Archiwa tagu: teledysk

Nowy teledysk Dave’a Gahana & Soulsavers online

Zgodnie z zapowiedzią w sieci debiutuje nowy teledysk Dave’a Gahana & Soulsavers do utworu „Shine”. Czytaj dalej Nowy teledysk Dave’a Gahana & Soulsavers online

No to do czwartku…

Wideo do utworu „Shine”, czyli nowy teledysk Dave’a Gahana i Soulsavers ujrzy światełko dzienne w najbliższy czwartek.

Tak informuje oficjalny fan page Dave’a Gahana na Facebooku, poniżej załącznik tej informacji.Shine_video

Shine drugim teledyskiem Dave’a Gahana i Soulsavers

W nawiązaniu do newsa 16 i 17 listopada odbędą się zdjęcia do teledysku Dave’a Gahana i Soulsavers, utworem do którego kręcony jest nowy teledysk to „Shine”.

// Info o wyborze utworu niepotwierdzone oficjalnie.

16 i 17 listopada odbędą się zdjęcia do teledysku Dave’a Gahana i Soulsavers

Na jednym z zagranicznych serwisów ogłoszono casting do teledysku Dave’a Gahana i Soulsavers – brak informacji do jakiego utworu.

Zbieranie ofert zostanie zamknięte za dwa dni, 15 listopada, a 16 i 17 listopada odbędą się zdjęcia do klipu.

Miejsce zdjęć to Nowy Jork, gdzie dokładnie nie podano.

Premiera klipu: SixToes – Low Guns (Feat. Dave Gahan)

Premierowo klip do utworu „Low Guns”,przy którym wokalnie udzielił się Dave Gahan. Sam „Low Guns” w formie singla ukaże się 18 listopada,a album z którego pochodzi „The Morning After” trafi do sprzedaży na początku 2014 roku.

Miejsce kręcenia klipu to stacja metra Ravenscourt Park w Londynie,za reżyserie klipu odpowiada Henry Cowling.

 

http://vimeo.com/78772049

Drugi teledysk Soulsavers,tym razem do utworu Take

W minioną niedzielę opublikowaliśmy na naszym fan page’u najnowszy teledysk Soulsavers do utworu „Take”,jeżeli nie mieliście okazji go obejrzeć (umknął Wam w lawinie innych aktualności 😉 możecie zrobić to teraz w rozwinięciu newsa.

Reżyseria: Bernhard Wittich
Produkcja: David Neumann
Obsada: Ximena Tapia


Poprzedni teledysk Soulsavers do utworu Take Me Back Home do obejrzenia pod poniższym adresem:

http://101dm.pl/newsy/premiera-o…

Najnowszy teledysk „Heaven” już do obejrzenia

Wideo do utworu „Heaven” zostało upublicznione, zapraszamy zatem do obejrzenia teledysku i podzielenia się swoją opinią w komentarzach 🙂

Electronic Beats zaprasza o północy na premierę teledysku Heaven

Jak już większość wie z dniem 1 luty 2013 ma nastąpić premiera najnowszego teledysku Depeche Mode – „Heaven” za pośrednictwem depechemode.com i kanału VEVO na YouTube,ale dokładnej godziny tej premiery nie określono. Niemiecki serwis Electronic Beats (podobnie jak niemiecki Rolling Stone) wychodzi na przeciw i zaprasza wszystkich o północy do siebie na wideo premierę Heaven.

Strona główna Electronic Beats: http://www.electronicbeats.net/

Odesłanie do zapowiedzi Electronic Beats: http://www.electronicbeats.net/2…

Pierwsze zdjęcia z planu do nowego teledysku Depeche Mode

Pamiętacie zdjęcie klapsu zamieszczone na naszym fan page’u? To teraz coś więcej,za pośrednictwem serwisu Instagram do sieci trafiły zdjęcia z planu.

Miejsce wykonania zdjęć: Nowy Orlean (USA)

Premiera oficjalnego teledysku Soulsavers – Take Me Back Home

Od wczoraj (lub przedwczoraj?) na niemieckim Tape.tv można obejrzeć oficjalny teledysk Soulsavers do utworu „Take Me Back Home”, jedno trzeba przyznać, utwór jak i teledysk tworzą świetną parę (nam się bardzo podoba ;).

Niestety serwis Tape.tv ma włączone restrykcje terytorialne i na chwilę obecną trzeba „pokombinować” (łączyć się przez niemiecki serwer proxy) aby go obejrzeć. Jak tylko klip trafi do jakiegoś ogólnodostępnego serwisu, damy znać, znaczy się zamieścimy poniżej ten teledysk lub sam link do teledysku (a tym czasem poniżej porcja screenów z tego teledysku). Jeżeli ktoś chciałby sobie posłuchać samego utworu, zapraszamy tutaj.

Przygotowania do nowego teledysku Depeche Mode?

