Archiwa tagu: koncert

SPIRITS in the Forest

Czekaliście, czekaliście i doczekaliście się… w końcu wiadomo więcej, co gdzie i kiedy z premierą wideo koncertowego z dwóch nocy w Berlinie na Waldbuhne Arena 23-25.07.2018.

Są specjaliści, którzy wyliczyli nawet, że jest to wideo na jakie najdłuższej czekaliśmy w historii. Oczywiście mam na myśli te opublikowane, bo niektórzy nadal czekają na wideo z World Violation Tour, a o koncercie z Laguna Hills 1986 i Londynu 1982 już nie wspomnę.

W każdym razie listopad to będzie ten czas i to miejsce. Tydzień temu opublikowałem na FB taki wpis… no to pora doprecyzować więcej szczegółów.

Tradycją staje się, że koncerty zanim pojawią się na plackach lub dystrybucji cyfrowej najpierw pojawiają się w kinach. Tak robi w październiku Metallica z S&M2, tak też uczyni depeche MODE w listopadzie. 21 listopada idziemy do kina na dokument – SPIRITS in the Forest. Powstała nawet specjalna strona dedykowana premierze nowego wideo. Póki co pustki…

Dokument będzie miał 95 minut i opowiada o 6. fanów podróżujących za zespołem, którzy spotykają się na koncercie. Dokument będzie przeplatany wstawkami z koncertu.

Spirits in the Forest captures not only that live show, but also focuses on six special fans in the crowd that night.

W dalszej części wideo trafi do subskrybentów platformy Netflix, a na końcu każdy, kto chce będzie mógł zakupić wersję cyfrową w ulubionym serwisie online lub w dobrych sklepach muzycznych.

Nie jest do końca jasne czy tytuł SPIRITS in the Forest odnosi się do dokumentu, czy do koncertu. Nie ma również żadnych informacji jak wiele numerów z 31 kawałków zagranych na Waldbuhne Arena uchowa się w finalnym montażu oraz czy będzie wersja audio… czy jako się to teraz mówi „Ścieżka dźwiękowa”. No i najważniejsze na jakich nośnikach dostaniemy koncert…

Warszawa 2017

W miarę jak trasa będzie się rozkręcać wielu z Was będzie poszukiwać informacji o przedostatnim koncercie w na letniej trasie depeche MODE. Zanim depeche MODE przyjedzie do Warszawy bardzo wiele będzie się działo i wielu z organizatorów będzie ogłaszać istotne informacje, które mogą Wam pomóc przeżyć dzień, dwa, trzy w Stolicy.

Od 2013 roku istnieje FanPage na FB, który w przeszłości zbierał wszystkie istotne informacje dla fanów i pomaga organizatorom wydarzeń przed koncertem w 2013 roku.

FanPage @dMWarszawa oficjalnie powraca do życia. W tym miejscu będziecie mogli przeczytać wszystko, co ważne przed koncertem w Warszawie 2017.07.21.

FanPage//dM Warszawa
FanPage//dM Warszawa

Każdy z Was może współredagować ten FanPage podsyłając każdą istotną informację o koncercie, biforach, afterach, logistyce, noclegach, transporcie, pomocy i zgubach.

Po koncercie opublikujemy zdjęcia, filmy, artykuły z pobytu depeche MODE w Stolicy.

Również na 101dM.pl stworzyliśmy specjalną zakładkę dM w Polsce, gdzie będziemy zbierać wszelkie wiadomości o pobycie, dojazdach, transportach, przylotach afterach i odlotach w czasie pobytu depeche MODE w Polsce.

Zapraszamy. Pierwsze informacje o 21.07 już są.

Przedsprzedaż biletów – podsumowanie [aktualizacja]

Potwierdziły się wczorajsze informacje o likwidacji sektora Golden Circle, podniesieniu cen na zwykłą płytę oraz ograniczeniu zakupu liczby biletów do 4 na osobę. Dodatkowo ci, którzy chcieli kupić bilety na trybuny, nie mogli wybrać miejsc – przydział  następował automatycznie.

