Archiwa tagu: after party

[2017.07.21] AfterShowParty po koncercie depeche MODE

Endżi i James organizują pierwszy w Warszawie After Show Party 21.07.2017. Impreza odbędzie się w klubie Progresja.

Data: 21.07.2017 – 22.07.2017
Godziny: 23:00 – 8:00
Miasto: 01-258 Warszawa
Adres: ul. Fort Wola 22
Miejsce: Progresja
Cena wejścia biletu: 25 PLN | Tu kupisz
Strona wydarzenia: Facebook

MG + AW w Santa Ana – rozwiązanie zagadki

Rozwiązanie zagadkowego filmiku z AW + MG,w dalszej części newsa.

Podane współrzędne w filmie,jak już każdy zdążył sprawdzić,odnoszą się do miejsca w granicach miasta Santa Ana,stanu Kalifornia (USA). Natomiast AW + MG,to gościnny występ Martina Gore’a na evencie Recoil,a dokładnie na afterparty eventu w roli DJ’a. Meet & Greet z obydwoma depeszami,będzie dodatkową atrakcją tego wieczoru. Po tym jak DJ Martin,zakończy dj’ski set z jego ulubionymi utworami,imprezę poprowadzi webmaster depechemode.com – DJ Daniel Barassi.

Bilety do nabycia za pośrednictwem witryny ticketmaster,gdzie koszt biletu to 27 dolarów. A obecni jak i przyszli posiadacze biletów,mają czas do 24 października 2010 (daty eventu) na przygotowanie przedmiotów do podpisania. Miejscem eventu będzie klub Galaxy Theatre.

After Party po evencie Recoil w Los Angeles

Gdy Alan Wilder i Paul Kendall pożegna się z fanami,kończąc event w El Rey Theatre w Los Angeles (22.10.2010),pałeczkę prowadzącego przejmie webmaster oficjalnej strony Depeche Mode.

W tym samym miejscu – El Rey Theatre,zaraz po zakończeniu eventu,rozpocznie się after party. Webmaster oficjalnej, Daniel Barassi jako DJ zaserwuje muzykę z dorobku Recoil i Depeche Mode. Wymagany bilet na event Recoil,który jest do nabycia na goldenvoice.com w ceni 23 dolarów.

Swoją drogą,ciekawe jakie to zapowiedziane niespodzianki pojawią się w (obecnym na większości eventach) sklepiku.

 

recoil_dm_party_flyer.jpg

Atomizer,gość „A Strange Hour” w Paryżu i w Londynie

atomizer recoil guestW Paryżu (23 kwiecień) i w Londynie (25 kwiecień) jako gość eventu „A Strange Hour” Recoil wystąpi Atomizer,duet z Londynu grający muzykę electro,jak brzmi ich muzyka można tradycyjnie posłuchać za pośrednictwem MySpace

Taka ciekawostka dla fanów wybierających się na podany wcześniej paryski event Recoil,o godz. 23:00 w Les Caves St Sabin w paryskim centrum odbędzie się after party na które Alan Wilder zapowiedział swoje przybycie. Jeżeli ktoś chce uścisnąć rękę mistrzowi i dostać autograf nie powinien przegapić after-event party. Szczegóły na Facebook a na oficjalnym forum Recoil w założonym zadawać pytania.