Jedna z agencji w Paryżu ogłosiła casting na potrzeby klipu grupy Depeche Mode,filmowanie ma odbyć się 1 i 2 sierpnia 2012 w paryskich katakumbach oraz innych miejscach w Paryżu.

Zamieszczone ogłoszenie z castingiem jest dostępne pod adresem http://casting.paris-casting.com oraz na Facebooku.

Nieoficjalny teledysk do „In Your Room”

Do sieci trafił francuskiej produkcji nieoficjalny klip do kawałka „In Your Room„,za reżyserię odpowiada Kamilla Stepien i Sarah Jacquier.

Teledysk do obejrzenia poniżej.

Premiera klipu Compact Space – Push Push

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią,teledysk Compact Space do utworu „Push Push” online.

 

 

 

 

Premiera teledysku Personal Jesus ’11 !!

W dalszej części newsa najnowszy teledysk Depeche Mode do Personal Jesus w wersji Stargate Remix, w reżyserii Patricka Daughtersa.

Patrick Daughters reżyserem kolejnego teledysku

Po nakręconym klipie do utworu „Wrong”, Patrick Daughters ponownie zajmie się reżyserią klipu dla Depeche Mode,ale tym razem do utworu Personal Jesus ’11.

 

 

 

Aktualizacja:

Podobno nowy teledysk Depeche Mode – Personal Jesus ’11 ma się ukazać w tym tygodniu.

 

Czeski film do „Personal Jesus” – c.d.

Nawiązując do wczorajszego newsa Czeski film do „Personal Jesus”,o produkcji nowego teledysku wspomniano we wczorajszym wydaniu wiadomości telewizji Nova.

Wideo do obejrzenia pod tym adresem – o Depeche Mode zaczyna się mniej więcej od ~13:29.

 

 

Aktualizacja

Kolejne wideo z planu zdjęciowego jest dostępne na idens.cz >> http://bit.ly/fIllep.

Czeski film do „Personal Jesus”

Czeski serwis informacyjny Idnes.cz informuje,że nowy teledysk do Personal Jesus powstanie w Pilźnie w Czechach.

Cating na który zgłosiło się podobno 600 osób (a wybrano jedynie kilkadziesiąt) odbył się w dniu 24 lutego,natomiast zdjęcia potrwają od 8-12-ego marca. Co ciekawe scenografia ma być rodem z 16 wieku a jednym z wątków (lub głównym) osąd czarownicy. Poniżej zdjęcie kapłana który zagra główną rolę.

 

 

Andy wije się i podśpiewuje

Andy Bell i oficjalny teledysk do singla „Call On Me”,promującego solowy album „Non Stop”.

Pozostałe single,które promowały i nadal promują solowy album to „Will You Be There?” i „Running Out”,szczegóły tych wydawnictw można znaleźć na stronie Bella – andybell.com.

 

Klip „Fragile Tension” w sieci

Nie minęło zbyt długo od poprzedniego newsa a już mowa o najnowszym teledysku Depeche Mode – „Fragile Tension”,który można obejrzeć na stronie serwisu muzu.tv. Choć klip jest dostępny obecnie dla osób łączących się z Wielkiej Brytanii,to niektórzy fani i na to znaleźli sposób aby przedpremierowo oglądnąć najnowsze dzieło. Co można powiedzieć w skrócie o klipie ? Coś co ucieszy fanów,zespół Depeche Mode w porównaniu do poprzednich trzech teledysków w których wystąpili jedynie w urywakach lub wcale,w tym gości w całym teledysku jak za dawnych lat. Jedynie sam klip nie jest już taki jak bywało to dawniej,lecz idąc z duchem czasu i komputerową animacją,przesycony „fajerwerkami”,przypominające nie kiedy wizualizacje z odtwarzacza Windows Media Player czy Winamp. W dalszej części newsa można obejrzeć klip (wymagane połączenie z UK) jak i kilka zdjęć z klipu (dla osób zamieszkujących polskie tereny).
Depeche Mode on MUZU.

Zdjęcia z klipu:

Klip dostępny dla osób spoza Wielkiej Brytanii za pośrednictwem słowackiej strony
depechemode.sk.

Klip „Fragile Tension” w produkcji

Pod koniec ubiegłego miesiąca premierę miał teledysk do utworu „Hole To Feed”,który zebrał pokaźną sumę negatywnych opinii i oburzeń ze strony fanów. „Hole To Feed” to także następny singiel jak i „Fragile Tension” do którego teledysk jest w trakcie produkcji. Pierwszymi osobami odpowiedzialnymi za najnowszy teledysk jest dwójka fotografów,Barnaby Steel i Rob Chandler. Bliższe szczegóły jak i dokładna data premiery teledysku nie są znane,jedynie czego można się dowiedzieć na dzień dzisiejszy a raczej obejrzeć to zdjęcia zamieszczone w serwisie Flick przez Barnaby’ego,a wykonane przez jego kuzyna Jerramie’go. Fotki z produkcji klipu dostępne na podstronie.