Od rana emocje sięgały zenitu, zwłaszcza gdy około 9.57 na ekranach osób czekających na zakup biletu pojawił się niebieski ekran śmierci ekran z komunikatem o kolejce.

Muszę jednak przyznać, że po pojawieniu się docelowego ekranu z wyborem biletów, wszystko poszło już sprawnie (przynajmniej u mnie).

zrzut-ekranu-2016-10-19-o-10-10-24Na stronie pojawiła się natomiast mapka z finalnymi sektorami i jeśli obawy się potwierdzą, sektor EE nie będzie oddzielony od reszty płyty. Z drugiej strony, dla bezpieczeństwa osób stojących z przodu, logicznym byłoby postawienie barierki gdzieś na wysokości stołu mikserskiego, który zwykle jest w 1/3-1/2 odległości od sceny.

[aktualizacja]
Z naszych informacji wynika, że do sprzedaży trafiła tylko pula najtańszych i „najgorszych” miejsc z kategorii Premium. Sektor V02 jest już wyprzedany całkowicie. Po drugiej stronie, czyli sektory C03-C04 mają 1-2 miejsca wolne. W tej chwili cała sprzedaż idzie na D11.  Sektory bliżej sceny czyli V03 do V05 trafią do sprzedaży od piątku.

Na tę chwilę sektory z kategorii Premium (te które zostały wpuszczone do sprzedaży) po obu stronach sceny są albo wyprzedane, albo zostały pojedyncze krzesełka.

W kategorii biletów D sektor D16 jest już wyprzedany, a D15 ma ostatnie pojedyncze miejsca.

Również bilety na płytę z kategorii EE nie wszystkie zostały wystawione do przedsprzedaży.

Wg informacji z LN koncert bardzo dobrze się sprzedaje i jest spora szansa, że przy tym tempie zainteresowania koncertem będzie frekwencyjnym sukcesem.

Wszystkim szczęśliwym posiadaczom biletów gratulujemy zakupu. A Ci, którzy postanowili jednak nie pakować się na Narodowy przypominamy, że sprzedaż Budapesztu i Bratysławy jeszcze nie ruszyła, a Praga dziś, no i czerwiec jest przed lipcem 😉

PS. Możliwy jest wirtualny spacer po Stadione Narodowym  tutaj.

Konferencja w Mediolanie – podsumowanie

Emocje związane z wczorajszym wydarzeniem trochę już opadły, a więc pora na małe podsumowanie. Wczorajszemu eventowi przyświecają słowa „Where’s the Revolution?„, a to za sprawą zajawki nowego singla, jaką mogliśmy usłyszeć. Jak twierdzą Panowie, dzięki zatrudnieniu nowego producenta ma być inaczej. Pytanie tylko – czy lepiej? Oto moje podsumowanie tego, czego mogliśmy się dowiedzieć na dzisiejszej konferencji w Mediolanie.

Nowy Singiel

O nim wiemy niestety niewiele. Nie znamy jego tytułu, nie wiemy kiedy dokładnie zostanie wydany, ani kto jest autorem tekstu. Niestety, żaden z obecnych w Mediolanie gości, nie pokusił się o zagadnięcie zespołu  na ten temat. Jedyne co dostaliśmy, to muzyczna i wizualna zapowiedź. Zespół nie powiedział kto jest twórcą video, ale styl i efekty w nim wykorzystane, przywołują na myśl nazwisko Saccenti. Dla przypomnienia – Timothy Saccenti to autor teledysku do „Heaven” i wizualizacji, wykorzystanych podczas występów promujących poprzednią płytę – Delta Machine – przed startem trasy. Na szczęście sam Timothy jest bardziej wylewny niż zespół. Parę godzin po konferencji zamieścił te oto zdjęcie na swoim instagramie:

