Archiwa tagu: Just Can’t Get Enough

Recenzja „The 12″ Singles Box Sets”

Reedycje 12″ Singli już zalegają półki fanów. Wielu z nas przesłuchało, wielu jedynie ograniczyło się do ściągnięcia plików z serwerów Sony i tego słuchają. Wielu znowu nawet nie mają zamiaru otwierać. Po prostu będą stać zafoliowane jako kolejny box do kolekcji. Pewnie wielu z Was wejdzie w posiadanie samych plików i na tym zakończy się przygoda z reedycjami singli.

Kiedyś, ktoś głośno się zastanawiał ile razy trzeba będzie jeszcze zapłacić za Just Can’t Get Enough. Liczba tytułów, na których ten kawałek pojawia się jest pokaźna do koncertówek, przez kompilacje i reedycje albumów, czy singli. Tak się złożyło, że tym razem znowu przyszło fanom zapłacić za numer, który znają od przedwojnia. Czytaj dalej Recenzja „The 12″ Singles Box Sets”

Kolejne reedycje singli 12″ na vinylach.

Premiera pierwszych boxów 12″ już za dwa tygodnie. Zanim otworzymy pierwsze pozycje z reedycji singli na vinylu zapraszam na kilka ciekawostek i parę statusów o pozycjach zapowiedzianych na kolejne lata.

Od kilku dni pojawiają się zdjęcia i filmy w social media zdradzające kolejne szczegóły nadchodzących reedycji. Więcej na www.depechemodeboxsets.com

Pojawiły się też koszulki promujące wydanie boxów.

Daniel Barassi (webmaster oficjalnej strony i producent) jest w tej chwili na etapie testpressów singli z Some Great Reward.

Wiadomo, że zostaniemy uraczeni reedycjami na fizycznych nośnikach, jak również każdy, kto zakupi box otrzyma kod do pobrania wersji cyfrowych tych nagrań. Wielu z nas przyjęło do wiadomości ten fakt i przeszło do porządku dziennego. Ja chciałbym się właśnie zatrzymać chwilę nad cyfrowymi wersjami. O ile w przypadku pierwszych boxów zawartość fizycznych nośników będzie praktycznie równa wersjom cyfrowym, to w przypadku kolejnych reedycji wcale tak nie będzie. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że to właśnie wersje cyfrowe będą tym, dlaczego warto będzie wejść w posiadanie reedycji. Wersje fizyczne mają ograniczoną zawartość jedynie do tego, co było wydane 20-30 lat temu. Oprócz tego w zbiorach wytwórni jest bardzo wiele materiału poupychanego gdzieś po magazynach. Jak już powiedziałem pierwsze reedycje raczej niewiele będą odbiegać od oryginału, to kolejne wydania mogą przynieść wysyp rarytasów. Szczególnie box Violatorowy miałyby zapowiadać się smakowicie. Tylko, że to będzie dopiero gdzieś w 2021 roku, jeżeli tempo 2 boxy na rok zostanie utrzymane.

Wersje cyfrowe będą wydawane w formacie wav.

Jest jeszcze jedna sprawa, która do tej pory nie jest do końca jasna. Uczestniczyłem ostatnio w ciekawej dyskusji z osobami zaangażowanymi w cały proces. W toku rozmowy wyszło, że jest problem z dwoma płytami – Construction Time Again i The Singles 81>85, a w szczególności chodzi o singiel Get The Balance Right. Ujawniły się dwie szkoły – falenicka i otwocka.

Jak wiemy z Construction Time Again zostały wydane tylko dwa single Everything Counts i Love In Itself. Wydawanie boxa tylko z dwoma singlami trochę mija się z celem. Dlatego jedna z opcji to wydanie boxa razem z singlem Get The Balance Right. W końcu czas powstania nagrań obejmuje rok 1983. Single łączą wspólne projekty – np. trojaczki z obszernymi fragmentami koncertu z Londynu 1982.10.25. Po tym, jak nie wydano tego koncertu na wideo trojaczki te stały się podstawowymi źródłami londyńskiego koncertu.

Inna sprawa, że tylko subiektywna decyzja zespołu sprawiła, iż kawałek Get The Balance Right nie znalazł się na Construction Time Again.

