Archiwa tagu: Wydawnictwo Anakonda

Rewelacyjny „Monument” powędruje do…, czyli pora na ogłoszenie wyników konkursu

Nasz konkurs,w którym do wygrania były dwa egzemplarze „Monumentu” ufundowane przez Wydawnictwo Anakonda został zakończony. Skrzynka pocztowa wypełniona po brzegi,aż dziw,że to wytrzymała 😉 Machineria losująca poszła w ruch i oto mamy dwóch zwycięzców,którym serdecznie gratulujemy!
 

Aleksandra Hanczyńska

Marcin Skwira

 

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym konkursie! I jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom,których prosimy o sprawdzenie skrzynki pocztowej.

No to lecimy z kolejnym konkursem!!

Dwa egzemplarze nietuzinkowego Monumentu czekają na nowych właścicieli. Aby wziąć udział w losowaniu należy poprawnie wypełnić nasz konkursowy formularz,w którym do rozszyfrowania aż 19 screenów z różnych teledysków. Prosta sprawa,prawda? 😉

 

Formularz konkursowy: http://101dm.pl/formularze/konkurs

 

Zapraszamy do udziału! Na odpowiedzi czekamy do czwartku (05.12.2013) do godz 23:59. Wyniki losowanie w piątek (06.12.2013).

Nagrody w konkursie ufundowało Wydawnictwo Anakonda.

Nie ma co – „Monumet” rządzi!

No to chyba przez najbliższe dni będzie zero newsów 

Właśnie dotarł do nas Monument (swoją drogą ciężka ta encyklopedia),folia ściągnięta,pierwsze sztachnięcie zapachem druku za nami,pierwsze strony Monumenta przejrzane,coś pięknego! Zarówno pod względem zawartości jak i wykonania (ale to akurat znak rozpoznawczy Anakondy).

Niepublikowane zdjęcia,opisy dyskografii,wywiady i innego rodzaju materiały do czytania i oglądania,temat subkultury również nie pominięty…… nie ma co Monument wymiata!

Autorom należą się gromkie brawa i głośne Dziękuję za tą encyklopedię Depeche Mode. Również gromkie brawa i dziękuję należą się Wydawnictwu Anakonda za przetłumaczenie i wydanie na naszym rynku tej zacnej lekturki!

OK,wracamy do zapoznania się z kolejnymi stronami Monumenta,do zobaczenia za tydzień,może dwa (trzy?) ;-))

depeche_mode_monument_02.jpg

Oto i dzień premiery nietuzinkowego arcydzieła – „Monument”

Po długim oczekiwaniu w końcu nastał dzień,na który większość z nas czekała – premiera Monumenta,czyli nietuzinkowego pięknie wydanego arcydzieła,które może i swoje kosztuje ale warte każdego grosza.

 

Monument | Cena: 119,90 zł

http://www.empik.com/depeche-mode-monument-burmeister-dennis-lange-sascha,p1081200510,ksiazka-p

——————————————————————

Monument | Cena: 199,90 zł

http://www.empik.com/depeche-mode-monument-wersja-kolekcjonerska-burmeister-dennis-lange-sascha,p1081200361,ksiazka-p

 

 

Monument już w najbliższą środę!

Dwie wersje nietuzinkowej książki „Monument” spod skrzydeł wydawnictwa Anakonda będą mieć swoją premierę już w najbliższą środę (27.11.2013),a to oznacza,że to ostatni dzwonek aby nabyć w tańszej przedpremierowej cenie.

 

Monument | Cena: 119,90 zł (cena przed premierą: 104,49 zł)

http://www.empik.com/depeche-mode-monument-burmeister-dennis-lange-sascha,p1081200510,ksiazka-p

——————————————————————

Monument | Cena: 199,90 zł (cena przed premierą: 173,99 zł)

http://www.empik.com/depeche-mode-monument-wersja-kolekcjonerska-burmeister-dennis-lange-sascha,p1081200361,ksiazka-p

 

 

Ruszyła przedsprzedaż „Depeche Mode Monument”

Księga wiedzy o Depeche Mode – „Monument” trafi do sprzedaży na początku listopada,a tymczasem za pośrednictwem sklepu Empik.com ruszyła przedsprzedaż.

Monument będzie dostępny w dwóch wersjach – edycja normalna w cenie 119,90zł i edycja kolekcjonerska w cenie 199,90zł.

 

Na chwilę obecną za pośrednictwem Empika ruszyła przedsprzedaż edycji normalnej w promocyjnej cenie 104,49zł. 
Poniżej bezpośrednie odesłanie:

http://www.empik.com/depeche-mode-monument-burmeister-dennis-lange-sascha,p1081200510,ksiazka-p

 

Przedsprzedaż edycji kolekcjonerskiej ruszy niebawem. Jak tylko ruszy damy znać 😉

 

– AKTUALIZACJA –

Strona sprzedażowa edycji kolekcjonerskiej online: http://www.empik.com/depeche-mode-monument-wersja-kolekcjonerska-burmeister-dennis-lange-sascha,p1081200361,ksiazka-p – sama przedsprzedaż jeszcze nie uruchomiona ale zapewne ruszy niebawem.

Depeche Mode Monument – polska okładka

Wydawnictwo Anakonda zaprezentowało polską wersję okładki książki (a raczej księgi wiedzy) – Depeche Mode Monument.

Okładka praktycznie taka sama jak oryginał,jedynie co to zmienił się kolor obwódki z pomarańczowego na krwistą czerwień.

„Depeche Mode Monument” na początku listopada

6 listopada na naszym rodzimym rynku ukaże się istne arcydzieło – Depeche Mode Monument – będący pokaźnym kompendium wiedzy o Depeche Mode. Wydane zostaną dwie wersje książki – edycja zwykła oraz limitowana edycja kolekcjonerska.

Książka ukaże się na polskim rynku i w polskim przekładzie dzięki wydawnictwu Anakonda. 

Wczesne lata 1981-1993 dostępne w sklepiku Live Nation

Nową pozycję wydawniczą – Depeche Mode. Wczesne lata 1981-1993 – spod znaku drapieżnej anakondy można zamawiać również poprzez Live Nation Store w cenie 34,99zł.

http://livenationstore.pl/index.php?route=product/product&product_id=661

Depeche Mode. Wczesne lata 1981-1993 – można już zamawiać!

Za pośrednictwem sklepu Empik.com można zamawiać nową pozycję wydawniczą wydawnictwa Anakonda,której premiera będzie mieć miejsce w pierwszej połowie przyszłego miesiąca.

Depeche Mode. Wczesne lata 1981-1993

Autor: Baker Trevor
Wydawca: Anakonda Wydawnictwo
Data premiery: 2013-07-10
Cena: 43,49 zł

http://www.empik.com/depeche-mod…

Gwiazdy Sceny: Martin Gore – książka,którą warto przeczytać

Panowie Dennis PlaukAndré Bosse,redaktorzy znanych magazynów oraz autorzy najnowszej biografii Martina Gore’a,która niecałe dwa tygodnie temu trafiła na polski rynek za sprawą wydawnictwa Anakonda,wykonali kawał dobrej roboty.

Z książką Gwiazdy Sceny: Martin Gora,która już od pierwszych stron wciąga na tyle aby poświęcić jej dłuższą chwilę,znacznie dłuższą,poznamy poszczególne okresy z życia Martina Gore’a zarówno te pod szyldem Depeche Mode jak i przed Depeche Mode,kiedy to dopiero rosła pasja do pisania tekstów.

Tą zacną biografię,którą polecamy gorąco każdemu,czyta się bardziej jak powieść niż typową biografię i to jest jej duży plus bo wciąga i to cholernie,nie nudząc od pierwszych stron. A dodatkowy plus to wplecione w tą powieść przerywniki w postaci analiz tekstów jakie wyszły spod pióra Martina,a jakimi jak wiemy wyrażał i wyraża to co skrywa w sobie.

Do przeczytania tej biografii zachęcamy każdego kto chce poznać bliżej jednego z członków Depeche Mode – Martina Gore’a,uznawanego przez wielu za jednego z najlepszych tekściarzy. Tym którzy twierdzą „ja już to wszystko wiem” także polecamy choćby dla odświeżenia swojej wiedzy,a może okaże się,że jednak nie wszystko wiecie? 😉

Książkę Gwiazdy Sceny: Martin Gore można kupić za pośrednictwem Empik.com,bezpośredni link poniżej:

http://www.empik.com/martin-gore…


Przy okazji informujemy,że poprzednia książka wydawnictwa Anakonda – Gwiazdy Sceny: Dave Gahan – poprawiona i z kolorową wkładką zdjęciową poleci w najbliższych dniach do druku.

Na tym nie koniec,kolejne pozycje książkowe w temacie Depeche Mode już w planach wydawniczych Anakondy 😉

Wygraj jeden z egzemplarzy książki „Gwiazdy Sceny: Martin Gore” – ruszamy z konkursem

Dzięki wydawnictwu Anakonda,z którym ściśle współpracujemy mamy do rozdania 4 pachnące jeszcze drukiem egzemplarze książki Gwiazdy Sceny: Martin Gore.

Konkurs,w którym wylosujemy te zacne biografie Martina rusza od teraz. Pytania konkursowe jak i specjalny formularz za pośrednictwem którego prześlecie nam poprawne odpowiedzi znajdziecie pod poniższym adresem:

http://101dm.pl/formularze/konkurs

Na odpowiedzi czekamy do piątku (15 marca) do godz. 15:00. Powodzenia!

Gwiazdy Sceny: Martin Gore – recenzja

Na łamach serwisu Kreatywa.net można przeczytać recenzję książki Gwiazdy Sceny: Martin Gore,która już niebawem (6 marzec) ujrzy światło dzienne pod skrzydłami wydawnictwa Anakonda.

