Archiwa tagu: Milan

Kolejne daty w Europie: Włochy, Łotwa i Litwa

Dziś rano dowiedzieliśmy się o zimowych datach w Rydze i Wilnie, a kilkanaście minut temu, dodano kolejne dwie daty we Włoszech. Te ostatnie spowodowały, że Turyn i Mediolan będą miały podwójne koncerty.

Nowe daty przedstawiają się następująco:

  • 11 grudnia 2017 – Pala Alpitour, Turyn (wcześniej grają tam 9 grudnia)
  • 29 stycznia 2018 – Mediolanum Forum, Mediolan (wcześniej grają tam 27 stycznia)
  • 20 lutego 2018 – Arena Riga, Ryga
  • 22 lutego 2018 – Siemens Arena, Wilno

Sprzedaż na koncerty w Wilnie i Rydze startuje 6 lipca o godzinie 10:00, a na Mediolan i Turyn ruszyła od razu w momencie ogłoszenia.

Jak śledzić i komentować LIVEBLOG na 101dM?

Dziś przeprowadzimy po raz pierwszy LIVEBlog na stronie 101dM, jeżeli ten sposób relacjonowania ważnych wydarzeń ze świata depeche MODE Wam się spodoba, to możecie liczyć na takie relacje również podczas innych wydarzeń z promocji i trasy koncertowej w 2017 i 2018. Startujemy o 12:00 i będziemy do końca konferencji.

Relację z konferencji można śledzić na stronie 101dM.pl pod TYM linkiem. Można również zakładając sobie konto w serwisie 24liveblog.com pod TYM linkiem. Różnica jest taka, że komentarze zostawione na 101dM pojawią się u dołu strony, a komentarze na 24liveblog pod konkretnym wpisem.

Wpisy można sortować od najstarszych do najnowszych, albo na odwrót. Wszystkie posty umieszczone w czasie konferencji zostają i będzie można do nich wrócić w po konferencji.

Przy tej relacji na żywo pracuje 6 osób. Poszty części zobaczycie na stronie. Relację poprowadzą dla Was MadaFaka, Devotee i Martini, oprócz tego Holy, Jari oraz ToM, będą pracować na zapleczu przeszukując sieć oraz inne zakamarki w poszukiwaniu ciekawostek dziejących się obok konferencji.

Zapraszamy do aktywnego udziału.

Live Blog z Mediolanu

Zapraszamy na wspólną relację z konferencji prasowej depeche MODE w Mediolanie. Konferencja prasowa startuje od 13:00. Jeżeli nie możesz się skupić na oglądaniu, a możesz czytać komentarze, to to miejsce jest dla Ciebie. Zdjęcia, filmy, przemyślenia na gorąco. Startujemy o godzinie 12:00.


_