„Spirit” i nowy producent

W tym przypadku zespół był bardziej szczodry. Nowa płyta będzie nosiła tytuł „Spirit” a jej premiera zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku. Jak wiadomo dotychczasowe nagrania odbyły się w Santa Barbara i Nowym jorku. „Dotychczasowe” bo album jest jeszcze nie skończony. Panowie oficjalnie ogłosili, że jej producentem był James Ford, który przyprowadził ze sobą nowy team. Jak przebiegała ich współpraca? Wg. Dave’a zupełnie inaczej, niż z Hillierem. Zespół potrzebował zmiany i bardzo szybko dotarł się nową ekipą. Ford był dla nich powiewem świeżości. Gahan mówi o nim nie tylko jako o świetnym producencie, ale i muzyku, który był w stanie ich odpowiednio poprowadzić w trakcie prac nad płytą. Nowy producent lubi szybko pracować i jest zwolennikiem szybkiego przepływu pomysłów.

Dave: He’s helped us to make what we feel is very incredible sounding record.

Dodatkowo Dave zdradził, że w studiu zawsze czuł się „excited” bo Martin ciągle przynosił swój sprzęt ze studia. Płyta ma podnosić na duchu i zmuszać do przemyśleń. Piosenki na płytę ponownie przygotowali obaj Panowie, ale od Playing The Angel to już standard. I to by było na tyle. Zespół nie chce więcej zdradzić bo jak twierdzi – jest na to za wcześnie. Ma jednak nadzieję, że ich nowe dziecko  będzie równie dobre, albo lepsze niż poprzednie. Dokładniejszą charakterystykę płyty mamy poznać w trakcie jej promocji.

„Global Spirit Tour”

Na razie poznaliśmy europejską część trasy „Global Spirit Tour„. W jej skład wchodzą 32 koncerty w 21 krajach. W większości odbywać się one będą na otwartych obiektach (czyt. stadionach). Trasa rozpocznie się 5 maja, w Sztokholmie a zakończy 23 lipca w Rumunii. Dodatkowo została potwierdzona Warszawa, w której odbędzie się przedostatni koncert na tym legu (21 lipca, PGE Narodowy). Dave potwierdził również trasę po Ameryce Północnej i Południowej  – „hopefully south too„. Kolejne daty podane zostaną wkrótce. Martin zapytany o możliwość zagrania na festiwalach odpowiedział, że „nie wie„. Jednak pewnie wprawne oko wielu z Was dopatrzyło się na podanej rozpisce, dwóch festiwali – w Hiszpanii (BBK Live Festival) i Portugalii (NOS Alive Festival). Ptaszki ćwierkają, że zespół może pojawić się również na niemieckim Rock Am Ring. Pełna rozpiska letniej części trasy: tutaj. Tour Managerem ponownie została Ginny Song (część fanów pewnie zna tę Panią bardzo dobrze ;)).

Setlista

Standardowo, dla zespołu, priorytetem są utwory z nowej płyty, i to one mają stanowić trzon przyszłej setlisty. Co z pozostałą jej częścią? Fletch zażartował, że urządzają „European Song Contest” i wybierają kolejne piosenki na zasadzie głosowania. Muszą one oczywiście współgrać z nowymi. Dave zapewnił, że zagrają wszystkie ulubione kawałki fanów a Martin dodał, że na pewno zawiodą wielu z nich. W trakcie konferencji została poruszona nurtująca wielu fanów sprawa braku zmian w setliście. Jeden z czeskich dziennikarzy, który sam jest fanem dM, zagadnął zespół – czy mamy szansę na usłyszenie utworów pokroju Blasphemous Rumours. Fletch wspomniał, że mają w swoim dorobku grubo ponad 200 utworów i niemożliwym jest aby grali koncerty po 6-7 godzin, chcąc wykorzystać każdy z nich. Z kolei Gahan zapewnił, że próbują wielu kawałków i czasami pozwalają sobie na małe zmiany w setliście. Dla zespołu występy na żywo są ich mocną stroną i muszą to udowodnić. Nie grają w małych klubach gdzie można zmieniać setlistę co wieczór. Tym oto sposobem, uśpiono nadzieje wielu fanów na powrót wielu zapomnianych przez zespół perełek.

