Pamiętniki Trasowe

Członkowie ekipy koncertowej na czterech trasach koncertowych prowadzili swoje pamiętniki dokumentujące wydarzenia na trasie. Poniżej prawie całość przetłumaczona na język polski.

Devotional Tour Diary

Jest to dziennik z trasy Devotional Tour napisany przez Daryla Balmonte’a, bliskiego przyjaciela członków zespołu depeche MODEDarryl pracował na wielu stanowiskach podczas wieloletniej kariery depeche MODE. Był asystentem podczas Music for the Masses Tour po czym stał się managerem podczas Devotional Tour w 1993 roku. Później Bamonte dołączył do depeche MODE na scenie, zastępując Andy’ego Fletcher’a kiedy ten opuścił zespół w czasie trasy w marcu 1994 roku.

więcej //

The Singles Tour 86 98 Diary

Jody Hardy towarzyszyła zespołowi w czasie The Singles Tour 86 98. Przy wsparciu webmastera depechemode.com – Daniela Barassiego (Brat), który udzielał się w czasie Północnoamerykańskiej części, opisywali przebieg trasy od września do grudnia 1998 roku. Poniższe tłumaczenie jest autorskim tłumaczeniem przygotowanym na zlecenie dla MODEontheROAD, oryginalne wpisy znalazły się na oficjalnej stronie zespołu. Tłumaczenie zawiera jedynie tekst, bez odnośników i zdjęć, których nie było na oficjalnej stronie. Tam, gdzie to było możliwe podawałem dodatkową informację o braku linków. Mogło mi się coś omsknąć ;-).

więcej //

Exciter Tour Diary

„Dotarliśmy do Quebec ok. 23:30 i w piątek po południu rozpoczęliśmy próby na miejscu – Colisee Pepsi. To niesamowite widzieć, że wszystko działa jak należy po tylu przygotowaniach. Jest ogromna różnica między występem zespołu w tak dużym miejscu, a maleńkim studio w Santa Barbara, gdzie wcześniej ćwiczyli.

W sobotę odbyło się kilka bardzo udanych wywiadów dla kanadyjskiej prasy – paru dzienników i stacji telewizyjnych. Na spotkanie z zespołem przyszło też 6 laureatów konkursów z 3 różnych stacji radiowych, którzy potem uczestniczyli w 30-minutowej próbie. Byli zadowoleni, że wzięli udział w szczególnym wydarzeniu.

więcej //

Tour Of The Universe Diary

Jest to dziennik z Tour Of The Universe pisany przez członków ekipy koncertowej depeche MODE. W skład zespołu piszącego pamiętnik z tej trasy wchodzili: Peter / MM / Brat / Big_Pete. Posty zamieszczane były w dwóch postaciach – jako wpisy, zdjęcia na oficjalnej stronie oraz jako video blogi. Te ostatnie możecie do tej pory obejrzeć na YouTube. To tłumaczenie jest jedyną szansą na przeczytanie (po polsku) pamiętnika połączonego chronologicznie z filmami z Tour Of The Universe.

więcej //

%d bloggers like this: