Archiwa tagu: The Mission

Martin Gore w kawałku The Mission – Charytatywnie

Martin Gore zaangażował się w charytatywny projekt nagrywając nowe wersję utworu Tower Of Strength autorstwa The Mission. Na potrzeby tego projektu ekipa nabywająca przybrała nazwę ReMission InternationalTower Of Strength 2020 (TOS2020). Utwór będzie wydany, aby wesprzeć ludzi walczących na pierwszej linii z pandemią Covid-19.

Czytaj dalej Martin Gore w kawałku The Mission – Charytatywnie

Martin Gore gościnnie na nowej płycie The Mission

Jak podaje oficjalna strona The Mission. Na najnowszej płycie Another Fall From Grace gościnnie Martin udzielił się w chórkach. Martina na płycie pojawiają się również gościnnie – Gary Numan, Villie Valo. Album ukaże się 30 września. Póki co można posłuchać już singiel zapowiadający album.

Nie jest to pierwszy przejaw związków depeche MODE z The Mission. Panowie znają się do lat i darzą sympatią. Wystarczy przypomnieć, że w 1991 roku na imprezie z okazji 30 urodzin Martina i Andiego został zawiązany zespół na jeden występ – The Sexiest Boys, którego członkami obok w/w wymienionych był również Wayne Hussey – wokalista The Mission.

Kolejny przykład, to własna wersja kawałka Never Let Me Down Again. Na wydanej w 2001 roku płycie Aura jest kawałek – Shine Like the Stars, który wydany rok później jako singiel zawierał b-side Never Let Me Down Again. Poniżej jedna z niewielu rejestracji Never’a w wykonaniu The Mission z koncertu w londyńskiej Astorii w 2002 roku.

A tu już w wykonie samego Wayne’a Husseya jako ballada:

Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony The Mission.