Ale tym,co naprawdę mnie w niej oczarowało (oprócz samego głównego bohatera,rzecz jasna),są dwa rozdziały – Małe podłości oraz Wchodząc nieufnie do mainstreamu,stanowiące analizę piosenek zespołu. Analizy tej podjął się dr Michael Ahlers z Uniwersytetu w Paderborn,który z zachwycającą dogłębnością wyciągnął z wybranych przez siebie kawałków (m.in. Wrong czy Everything Counts) to,co dla przeciętnego śmiertelnika jest niedostrzegalne. I nawet jeśli przytacza kilka niezrozumiałych pojęć muzycznych,to cały jego wywód jest zabójczo interesujący. Na tyle wręcz,że dzięki niemu mój odbiór piosenek Depeche Mode zmienił się całkowicie.

http://www.kreatywa.net/2013/02/…

„Gwiazdy Sceny: Martin Gore” w przedsprzedaży

Na łamach sklepu Empik.com ruszyła przedsprzedaż biografii Martina Gore’a „Gwiazdy Sceny: Martin Gore„,w cenie 42,99zł.

http://www.empik.com/martin-gore…

Gwiazdy Sceny: Dave Gahan – drugie wydanie w produkcji

W przyszłym miesiącu pod skrzydłami wydawnictwa Anakonda do sprzedaży trafi biografia Martina Gore’a,a tym czasem wydawnictwo przygotowuje drugie wydanie książki „Gwiazdy Sceny: Dave Gahan”.

Poniżej informacja ze strony wydawnictwa Anakonda:

Informacja dla wszystkich osób zawiedzionych i rozczarowanych sporą ilością błędów,które znalazły się w książce – przygotowujemy powoli drugie wydanie,w którym z pewnością błędów językowych,jak i merytorycznych już nie będzie. Druga edycja będzie zdecydowanie tańsza od pierwszej,ale wydana w ten sam sposób. Zdjęcia we wkładce będą jednak w kolorze. Mamy nadzieję,że takie rozwiązanie choć po części wynagrodzi błędy z pierwszego wydania.

Do kogo zawędruje książka Gwiazdy Sceny: Dave Gahan?

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym konkursie oraz dziękujemy drapieżnej Anakondzie za ufundowanie trzech egzemplarzy Gwiazdy Sceny: Dave Gahan!! Konkurs został zakończony a nasza hiper losująca machineria po przedarciu się przez pokaźną liczbę nadesłanych wiadomości i odsortowaniu niepoprawnych odpowiedzi (a były takie) wylosowała trzy osoby,do których trafi ta zacna książka.

Oto zwycięzcy:

  • Jarosław Bomba
  • Marek Sławiński

  • Anna Rudnicka

Zwycięzców prosimy o sprawdzenie poczty mailowej i w odpowiedzi na nasze wiadomości przesłanie danych adresowych.

G R A T U L U J E M Y!!


A poprawne odpowiedzi wyglądają następująco:

1) W którym teledysku Depeche Mode skacze na gumowych piłkach?

Chodziło o scenę z teledysku „Leave In Silence”.

Zdjęcie

2) W którym teledysku Martin Gore siedzi obok wróżki?

Chodziło o scenę z teledysku „Get The Balance Right”.

Zdjęcie

Do zgarnięcia trzy egzemplarze Gwiazdy Sceny: Dave Gahan – konkurs patronacki

Jako jeden z patronów medialnych wydania książki Gwiazdy Sceny: Dave Gahan,dzięki uprzejmości wydawnictwa Anakonda,mamy do rozdania 3 egzemplarze tej książki.

Zasady są proste:

  • wchodzimy na http://101dm.pl/formularze/konkurs
  • wypełniamy znajdujący się tam formularz wpisując swoje Imię i Nazwisko,adres mailowy oraz poprawne odpowiedzi na pytania

  • klikamy Wyślij

  • i wuala

Czekamy na poprawne odpowiedzi do jutra (5 grudnia 2012) do godz. 13:00.

Wraz z zakończeniem zbierania odpowiedzi odpalimy naszą hiper mega machinerię losującą,która wyłoni trzech zwycięzców!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!

Biografia Dave’a Gahana na Live Nation Store taniej niż w Empiku

Wydawnictwo Anakonda nawiązało współpracę z Live Nation Store,czego efektem będzie sprzedaż m.in. wydanej w tym tygodniu biografii Dave’a Gahana.

Sprzedaż biografii w sklepiku Live Nation ruszy 12.12.2012 i „ceny będą znacznie niższe niż tzw. cena okładkowa. Będzie TANIEJ niż w EMPIK !!!” (<- info z fan page’a Live Nation Store).

Damy znać jak ruszą ze sprzedażą 😉

Do przeczytania kolejny fragment z Insight

Wydawnictwo Anakonda udostępniło kolejny fragment z biografii Martina Gore’a – Insight,fragment do przeczytania w rozwinięciu newsa.

Anakonda zasyczała dzisiaj na Twitterze

Aktualne wieści od wydawcy biografii Dave’a Gahana Wydawnictwa Anakonda można od dzisiaj śledzić za pośrednictwem serwisu mikroblogowego Twitter.

Zapraszamy serdecznie do obserwoania profilu Anakondy: https://twitter.com/AnakondaBooks


PS 101DM.pl także jest obecny na Twitterze,o to nasz profil: https://twitter.com/101dmpl