Support

Zespół zapewnił, że zespoły, z którymi współpracują są tymi, które lubią, albo sami wybierają. Nikt nie podejmuje tych decyzji za nich.

 Aspekty wizualne

P_20161011_232320anowie mają już za sobą sesję zdjęciową (lipiec w Nowym Jorku), której autorem jest nie kto inny jak Anton. Przy okazji, wstępnie porozmawiali sobie o designie płyty i tym, jak przemycić jej elementy we wszystko co wizualnie. Oczywiście padły słowa, że Anton jest zarobionym człowiekiem, ale przy okazji zapewniono, że chce stworzyć dla zespołu coś innego nich dotychczas. Corbijn po raz kolejny będzie odpowiadał za wizualizacje na trasie, i jak napomknął Martin, za… teledysk. Ich ponowne spotkanie ma się odbyć w listopadzie. Wtedy też mają powstać wspomniane wizualizacje i nowe video.

Ponad to, na instagramie wspomnianego wcześniej Timothiego Saccenti, pojawiło się dzisiaj zdjęcie klapsa filmowego, na którym można zauważyć dwa kluczowe elementy: „Depeche Mode” i „visuals”. Czyżby oznaczało to, ponowną obecność wizualizacji tego artysty w czasie Promo Tour?

Hublot i Charity Water

dM poinformowało, że ponownie zgodziło się współpracować z Hublotem na rzecz Charity Water. Podobno na Delta Machine Tour, razem z fanami udało im się zebrać ponad 1,4 mln dolarów. Więcej informacji na temat ich współpracy i sposobie wsparcia akcji ma pojawić się później.

Alan

fb_img_1476219766039Panom nie udało się uniknąć pytań na jego temat. W zasadzie tylko jednego – czy jest szansa na powrót. Niestety, ku rozczarowaniu wielu, odpowiedź była krótka i dosadna – „No„.  Dave wspomniał, iż mają niesamowite szczęście, że Peter i Christian pracują z nimi od tylu lat. Wprawdzie tak wygląda rzeczywistość, ale pomarzyć zawsze można, prawda? 😉

Cała reszta

Oczywiście nie zabrakło pytań o chemię i nastrój w zespole i jak to się dzieje, że po tylu latach nadal tworzą razem muzykę. Dziennikarze próbowali pociągnąć DM za język jeśli chodzi o wojnę i uchodźców, ale Panowie sprawnie unikali odpowiedzi. Jedyne na co się zdobyli było zdawkowe zapewnienie, że trudno być całkowicie obojętnym na to co się dzieje.

Zapytano również:

  • O to czy rock umarł:

Dave:  Jesteśmy w doskonałej formie. Nadal tworzymy muzykę, z której jesteśmy dumni.Ciągle wierzę, że  muzyka  jest prawdopodobnie jedyną formą, która potrafi jednoczyć ludzi w jednym miejscu. Jest mnóstwo wspaniałej muzyki wokoło. Musicie jej po prostu poszukać.

  • Co ich irytuje w obecnym przemyśle muzycznym:

Andy:  Denerwuje mnie, że mniejsze zespoły mają trudności z wybiciem się. Sprzedaż płyt jest słaba, a radio nie muszą grać nowych rzeczy. To czyni nas szczęściarzami. Kiedy startowaliśmy było zupełnie inaczej.
Martin: Nadal jesteśmy!
Andy: Nadal jesteśmy.

  • Zabawne i wyjątkowe momenty w trakcie nagrywania albumu:

Dave: Dla mnie takie momenty to te, kiedy dzieją się niespodziewane rzeczy , kiedy dzieje się coś spontanicznego.

