Archiwa tagu: klip

Soulsavers & Dave Gahan – Tonight

Nieoficjalny klip do utworu „Tonight” ze wspólnego albumu Soulsavers i Dave’a Gahana „The Light The Dead See”.

Nieoficjalny klip do Halo (Goldfrapp Remix)

Depeche Mode – Enjoy The Silence (fan klip)

Klip do utworu „Enjoy The Silence” stanowiący zlepek nagrań live z różnych koncertów.

Weselne Just Can’t Get Enough

Pewna nowo poślubiona para będzie mieć niecodzienną pamiątkę ze ślubu, który odbył się 1 czerwca w Birmingham. Jaka to pamiątka? Klip do „Just Can’t Get Enough” w wykonaniu Państwa Młodych i zaproszonych gości.

Zwycięski nieoficjalny klip do „Be With You” wybrany

Vince Clarke i Andy Bell po przejrzeniu fanowskich klipów do „Be With You” wybrali ten,którego autor zgarnie złoty bilet.

Dodatkowo zwycięzca oraz autorzy klipów,które zajęły 2 i 3 miejsce,otrzymają ręcznie napisany przez Bell’a,podpisany przez obu Panów i oprawiony w ramkę,tekst utworu „Be With You”.

I miejsce:

II i III miejsce:

Nakręć klip do „Be With You” Erasure

Wzorem konkursu z klipem do „Symphony” zorganizowano kolejny,tym razem należy przygotować własny klip do wymienionego w tytule utworu „Be With You„.

Gotowy klip należy zamieścić w serwisie YouTube a link przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie Erasure. Czas nadsyłania klipów mija o północy 31 października,2 listopada za pośrednictwem poniższej strony rozpocznie się głosowanie,które potrwa do 9 listopada. Następnie z sześciu klipów z największą liczbą głosów,przez Erasure oraz wytwórnię Mute Records zostanie wybrany zwycięzca. Klip,który zwycięży zostanie wydany na nadchodzącym komercyjnym wydawnictwie Erasure,a autor klipu otrzyma Złoty Bilet uprawniający do dwóch biletów oraz Meet & Greet z Vincem Clarkiem i Andym Bellem na wybranym koncercie (obecnej trasy lub innej w przyszłości). Ponadto autor zwycięskiego klipu otrzyma oprawiony,odręcznie napisany tekst piosenki „Be With You” z autografem duetu Erasure.

Pozostałe informacje na dedykowanej stronie – http://www.erasureinfo.com/bewithyou.php.

When I Start To (Break It All Down) [Montage Video]

Najnowszy utwór Erasure „When I Start To (Break It All Down)” i urywki z obecnie trwającej trasy koncertowej w formie klipu do obejrzenia w dalszej części newsa.

Efektowny klip do „Home”

home-another-clip.jpg

W dalszej części newsa do obejrzenia fantazyjny klip do utworu Depeche Mode – „Home”.

 

„Wyprzedaż garażowa” Recoil – wideo i strona

Pamiętacie pewne tajemnicze wideo zapowiadające aukcję ? Jest kolejne (i to nie byle jakie),jest także strona,która powinna niebawem ruszyć.

Poprzednie nagranie zapowiadało aukcję 22 lipca 2011 za pośrednictwem domu aukcyjnego Galerie Heritage Auction. Z najnowszego wideo (do obejrzenia poniżej) i jego opisu,można się dowiedzieć,że przedmiotem aukcji będzie sprzęt muzyczny użyty przy sesjach nagraniowych do albumów Depeche Mode i Recoil oraz różnej maści pamiątki z trasy Black Celebration,Music For The Masses,World Violation i Devotional. Sprzedażą zajmie się dom aukcyjny Omega Auctions,a pod adresem http://auction.recoil.co.uk uruchomiona została (choć jeszcze nie w pełni) specjalna strona.

 

Shadows For The Masses – Teaser

Na fan page projektu Shadows For The Masses dodany został krótki teaser,stanowiący przedsmak tego fanowskiego wideo do utworu „Ghost”.

A jeżeli ktoś z was jeszcze nie miał okazji obejrzeć, tutaj krótki reportaż z planu przygotowany przez Gazet.pl Warszawa.

 

Dark Wings Syndrome kręci klip do covera „It’s No Good”

Cover trafił na ich debiutancki album „Arcane”,wydany 16 sierpnia 2010 roku. Teraz w reżyserii Rui Correia powstaje do niego teledysk.

Kawałek „It’s No Good” w wykonaniu Dark Wings Syndrome,można posłuchać na stronie profilu zespołu w MySpace.

 

 

Dark Wings Syndrome – „Arcane”

01 :: Free-flowing
02 :: Hatred/Ódio
03 :: Spiritual Emotions
04 :: It’s No Good
05 :: My Silence
06 :: … in Hades (Pt. 1)
07 :: In My Crystal Cage
08 :: Your Hidden Treasure
09 :: The Prey
10 :: Unknown Pleasures

Nada Surf prezentuje teledysk do „Enjoy The Silence”

Którego cover grupa przygotowała na potrzeby ubiegłorocznej kompilacji „If I Had a Hi-Fi”.

Wykorzystane nagrania w teledysku pochodzą z europejskiej trasy nowojorczyków w 2010 roku. Ich autorem jest Jan-Ole Gerster,który wyreżyserował teledysk.

