Archiwa tagu: 12″ Singles Series

Nowe daty premier zapowiadanych wydawnictw.

Wygląda na to, że wytwórnia depeche MODE ustaliła nowe daty premier wydawnictw zespołu. Jest to już trzecie podejście premier Live Spirits i Violator – 12″ Singles Series. Wszystko przez Covid-19. Poprzenie daty kwietniowo-majowe zostały odwołane.

Wszystkie inkarnacje SPiRiTS iN THE FORESTS / LiVE SPiRiTS mają zostać wydane w piątek, 26 czerwca 2020.

Spirits In The Forest DVD/BR/CD
Spirits In The Forest DVD/BR/CD

Dla odmiany Violator 12″ Singles Box Set trafi do sklepów trzy tygodnie później w piątek, 17 lipca 2020.

Violator | 12" Singles Boxset
Violator | 12″ Singles Boxset

Szukajcie oczywiście, w dobrych sklepach muzycznych. Miejmy nadzieję, że to będzie ostatnia zmiana daty.

Reedycja z dedykowaną stroną

Promocja reedycji winylowych singli rozkręca się w najlepsze. Od wczoraj została uruchomiona specjalna strona (landing page), która promuje nadchodzące wydawnictwo.

Pod tym adresem – depechemodeboxsets.com będziecie mogli śledzić wszystkie wiadomości o reedycji singli.

Do tego całość została okraszona jakże uroczą animacją opisującą zawartość pierwszych wydawnictw zapowiedzianych na 31 sierpnia 2018.

Co ciekawe planowane jest jedno wydawnictwo na cały świat. Czyli nie będzie wersji z dla Ameryki, Australii itp. Może to oznaczać, że wszędzie ukażą się tylko wersje z katalogu europejskiego lub na singlach będą dokładane remixy z innych edycji. Wciąż wiele niewiadomych.

12″ Singles Series – daty, plany, ceny

Jeszcze się trasa nie skończyła, a macierzysta wytwórnia depeche MODE nie pozwala nam zapomnieć o sobie. Od paru dni przekonuje nas, że pora wydać jednostki na wszystkie single raz jeszcze.

Wszystko zacznie się 31 sierpnia, kiedy to światło dzienne ujrzą pierwsze z serii boxy – Speak & Spell | The 12″ Singles oraz Abroken Frame | The 12″ Singles. Materiały rewiatlizowany z oryginalnych taśm, z których tłoczone były wszystkie pierwsze wydania. Każde pudełko będzie numerowane, a nakład jest ograniczony. Czytaj dalej 12″ Singles Series – daty, plany, ceny