Archiwa tagu: Multikino

Rezerwacje do kin wystartowały

Multikino i Cinema3D otworzyły okienka z rezerwacjami na pokazy dokumentu Spirits in The Forest w swoich kinach. Tylko 21 listopada, tylko o 19.00 będzie można o zobaczyć ten film w kinowej jakości dźwięku i obrazu.

Bilety można kupować pod tym linkiem w Multikinach oraz Cinema3D

Wbrew obawom pokazy nie będą ograniczone tylko do jednej sali kinowej w mieście. Plan jest taki, że będą dodawane kolejne sale w miarę, jak zapełniać się będą już wystawione do sprzedaży. Dlatego być może warto poczekać, chwilę bo otworzy się możliwość zakupu biletów do kina w bliższej okolicy. To taka rada dla mieszkańców dużych miast jak np. Warszawa (pierwszy dzień tylko Targówek, a od dziś Złote Tarasy).

Konkurs z biletami do multikina na stronie dlaStudenta.pl

Serwis dlaStudenta.pl odpalił konkurs,w którym można zgarnąć podwójną wejściówkę na Live In Berlin w Multikinie. Konkurs jest ograniczony (w chwili pisania tego newsa) do 5 miast: Wrocław,Warszawa,Szczecin,Poznań i Kielce.

 

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaki tytuł nosił solowy album Davida Gahana,który wokalista Depeche Mode nagrał w 2003 roku?

NAGRODY W KONKURSIE: 
1 podwójne zaproszenie na Depeche Mode Live in Berlin w Multikinie Ursynów

ZAKOŃCZENIE KONKURSU: 
2014-11-03 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY: 
osobisty (Odbiór biletów w kasie kina. Wygrane można odbierać tylko w dniu projekcji wydarzenia.)

 

„Live In Berlin” na dużym ekranie

Już 4 listopada we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD– Depeche Mode Live in Berlin. Dwugodzinne show zespołu zarejestrowane w berlińskiej hali O2 World na dużym ekranie tylko w Multikinie!

Pokaz premierowy „Depeche Mode Live in Berlin” będzie można zobaczyć tylko 4 listopada o 20.00 kinach sieci Multikino i Silver Screen z wyłączeniem Sopotu,Czechowic – Dziedzic oraz Zgorzelca.
 
Ceny biletów:
25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook
 
Bilety na „Depeche Mode Live in Berlin”  w sprzedaży od 17 października 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online.

Źródło: http://multikino.pl

Była sonda,sondy nie ma

Uruchomione sondy,na stronach Multikin w Polsce,zostały już zdjęte.

Najwidoczniej szybko przekonano się,które wideo zyskało najwięcej głosów. A to za sprawą szybkiej motywacji ze strony fanów Depeche Mode,do głosowania w sondach poszczególnych Multikin.

Może to też być,usterka techniczna i chwilowe wyłączenie sond.

„Live In Barcelona” w Multikinie ? Zagłosuj !

Multikino odpaliło sondę,zapewne aby fani też mieli (mniejszy lub większy) wpływ na premierę wideo z koncertu,na wielkim ekranie.

Oprócz Depeche Mode i „Live In Barcelona”,pozostałe wideo-koncerty do wyboru to Linkin Park,Eminem,Rihana,Black Sabbath i Kings Of Leon.

Jednak na podstronach nie wszystkich miast,działa sonda. W momencie pisania newsa,sonda widniała dla następujących miejscowości:

Bydgoszcz
Gdańsk
Kraków
Poznań Stary Browar
Poznań Malta
Poznań Multikino 51
Warszawa Ursynów
Warszawa Złote Tarasy
Wrocław Arkady
Wrocław Pasaż Grunwaldzki
Łódź Silver Screen

Wchodzimy na stronę multikino.pl,wybieramy daną miejscowość z mapki i głosujemy ! Oczywiście na Depeche Mode !