 

Dla przypomnienia,ETS w interpretacji Nada Surf trafił na listę 20 najlepszych coverów 2010 roku wg. magazynu Paste.

 

 

Warte obejrzenia wideo z WIMS/Jezebel/PJ

Nagranie trwające prawie 7 minut, pochodzi z eventu w Niceto Club w Buenos Aires (Argentyna).

Można posłuchać mixu Walking In My Shoes / Jezebel / Personal Jesus jak i obejrzeć wyświetlaną podczas tego mixu wizualizację.

Fanowska kopia klipu „Behind the Wheel”

Autorki remeaku klipu do „Dream On” i „Shake the Disease„,zabrały się za „Behind the Wheel”.

Dodatkowo został zamieszczony tak jak i w przypadku poprzednich klipów,wideo materiał z Making off.  Ich poprzednie klipy wraz z najnowszym „Behind the Wheel”,znajdziecie w dziale Produkcje Fanów oraz poniżej.

 

 

Behind the Wheel

Behind the Wheel – Making off

 

 

Shake the Disease

Shake the Disease – Making off

Dream On

-kaRs]

Dream On – Making off

2 kwietnia 2011 – Shadows For The Masses

Autorki lip duba do „Just Can’t Get Enough”,który zdobył nie lada zachwyt i uznanie,rozpoczynają zapisy do kolejnego filmowego projektu.

Tym razem „Just Can’t Get Enough” ustąpi miejsca innemu utworowi z dorobku Depeche Mode,utworowi „Ghost”,który trafił jako bonus na „Sounds Of The Universe” w wersji box. Projekt filmowy nazwany Shadows For The Masses,będzie nagrywany w warszawskim klubie Sen Pszczoły,który szczyci się niebanalnym wystrojem i bogactwem porozstawianych przedmiotów. Co dodatkowo doda specyficznej atmosfery podczas nagrywania jak i samemu nagraniu. Wszelkie informacje wraz z formularzem do zapisów,znajdziecie na przygotowanej stronie shadows.dmuniverse.pl. Dodatkowo została uruchomiona strona na Facebooku.

 

2 kwietnia 2011 godz. 9:00
Warszawa,klub Sen Pszczoły,ul. Inżynierska 3
http://shadows.dmuniverse.pl 

 

[..]Wracamy znów do atmosfery przygotowań i realizacji kolejnego nagrania fanów DM!

Podczas nagrywania LipDub For The Masses było mnóstwo pozytywnych emocji i reakcji,po odpowiedniej przerwie postanowiliśmy,że czas na kolejną fanowską realizację

Tym razem nagranie będzie w kompletnie innej konwencji niż lipdub. Nagrywamy do Ghosta,który narzuca przyciemniony,mroczniejszy,poważniejszy klimat niż JCGE. Było już z jajem,świętując 30-lecie zespołu. Tym razem ujmujemy klipy od całkiem innej strony.

Podstawowe informacje o projekcie znajdziecie tutaj.

Ci,którzy chcą wziąć udział w nagraniu niech rezerwują czas 2 kwietnia od samego rana,a tych,którzy chcą obserwować,jak toczą się przygotowania zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony oraz konta na Facebooku.

Nagrywamy w klubie Sen Pszczoły,który ma klimat starego,mrocznego miejsca – surowe ceglane ściany,stare podłogi,meble. Klub posiada całe mnóstwo rekwizytów,które nam się idealnie przydadzą (wanna,żarówka,fotele itd. itp.:-) )

Po zakończeniu zdjęć planujemy imprezę DM w tyn samym klubie,o tym informacje już wkrótce.[..]

Niemiecki Enjoy

Fan tribute teledysku „Enjoy The Silence”,zamiast korony i stroju księcia,tradycyjne bawarskie wdzianko.

 

 

 

 

Typograficzny teledysk do „Enjoy The Silence”

Czyli prosty teledysk do utworu z użyciem samej typografii, będącej tekstem utworu.

Kanadyjski LipDub z „Dreaming Of Me” ?

Lub inny filmowy projekt studentów z kanadyjskiej uczelni Seneca w Toronto.

Poniżej zapowiedź tego co szykują studenci,z utworem „Dreaming Of Me” w tle.

 

 

Autorki remake’u teledysku „Dream On” dalej kręcą

Pamiętacie fanki,autorki starające się wiernie odtworzyć teledysk do utworu „Dream On” ? Wracają z kolejnym nagraniem.

Tym razem zabrały się za remake teledysku do „Shake The Disease”,do obejrzenia poniżej wraz z oryginalnym teledyskiem,dla porównania jak im się to udało. Oczywiście dziewczyny zamieściły także making off,który również znajdziecie poniżej. Ich poprzedni remake,znaleźć można w newsie Fanowska wersja „Dream On”.

 

Wersja fanek

Oryginał
http://www.dailymotion.com/video…

Making Off

Klipy fanów do „Suffer Well” i „John The Revolator”

Po kilku poprzednich fan’s video,w sieci można znaleźć dwie najnowsze produkcje,do utworu „Suffer Well” i „John The Revolator”.

Za produkcją stoją fani z Białorusi,Ukrainy bądź z Rosji,trudno sprecyzować. Poniżej do obejrzenia i oceny w postaci komentarzy. 

 

 

Suffer Well

John The Revolator