Jeżeli podjęta zostanie decyzja o powyższym połączeniu, to sprawy komplikują się gdzie indziej. Album składankowy The Singles 81>85 też miał jedynie dwa single. Gdyby jednak być superprecyzyjnym, to pierwszą płytą długogrającą na której ukazał się kawałek Get The Balance Right jest właśnie ta składanka. Formalnie to tu powinien znaleźć się ten kawałek.

Inna decyzja sprawia, że nie wiadomo do końca co zrobić z Shake The Disease i It’s Called A Heart. Pozytywna decyzja dla Construction Time Again sprawia, że jednym z rozwiązań jest niewydanie boxa The Singles 81>85, tylko rozdzielenie singli Shake The Disease do Some Great Reward i It’s Called A Heart do Black Celebration.

Oczywiście zawsze można wydać box składający się z dwóch singli, ale sami przyznacie, że dwa single w boxie, to ciut mało jest.

Osobiście skłaniam się do wersji, w której Get The Balance Right ląduje w boxie Construction Time Again, a single Shake The Disease i It’s Called A Heart są wydane jako box The Singles 81>85. Mieszanie z innymi albumami nie ma sensu.

Ten sam problem jest potem z singlmami Little 15 i Everything Counts (Live). Trzecia rozważana wersja, to wydanie samodzielnych boxów z Get The Balance Right, Shake The Disease, It’s Called A Heart, Little 15, Only When I Lose Myself + plus dwa powyższe… gdzieś w okolicach 2025 roku 😉

W przypadku Little 15 jest jeszcze jedna niekonsekwencja. Bazą do wydania całej reedycji jest brytyjski katalog pierwszych wydań. Little 15 należy do katalogu francuskiego, a single But Not Tonight i One Caress do katalogu amerykańskiego. Ta celowa niekonsekwencja powielana jest od lat. Ot takie problemy pierwszego świata.

Gdy sprzęty padają

W pierwszych latach istnienia depeche MODE, takie sytuacje były codziennością. Dziś też sie zdarzają, ale wyglada to trochę inaczej. Projekt Musicless MusicVideo przywrócił nam ducha początku lat 80…. Dosłownie


Jak brzmi Just Can’Get Enough bez, gdy słychać jedynie uderzenia krolika perkusyjnego, niepodłączonych klawiszy i kilka okrzyków kręcącego bioderkami Dave’a.

Dziękujemy Aleksandrze za podesłania newsa.

Just Can’t Get Enough (TV show)

Just Can’t Get Enough (TV show Aplauso)

Louisa and Ben Just Can’t Get Enough

Depeche Mode – Just can’t get enough (Berlin – 25.11.2013 / MultiCam)

Specjalne wideo na rocznicę wydania singla Just Can’t Get Enough

7 września stuknęło 32 lata od wydania singla „Just Can’t Get Enough”,z tej okazji przygotowano specjalne wideo będące zlepkiem fragmentów z oficjalnego teledysku,materiału wideo obecnego na Speak & Spell (Remastered),archiwalnego wystąpienia na żywo,zakulisowego wykonania JCGE podczas obecnej trasy oraz wykonania tego przeboju przez fanów Celticu.

 

http://vimeo.com/73992928

 

Gdyby powyżej wideo nie działało to tutaj odesłanie bezpośrednie do materiału: http://archives.depechemode.com/specials/september_7_1981.html

DMK wraca,tym razem wykonali cover „Just Can’t Get Enough”

Trio DMK – Dicken,Milah i Korben Schrader – po dłuższej przerwie publikują kolejny cover jednego z utworów z dorobku Depeche Mode – Just Can’t Get Enough.

Poprzednie ich covery znajdziecie w kategorii DMK – http://101dm.pl/tagi/dmk.

Chór śpiewa Just Can’t Get Enough w londyńskim Union Chapel

Żeński chór,występujący pod nazwą LIPS,podczas swojego występu w Union Chapel w Londynie wykonał m.in. „Just Can’t Get Enough” Depeche Mode.

Poniżej nagranie wideo z tego występu,JCGE zaczyna się od ~ 1:04.

 

Just Can’t Get Enough zawitał do gdańska

Zapewne znane jest Wam wykonanie „Just Can’t Get Enough” Depeche Mode przez kibiców Irlandii,a jeżeli nie to w dalszej części newsa wideo z JCGE przed meczem Irlandia – Hiszpania w Gdańsku,nagrane przez MM Trójmiasto.