  • Czy Martin i Dave zapomnieli kiedyś tekstu w trakcie koncertu:

Dave: Bez okularów widzę tylko parę pierwszych rzędów, które i tak wszystko  śpiewają. Mogę więc się na nich wzorować

  • Swoje 5 minut miały nowe buty Gahana:

Dziennikarka: Dave, Twoje buty kradną show!
Dave: Wiem! Czyż nie? Mam przy okazji niezłe skarpetki.

tumblr_oewk9f96ip1r57mv0o1_500

Bardzo dobra wiadomość dla fanek pląsów Gahana! Dave zapowiedział, że nadal potrafi wykonywać charakterystyczne dla ruchy i cieszy się, że ktoś je zauważa. Zapewnił też, że pracuje nad tym, żeby wyglądać lepiej (młodziej) i jest w dobrej formie.

 

Swoje 5 minut miał również słynny ostatnimi czasy fryzjer:

Dave: Nie będziemy mieli fryzjera na nadchodzącej trasie!

I na sam koniec miły aspekt dla polskiej publiczności – Panowie po raz kolejny wspomnieli o pierwszym koncercie na naszej ziemi – Warszawie ’85.

I znowu przekonałam się, że po 45 min. wcale nie jestem mądrzejsza o nową wiedzę, a konferencja to tylko medialny zabieg pełen tych samych, co 4 lata temu infantylnych pytań. Wszystko miało na celu ponowne rozbudzenie zainteresowania zespołem i tym samym zachęcenie fanów do wydania jak największej ilości monet w trakcie nadchodzącej sprzedaży biletów, na koncerty. Wiecie co? Zrobię to z ogromną przyjemnością 😉

Ps. Jeszcze raz – ogromne dzięki dla Wszystkich, którzy obserwowali naszą relację na stronie! Nie było to ostatnie podejście tego typu na tej trasie.

Koldecure organizuje przejazd na koncert Dave’a Gahana & Soulsavers w Berlinie

Koncert odbędzie się 30 października w Berlinie w Tempodrom. Przejazd organizowany jest z Łodzi i Warszawy.

 

Przejazd z Łodzi

Cena: 150,00 zł
Zbiórka 30.10.2015 godz. 01.30 na ulicy Pojezierskiej, przy Zachodniej
Strona sprzedażowa: http://jadenakoncert.home.pl/pl/p/Przejazd-z-Lodzi-na-SoulsaversDave-Gahan/632

 

Przejazd z Warszawy

Cena: 170,00 zł
Zbiórka 29.10.2015 godz. 23.00 pod Salą Kongresową
Strona sprzedażowa: http://jadenakoncert.home.pl/pl/p/Przejazd-z-Warszawy-na-SoulsaversDave-Gahan/631

Covery Depeche Mode w Radiu Koszalin [wideo]

Jak informowaliśmy na 101DM,w ubiegłym tygodniu w Studio Nagraniowo-Koncertowym im. Czesława Niemena w Radiu Koszalin odbył się koncert finałowy IV sezonu cyklu Unplugged Radia Koszalin,w ramach którego wykonane zostały covery wybranych utworów Depeche Mode. Poniżej 3 nagrania wideo z tego koncertu,jedno to pełne wykonanie Freelove,pozostałe dwa to zlepek pozostałych coverów.

 

 

Już za tydzień „A Broken Frame” na żywo w wykonaniu duetu Marsheaux

Równy tydzień pozostał do koncertu Marsheaux w warszawkism klubie Progresja,podczas którego będzie można usłyszeć poszczególne utwory z albumu „A Broken Frame” Depeche Mode w wykonaniu dwóch greczynek Marianthi i Sophie.

