 11.02.2017
Godzina: 20:00
Miasto: Cieszyn
Adres: ul.Bielska 66
Miejsce: Klub Studencki Panopticum
Cena biletu: 10 zł
Strona wydarzenia: Facebook

Koncert zespołu Dark Side Enos (Electro-Industial)

[2017.09.02] Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Elblągu

Fani z Elbląga zapraszają Was na swój zlot. Śpiewać! Tańczyć! Depeszować!

Data: 02-09-2017
Godzina: 20:00
Miasto: Elbląg
Adres: ul. Kowalska 1-2c
Miejsce: Klub Mjazzga
Cena biletu: 15 PLN
Strona wydarzenia: Facebook

Więcej na stronie FanClubu: FC Dangerous

[2017.06.10] Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Malborku

Fani z Malborka zapraszają Was na swój zlot. Przybywajcie, bawcie się i ducha nie gaście…

Data: 10-06-2017
Godzina: 20:00
Miasto: Malbork
Adres: ul Grunwaldzka 16
Miejsce: Klub Alternatywa
Cena biletu: 15 PLN
Strona wydarzenia: Facebook

Dla Doroty…

Człowiek sobie żyje spokojnie do momentu, kiedy los, opatrzność, zła karma, albo coś innego nie zsyła na nas bolesnego doświadczenia. Dobrze jest, kiedy sam może sobie z tym poradzić. Gorzej, gdy sił przestaje starczać, a wola życia jest tak wielka, że tylko pomoc innych może wesprzeć człowieka w walce z przeciwnościami losu, z własnymi słabościami.

Nie znam Doroty, być może nigdy się nie spotkaliśmy… (chyba?). Choć kilku znajomych wspólnych mamy. Dorota jest czytelniczką 101dM.pl, MODE2Joy.pl i obserwuje moje profile na Facebooku i Google+. Dorota jest po prostu normalnym człowiekiem ze swoim miejscem na świecie i z rodziną. Dzięki temu, że jest również fanką depeche MODE trafiłem na jej profil na Google+, a później na jej bloga. Zacząłem czytać i poznawać sytuację w jakiej się znalazła.

Kilka mejli z Serkiem, rozmowa w gronie organizatorów RCP6 vs. BTV. Właściwie dyskusji za wielkiej nie było. Po prostu postanowiliśmy, że chcemy zebrać trochę grosza na pomoc Dorocie. Nie ważne ile się uzbiera, każda pomoc będzie mile widziana.

Na stoliku z biletami będzie stała puszka, do której będzie można wrzucać resztę z biletów lub po prostu ile kto uważa. My również, jako organizatorzy damy coś od siebie. W zamian za to zagramy dla Was najlepiej jako umiemy. Połączcie 2 w 1, pomóżcie Dorocie bawiąc się przy Waszej ukochanej muzyce.

Dorota na swoim profilu na FB ma wiele ciekawych cytatów ;-), ale jeden doskonale nadaje się do tego o czym jest ten wpis:

Nie idź za mną, bo nie umiem chodzić.
Nie idź przede mną, bo za Tobą nie nadążę.
Idź po prostu obok mnie

My właśnie tak chcemy zrobić. Nie przechodzić obok, nie mijać znikając w swoim świecie, tylko na chwilę stanąć obok i podać rękę… i do tego namawiamy Was tym razem. Nigdy nie robiliśmy tego typu akcji, w końcu chodzi o dobrą zabawę i ze znajomymi lubiącymi tę samą muzykę. Może czas skorzystać z tych relacji i tej zabawy w celu trochę ambitniejszym, niż zakwasy w nogach, ból głowy o poranku i wspomnienia o tym jak to fajnie było skakać wspólnie przy But Not Tonight. Nawet jeżeli nie skorzystasz drogi czytelniku z tego zaproszenia, to chciałbym, abyś miała/miał chwilę refleksji…

…Ci z Was, którzy nie będą mogli pojawić się na RCP6 vs BTV mogą pomóc Dorocie wpłacając poprzez Stronę fundacji Avalon, SMS, albo kontaktując się z Dorotą przez FB, Google+, czy jej bloga.

Pomóż Dorocie dostać się na turnus rehabilitacyjny.

Bo już tak na marginesie… Wielkie słowa, wielkimi słowami, ale tu chodzi po prostu o jedno… W przyszłym roku trasa i trzeba dziewczynie pomóc stanąć na nogi, żeby mogła pójść na koncert depeche MODE, a potem poszaleć na afterze… Niby to takie proste, a jednocześnie takie trudne…

Depeche Mode, Should Be Higher (live), Delta Machine
Depeche Mode, Should Be Higher (live), Delta Machine

[2016.09.03] Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w ELBLĄGU

Zapraszamy fanów na Ogólnopolski Zlot Fanów depeche MODE w ELBLĄGU

Data: 2016.09.03
Godzina: 20:00
Miasto: Elbląg
Adres: ul. 1 Maja 48
Miejsce: Klub Sąsiedzi
Cena wejścia biletu: 15 pln

Więcej na stronie FanClubu: FC Dangerous