Weselne Just Can’t Get Enough

Pewna nowo poślubiona para będzie mieć niecodzienną pamiątkę ze ślubu, który odbył się 1 czerwca w Birmingham. Jaka to pamiątka? Klip do „Just Can’t Get Enough” w wykonaniu Państwa Młodych i zaproszonych gości.

Ida Redig śpiewa „Just Can’t Get Enough”

Szwedzka piosenkarka Ida Redig nagrała w 2010 roku cover „Just Can’t Get Enough” Depeche Mode,dzisiaj natomiast prezentuje teledysk do tego covera.

Oficjalny klip do covera „Just Can’t Get Enough”

W nawiązaniu do jednego z newsów z ubiegłego tygodnia,w temacie grupy Dick Brave & The Backbeats i covera „Just Can’t Get Enough„,dzisiaj opublikowany został teledysk do tego covera.

 

Rock’n’Rollowy „Just Can’t Get Enough”

Grupa Dick Brave & The Backbeats wyda 14 października składankę z coverami „Rock’n’Roll Therapy„,wśród wykorzystanych utworów „Just Can’t Get Enough” Depeche Mode.

Jak brzmi JCGE w wykonaniu tej grupy do posłuchania poniżej lub w lepszej jakości na fan page grupy.

 

 

Dick Brave & The Backbeats – Rock’n’Roll Therapy

01 :: Rock Therapy
02 :: Just Can’t Get Enough
03 :: Tonight (I Ain’t Rock)
04 :: Just The Way You Are
05 :: It’s Up To You
06 :: Rolling In The Deep
07 :: Come On
08 :: Lover Doll
09 :: American Idiot
10 :: Look At You
11 :: Sitting,Waiting,Wishing
12 :: No One Knows
13 :: I’ll Be Satisfied
14 :: Who Will The Next Fool Be
15 :: Use Somebody
16 :: This Girl Is Trouble
17 :: Always On My Mind

The Making Of Depeche Mode – wydana

Biografia „Just Can’t Get Enough: The Making Of Depeche Mode” autorstwa Simona Spence’a,wedle wcześniejszej zapowiedzi,dziś trafiła do oficjalnej sprzedaży.

Liczba stron: 320
Wydawca: Jawbone Press
Autor: Simon Spence

Wywiad z autorem – http://www.echo-news.co.uk
Link do sklepu – http://www.amazon.com

Just Can’t Get Enough i Master & Servant w wykonaniu Nouvelle Vague

nouvelle-vague-master-servant-jcge-sibenik-croatia.jpg

W dalszej części dwa kawałki Depeche Mode i jeden z solowego albumu Martina Gore’a w wykonaniu francuskiego Nouvelle Vague,o którym było głośniej w 2009 roku za sprawą współpracy z… Martinem Gorem.

Poniższe nagrania pochodzą z występu 11 sierpnia 2011 na festiwalu Terraneo w Szybeniku w Chorwacji.

 

Nouvelle Vague – Just Can’t Get Enough
„>

 

Nouvelle Vague – Master & Servant
-w”>

-w

 

Nouvelle Vague – In A Manner Of Speaking
„>

„Just Can’t Get Enough” w musicalu

a-totally-80s-show-just-cant-get-enough.jpg

W musicalu – „A Totally ’80s Show„,który miał miejsce 13 sierpnia w Grand Theatre w Tracy w Kalifornii,wykorzystano stworzony przez Vince’a Clarke’a utwór „Just Can’t Get Enough”.

 

Oddajemy głos na „Just Can’t Get Enough” !

W uruchomionej na łamach brytyjskiej strony MTV ankiecie,można oddawać głos na ulubiony kawałek lat 80-tych, wśród utworów,które możemy wybrać m.in.: Depeche Mode – „Just Can’t Get Enough”.

Czyli,wchodzimy na stronę www.mtv.co.uk i głosujemy na wiadomy utwór 🙂 Głosowanie zostanie zamknięte 13 sierpnia,a 29 sierpnia VH1 zdradzi,który utwór dekady lat 80. zyskał najwięcej głosów.

Crazy,Stupid,Love & Just Can’t Get Enough

crazy-stupid-love.jpg

Utwór „Just Can’t Get Enough” Depeche Mode,został użyty w zwiastunie (jedynie w amerykańskim spocie reklamowym) nowego filmu „Crazy,Stupid,Love”.

Poniżej zwiastun a informacje na temat filmu na stronie serwisu FilmWeb.