Archiwa tagu: DMK

To będzie dokument nie koncert…???

No właśnie, to będzie film dokumentalny, a nie zapis koncertu z Berlina. Wszyscy czekamy na video koncertowe, zamykające Spirit Era, tymczasem możemy się nie doczekać. A przynajmniej nie w formie, jaką byśmy oczekiwali.

Kilka osób nie trzyma ciśnienia i od jakiegoś czasu wiadomo, że Anton Corbijn w czasie lipcowych dni w Berlinie kręcił znowu film dokumentalny poprzetykany koncertowymi wstawkami z dwóch nocy. To może tłumaczyć, dlaczego nie było dublowania materiału dwoma identycznymi nocami. Po prostu nie było to potrzebne.

W czasie drugiej nocy — 25 lipca — pewne poruszenie na widowni zrobiło wejście rodzinnego zespołu DMK w otoczeniu kamer już w czasie trwającego koncertu. Miałem okazję to zobaczyć… niestety.

Jak się okazuje, był to celowy zabieg, który był zwieńczeniem pewnego dokumentalnego projektu realizowanego przez Antona. Zarówno Dicken Schareder z dzieciakami, jak i wybrana grupa fanów byli częścią większego projektu. Jeżeli przychodzi Wam na myśl reboot pewnego dokumentu sprzed 30 lat, to… nie dam sobie niczego obciąć, że pokręcone myśli Antona wpadły na tak mało kreatywne i odtwórcze tereny. Im bliżej daty wydania, tym szczegółów będzie więcej.

Co ciekawe DMK zagrali mini koncert na koronie Walbuhne filmowany przez Antona i jego firmę producencką.

Wg mojej oceny główną bazą dla wydawnictwa będzie zapis z drugiej nocy. Pierwszej kręcono głównie zbliżenia, a Anton często pojawiał się na scenie z kamęrą. Drugiej nocy były szerokie plany, zbliżenia zostaną wmontowane w materiał kręcony z szerszej perspektywy.

Wydawnictwo, ze względu na późną rejestrację, długi proces produkcyjny, nie ukaże się w tym roku, ale wiosną 2019. Reszta w toku…

DMK – But Not Tonight

DMK Live in San Antonio

Zapis wideo z występu na żywo rodzinnego tria DMK (Dicken, Milah i Korben Schrader) z Kolumbii, które jest znane z niecodziennego wykonania kilku kawałków Depeche Mode.

DMK wraca,tym razem wykonali cover „Just Can’t Get Enough”

Trio DMK – Dicken,Milah i Korben Schrader – po dłuższej przerwie publikują kolejny cover jednego z utworów z dorobku Depeche Mode – Just Can’t Get Enough.

Poprzednie ich covery znajdziecie w kategorii DMK – http://101dm.pl/tagi/dmk.

Enjoy The Silence w wykonaniu DMK

Dicken Schrader wraz ze swoimi pociechami Korben i Milah przygotował kolejne wideo z coverem Depeche Mode,tym razem możemy posłuchać wykonania „Enjoy The Silence„.

DMK szykuje kolejny klip

Dicken Schrader, Milah Schrader i Korben Schrader szykują kolejne wideo z coverem jednego z utworów Depeche Mode,Dicken ma nadzieję,że zdążą przed końcem świata 😉

DMK w stylu nowego DM

Na pewno kojarzycie trio Dicken feat. Milah & Korben (w skrócie DMK) z nietuzinkowego wykonania kilku utworów Depeche Mode,tym razem postanowili pstryknąć sobie sesję zdjęciową w takim stylu jak obecne główne zdjęcie Depeche Mode na oficjalnym fan page’u.


Jeżeli nie kojarzycie DMK to poniżej jednen z ich filmów,który obejrzało już ponad 1.5 miliona osób.


DMK – https://www.facebook.com/DMKband

DMK wraca z Black Celebration

Po dłuższej przerwie trio DMK (Dicken feat. Milah & Korben) wróciło z kolejnym niecodziennym wykonaniem jednego z utworów Depeche Mode,tym razem wybór padł na „Black Celebration„.

Poniżej najnowsze wideo a poprzednie możecie obejrzeć w jednym z grudniowych newsów,dokładnie tutaj.

Dicken Schrader po raz kolejny prezentuje niecodzienne wykonanie Depeche Mode

Dicken Schrader wraz z pomocą syna Korben i córki Milah po raz trzeci wykonał cover Depeche Mode,tym razem wybór padł na utwór „Everything Counts”.

Dicken feat. Milah & Korben: „Everything Counts”

Poniżej poprzednie klipy Schrader’ów z Bogoty w Kolumbii:

Dicken feat. Milah & Korben: „Strangelove”

Dicken feat. Milah & Korben: „Shake The Disease”

-BDtA3sfA