Archiwa tagu: Live Spirits

Będzie Premiera – Live Spirits – zaczęły się przecieki

Data 26 czerwca 2020 jest już pewnikiem i raczej nie ma co się spodziewać kolejnego przesunięcia wydania koncertówki zamykającej Spirit Era.

Sezon na unboxingi i przedpremierowe przecieki został otwarty. Pierwszy unboxing wideo został pokazany na YouTube. Aż do 26.06 powinniśmy spodziewać się kolejnych recenzji, rozpakowań, omówień i próbek odsłuchu.

Walking In My Shoes - Live In Berlin 25.07.2018
Walking In My Shoes – Live Spirits – Live In Berlin 25.07.2018

To, że zbliża się premiera odczuwają też fani, którzy rejestrowali swoje prywatne nagrania z obu nocy w Berlinie w lipcu 2018. Wysypało ostatnio blokadami filmów i informacjami o naruszeniu praw autorskich do planowanego wydawnictwa depeche MODE.

Żeby było jeszcze ciekawiej, to chwilę później ten sam YouTuber pokazał na swoim profilu początek koncertu Live Spirits nagrane telefonem z telewizora. Oczywiście szybko został spacyfikowany i nagranie zostało usunięte lub ukryte. Za to pojawiła się relacja i przemyślenia po obejrzeniu koncertu i samym wydawnictwie.

Ostrzegam są możesz odebrać poniższy film jako spojler i jeżeli nie chcesz psuć sobie przyjemności pierwszego razu, nie oglądaj.

W sumie widziałem to na żywo i nawet nadawałem prosto z Walbuhne, więc znam wszystkie zwroty akcji i wiem kto wygrał i kto zabiło… a tego nie zobaczycie na Live Spirits 🙂

Nowe daty premier zapowiadanych wydawnictw.

Wygląda na to, że wytwórnia depeche MODE ustaliła nowe daty premier wydawnictw zespołu. Jest to już trzecie podejście premier Live Spirits i Violator – 12″ Singles Series. Wszystko przez Covid-19. Poprzenie daty kwietniowo-majowe zostały odwołane.

Wszystkie inkarnacje SPiRiTS iN THE FORESTS / LiVE SPiRiTS mają zostać wydane w piątek, 26 czerwca 2020.

Spirits In The Forest DVD/BR/CD
Spirits In The Forest DVD/BR/CD

Dla odmiany Violator 12″ Singles Box Set trafi do sklepów trzy tygodnie później w piątek, 17 lipca 2020.

Violator | 12" Singles Boxset
Violator | 12″ Singles Boxset

Szukajcie oczywiście, w dobrych sklepach muzycznych. Miejmy nadzieję, że to będzie ostatnia zmiana daty.

Premiera SPiRiTS In The Forest/Live Spirits przeniesiona

Wg informacji opublikowanej w oficjalnych social mediach zespołu.

Ze względu na okoliczności, na które nie mamy wpływu, oraz w celu zapewnienia jednoczesnego wydania na całym świecie, data wydania SPiRiTS In The Forest DVD, Blu-Ray i CD została przesunięta na 1 maja. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

DEPECHE MODE

Wideo z Berlina już za miesiąc.

27 marca będzie mieć swoją premierę długo wyczekiwane wideo z Berlina podsumowujące ostatnią trasę Global Spirit Tour. Preordery zostały udostępnione od 26 lutego.

Wydawnictwo noszące tytuł ‚Live Spirits’ będzie wydane na nośnikach: DVD, Blu-ray, CD oraz w formatach cyfrowych. Co ciekawe podstawą wydawnictwa nie jest wcale koncert, a dokument. Poniżej pełen spis zawartości wydawnictwa.

Dysk #1
SPIRITS IN THE FOREST – Film

Dysk #2
LIVE SPIRITS – Koncert

Tracklista koncertu DVD/Blu-ray / CD1+2:

Live Spirits - soundtrack CD
Live Spirits – soundtrack CD

Intro (Cover Me [Alt Out])
Going Backwards
It’s No Good
A Pain That I’m Used To
Useless
Precious
World in My Eyes
Cover Me
The Things You Said
Insight
Poison Heart

Where’s the Revolution
Everything Counts
Stripped
Enjoy the Silence
Never Let Me Down Again
I Want You Now
Heroes
Walking In My Shoes
Personal Jesus
Just Can’t Get Enough

Jak widać, nie możemy się spodziewać brakujących kawałków z pierwszej nocy. Podobnie nic nie wiadomo o wizualizacjach z trasy.

Tytuł najnowszego wideo koncertowego dM to „Live…”

Czas odlicza dni do premiery ostatniego akordu „Global Spirit Tour” czyli upragnionego wideo koncertowego z Berlina.

Wydawnictwo będzie nosić tytuł Live Spirits i oparte będzie, w warstwie wideo, w przeważającej większości na drugiej nocy, a w warstwie audio tylko na 25.07.2018. Pierwsza noc na Waldbuhne Arena – 23.07.2018 posłużyła jedynie do zbliżeń zespołu, przebitek instrumentów oraz ujęć ze sceny na publiczność.

Wydawnictwo będzie miało długość – 127m 21s, w formacie 16:9 i ma zawierać „mild bad language, sex references”. Nie są znane nośniki oraz konkretna data wydania poza tym, że będzie to piątek.

Walking In My Shoes - Live In Berlin 25.07.2018
Walking In My Shoes – Live Spirits – Live In Berlin 25.07.2018

Dokument Spirits In The Forest będzie częścią Live Spirits. Najpewniej w dodatkach, ale to już moje spekulacje. Nie jest również znana lista pozostałych dodatków, np. utwory zagrane tylko z 23.07.2018.