Zapraszamy serdecznie na ten wyjątkowy koncert,jak i do dopisanie się do listy uczestników na stronie eventu na Facebooku – https://www.facebook.com/events/828944567154775/

 

 

=== Poniżej oficjalne info ===

Marsheaux [Grecja] prezentują „A Broken Frame” Depeche Mode
support: Electro Spectre [Norwegia]

po koncercie:
„The Sun & The Rainfall” Party – specjalna impreza dla fanów Depeche Mode i nie tylko.
poprowadzą: DJ Mały,DJ James,DJ Endżi,VJ Martini.

NOISE STAGE (scena mała)
otwarcie bram: 18.00,koncert: 19:00
wstęp: 65 PLN przedsprzedaż | 75 PLN w dniu koncertu.

Bilety kolekcjonerskie w cenie 68 PLN w przedsprzedaży dostępne tylko poprzez stronę www Klubu w Progresja Cafe oraz w dn. koncertu.

Wstęp na imprezę po koncercie dla posiadaczy biletu: bezpłatny.
Wstęp na samą imprezę po koncercie: 15 PLN. 

Bilety dostępne na stronie Klubu: http://progresja.com/events/marsheaux-grecja-graja-a-broken-frame-depeche-mode/ a także w bileterii: www.eventim.pl oraz we wszystkich salonach EMPiK w Polsce.

info:
Ceniona grecka formacja electro przedstawi w ramach repertuaru m.in. swoje wersje piosenek z albumu „A Broken Frame” Depeche Mode wydanego oryginalnie w 1982. Będzie to jedyny koncert Marsheaux z tym materiałem w Polsce!
„A Broken Frame”,drugi album Depeche Mode powstał po odejściu pierwszego lidera Vince’a Clarka,który w tym czasie założył projekt Yazoo razem z Alison Moyet. Właśnie podczas pracy nad tą płytą rolę głównego kompozytora przejął Martin Gore. Album do dzisiaj pozostał swego rodzaju świadectwem przemiany Depeche z formacji grającej łatwą,prostą i przyjemną odmianę synthpopu w zespół,który będzie chciał pójść w nieco mroczniejszą i bardziej ambitną stronę muzyki elektronicznej. Potwierdzeniem tego kierunku było kilka kompozycji,do których można zaliczyć m.in. „My Secret Garden”,”Leave in Silence”,”Monument”,”Satellite” i przede wszystkim „The Sun & the Rainfall” który do dzisiaj pozostał jednym z najbardziej cenionych i ulubionych utworów wśród Fanów. „A Broken Frame” to również chyba jedyna płyta Depeche Mode,którą można wpisać w nurt klasycznego synthpopu oraz muzyki new romantic – stylów muzycznych tak charakterystycznych dla tamtego czasu tj. pierwszej połowy lat 80. Potwierdzeniem tego może być największy przebój z tego albumu a mianowicie „See You”.

Cover album „A Broken Frame”,który został wydany przez Marsheaux w tym roku zbiera wspaniałe recenzje na całym świecie w tym również wśród fanów Depeche Mode w Polsce.
Usłyszenie na żywo piosenek z „A Broken Frame” będzie niezapomnianym przeżyciem dla Fanów ponieważ Depeche Mode nie wykonują tych utworów na swoich koncertach od ponad 30 lat…

Po koncercie zapraszamy na specjalną imprezę dla wszystkich wielbicieli DM i nie tylko zatytułowaną „The Sun & The Rainfall” Party.
Imprezę rozkręcą: DJ Mały,DJ James,DJ Endżi oraz VJ Martini.

/// źródło zdjęcia: fan page Marsheaux

Fragment o koncercie Depeche Mode w 11 odcinku programu „Prawdziwe Psy”

Tak od 16:20

// Podesłał Adam Furmańczak

Depeche Mode – Shake The Disease – Live in Brest,1985

Depeche Mode w Rybniku w 2015 roku?

Dziennik Zachodni robi glosowanie pod tytułem „Kto powinien zagrać wielki koncert w Rybniku w 2015 r.”,wśród artystów i zespołów,na które możemy zagłosować jest Depeche Mode. Oczywiście to mało realne 😉 Ale może się zabawimy i zagłosujemy na depeszy? Od tak co by podpić punktację i tym samym pozycję zespołowi Depeche Mode w tym plebiscycie? Co tam jakiś Biber będzie rządził na liście.
Mycha w dłoń albo palec na touchpad albo palec na ekran i klikamy Głosuj (tylko wybieramy głosowanie tradycyjne,co będziemy im płatne smsy posyłać 😉

 

Dzięki Agnieszka Niemiec za podesłanie informacji!

Powtórka z Delta Machine Tour we wrześniu

Krótko i na razie nieoficjalnie,DVD czy może już tylko Blu-ray z zapisem wideo koncertu w Berlinie w ramach zakończonej trasy Delta Machine Tour trafi do sprzedaży pod koniec września.

 

 

7 koncertów,7 materiałów wideo,przeszło 10 godzinna powtórka z Delta Machine Tour

ramach powtórki z zakończonej trasy do której zapewne wielu z Was jeszcze wraca wspomnieniami w rozwinięciu newsa do obejrzenia 7 materiałów wideo z 7 różnych koncertów jakie miały miejsce podczas Delta Machine Tour.
 

Delta Machine Tour: 29.05.2013 Wielka Brytania,Londyn

 

Delta Machine Tour: 09.06.2013 Niemcy,Berlin

 

Delta Machine Tour: 13.07.2013 Portugalia,Lizbona

 

Delta Machine Tour: 25.07.2013 Polska,Warszawa

 

Delta Machine Tour: 17.01.2014 Hiszpania,Madryt

 

Delta Machine Tour: 24.02.2014 Polska, Łódź

 

Delta Machine Tour: 07.03.2014 Rosja,Moskwa

Łódź 2014 – pełny wideo zapis koncertu online!

Wracamy wspomnieniami do minionego koncertu Depeche Mode w Łodzi,bo oto wideo zapis tego koncertu w formie multicama został udostępniony online. Nie pozostaje nic innego jak życzyć miłego oglądania.

PS Nie zapomnijcie powiadomić znajomych 😉

 

=======

Poniżej krótsze ale również warte obejrzenia materiały wideo:

Łódź 2014 – nagrania wideo – cz.6

Szósta część serii z nagraniami wideo z koncertu Depeche Mode w Łodzi. Miłego oglądania!

Łódź 2014 – nagrania wideo – cz.5

Piąta część serii z nagraniami wideo z koncertu Depeche Mode w Łodzi. Miłego oglądania!

Łódź 2014 – nagrania wideo – cz.4

Czwarta część serii z nagraniami wideo z koncertu Depeche Mode w Łodzi. Miłego oglądania!

-KqO0

Łódź 2014 – nagrania wideo – cz.3

Trzecia część serii z nagraniami wideo z koncertu Depeche Mode w Łodzi. Miłego oglądania!

Łódź 2014 – nagrania wideo – cz.2

Druga część serii z nagraniami wideo z koncertu Depeche Mode w Łodzi. Miłego oglądania!

-IqvmTpQ

Łódź 2014 – nagrania wideo – cz.1

Pierwsza część serii z nagraniami wideo z koncertu Depeche Mode w Łodzi. Miłego oglądania!

-bfQ

Łódź 2014 – setlista

Jeszcze „przed chwilą” odliczaliśmy godziny a tu już po koncercie 🙂 Secik z koncertu prezentuje się następująco:

 

– Intro
– Welcome To My World
– Angel
– Walking In My Shoes
– Precious
– Black Celebration
– In Your Room
– Policy Of Truth
– Slow (Martin)
– Blue Dress (Martin)
– Heaven
– Behind The Wheel
– A Pain That I’m Used To
– A Question Of Time
– Enjoy The Silence
– Personal Jesus

– But Not Tonight (Martin)
– Halo
– Just Can’t Get Enough
– I Feel You
– Never Let Me Down Again